Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 Facultate din Bucuresti posibil o...

Eroare steering

Recomandare service pentru repara...

Premier Energy se listeaza la bursa
 Unde recomandati un CT cu Casa de...

Adaptare masina pentru o persoana...

Bios laptop Myria MY8315

Folie display laptop in Bucuresti?
 Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...

Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China
 

Balul Bobocilor - to go or not to go?

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#37
Tabu

Tabu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,190
  • Înscris: 15.09.2006
Unii zic sa te duci, altii zic sa nu te duci. Te ajuta cu ceva?

#38
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005

View Postruthless, on Nov 19 2006, 17:36, said:

probabil ca atunci cand esti beat...iti pierzi si din auz putin....cate putin  :lol:
Nope. Imi pastrez auzul, doar ca nu imi mai pasa ce aud.   :photo:  :D

#39
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
OMG .. Si la mine e bal ...nu eu sunt cel participant insa am si eu un rol  -_-  (nu  l-as fi acceptat deloc, dar daca e obligatoriu..<_< ) .. Sa le prezint povestea ... :ack:  Numai pe mine m-au stiut alege ...

#40
The_Napster

The_Napster

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,837
  • Înscris: 01.04.2005

View Postlk1, on Nov 21 2006, 18:03, said:

OMG .. Si la mine e bal ...nu eu sunt cel participant insa am si eu un rol  -_-  (nu  l-as fi acceptat deloc, dar daca e obligatoriu..<_< ) .. Sa le prezint povestea ... :ack:  Numai pe mine m-au stiut alege ...
Si ce te lauzi?  :D

#41
pucca

pucca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 03.08.2006
ai despicat bine firul in patru. mai ai si alte motive ca sa nu te duci?
ce, crezi ca mie imi place sa merg la discoteca? dar la balul de-a 9a tot am fost. si nu am regretat. nu o sa te distrezi pt ca nu e locul tau acolo dar nici nu o sa regreti.mie mi se pare topicul asta cam prea tras de "coada".mi se pare ca exagerezi desi te inteleg. dar chiar sa ceri parerea daca sa mergi la bal sau nu.... de ce nu ceri parerea si daca sa respiri sau nu.
ceea ce am spus nu a fost cu rautatea, sa nu mi-o iei in nume de rau dar mi se pare prea de tot.

#42
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005

View Postlk1, on Nov 21 2006, 18:03, said:

OMG .. Si la mine e bal ...nu eu sunt cel participant insa am si eu un rol  -_-  (nu  l-as fi acceptat deloc, dar daca e obligatoriu..<_< ) .. Sa le prezint povestea ... :ack:  Numai pe mine m-au stiut alege ...
Buey, lasa ca si eu prezint balul bobocilor peste doi ani...La noi la scoala, intr-a doispea, balul e prezentat de cei care l-au castigat intr-a noua  :rolleyes:  :rolleyes:

Edited by Andreas1, 21 November 2006 - 21:25.


#43
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
Asa.. am fost la bal...Nu am fost povestitor ci doar am tinut galerie ca si toti ceilalti.. A castigat , spre surprinderea noastra , colega noastra ,Cristina... Poza o sa le vedeti pe  www.bihon.ro la sectiunea Party.. Ma rog..toate balurile si alte evenimente Party sunt acolo .. :D

#44
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006

View Postbubbles15, on Nov 15 2006, 10:13, said:

Sunt a IX-a si peste cateva zile voi avea balul bobocilor. Stiu ca este un eveniment unic, la care as regreta sa lipsesc, dar, in afara de acest motiv, nu pot gasi altul pentru care sa vin, deoarece: se va dansa, iar eu nu dansez pentru ca nu vreau si nici nu stiu (un lucru e sigur: nu ma pot distra dansand!), atmosfera va fi de discoteca, adica muzica tare (si neplacuta), aglomeratie si lumini multe, ceea ce nu pot suporta prea mult, din pacate data balului pica intr-o zi de post, si eu nu pot renunta la el, si, in general, nu cred ca exista ceva ce mie mi-ar placea sa fac la o petrecere (pentru ca pana la urma, este o petrecere, dar mai speciala). Poate ca par cam mofturoasa, stiu, dar am fost si la agapa, am incercat sa ma simt bine si chiar n-am reusit tocmai datorita acestor "obstacole". As putea veni si sta singura la o masa, citind ceva daca pot, si cred ca tot m-as distra mai bine decat incercand sa dansez! Acum as vrea, daca se poate, sa-mi spuneti daca voi ati veni in locul meu, pentru ca jumatate din prietenii mei imi propun sa nu vin si cealalata da  :confuzzled: !

si ce-ai facut pana la urma ? te-ai dus sau nu la bal ?

#45
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
Poftiti Poze de la bal  ....  


[ http://i136.photobucket.com/albums/q179/xrazvanx/cristinaceamaisuper.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Ea e Cristina , colega mea.. Ea a castigat Miss Boboaca...

[ http://i136.photobucket.com/albums/q179/xrazvanx/cristinalacaricatura.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Tot ea :)

[ http://i136.photobucket.com/albums/q179/xrazvanx/cristinamissbobocx.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Aici , momentul cand a desemnat-o :)

[ http://i136.photobucket.com/albums/q179/xrazvanx/1crissicristina.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Ea si partenerul

[ http://i136.photobucket.com/albums/q179/xrazvanx/anaprezentatoare.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Prezentatoarea...
[ http://i136.photobucket.com/albums/q179/xrazvanx/mistersimissbihon.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Miss si Mister Bihon
[ http://i136.photobucket.com/albums/q179/xrazvanx/membriicornuletculapte.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Membrii formatiei de divertisment  " CORNULET CU LAPTE "
[ http://i136.photobucket.com/albums/q179/xrazvanx/si_ea_arata_bine.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
O alta participanta...

Restul la  BIHON PARTY - SECTIUNEA AUREL LAZAR

#46
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
Deci ...   puteti vedea poze si de la celalalte baluri.. Mai multe poze vezi pe site.. Aici , e  doar un demo :)

#47
pucca

pucca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 03.08.2006
si eu vreau sa stiu daca a mers sau nu la bal, bubbles

#48
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Poate i-o fi placut asa de mult incat inca chefuieste singura pe-acolo prin sala :D

#49
pucca

pucca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 173
  • Înscris: 03.08.2006
:lol:  sa speram

#50
Afroditu

Afroditu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,767
  • Înscris: 06.09.2006
Balul bobocilor reprezinta un moment de referinta al vietii de liceu...cand esti boboc ai o oarecare teama in tine si probabil de-asta nu vrei sa te duci...o sa vezi din a 10-a ce nerabdatoare vei fi  :naughty:
Eu deja am fost aseara la al 3'lea bal din acest an scolar...macar prin aceste evenimente sa uit de grijile examenului...  -_-

#51
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
Da puneti si voi poze..... :) si sa le comparam, poate voi v-ati distrat si mai mult... ... :)

#52
lk1

lk1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,437
  • Înscris: 31.07.2006
Si spuneti si voi o parere...cum vi se pare ? :)

#53
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004

View Postcarman, on Nov 18 2006, 01:55, said:

treaba sta in felul urmator:daca nu te distrezi, ii deranjezi pe cei din jurul tau si vor considera ca fie tu esti cu nasul pe sus,fie ei sunt de vina pentru disconfortul tau...
Wrong. E balul bobocilor nu e un chef in garsoniera. Poti sta oricand la o masa, si n-o sa fii singurul fara chef de dans din zecile de insi.

Si nimanui nu-i pasa.

Edited by don_dannielo, 26 November 2006 - 19:45.


#54
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006

View Postdon_dannielo, on Nov 26 2006, 19:44, said:

Wrong. E balul bobocilor nu e un chef in garsoniera. Poti sta oricand la o masa, si n-o sa fii singurul fara chef de dans din zecile de insi.

Si nimanui nu-i pasa.
Asta așa e..În general. Mă rog, depinde și cu cine ești în jur. Că și eu am avut un moment de...plictiseală la bal și stăteam pe canapea liniștită, fără să deranjez pe nimeni și imediat m-au luat la întrebări colegii..

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate