Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Folie display laptop in Bucuresti?

Pagina Wikipedia

Masina veche sau indatorat in ban...

Incalzire cu Boiler cu PDC + IPAT...
 Salariu de șofer Uber 8000 l...

Problema token semnatura electron...

Incarcator diy China

Unde au disparut tancurile federa...
 RMN Decontat

Jgheab clasic forma "U"- ...

Reparatie plafoniera LED

Problema PC - se blocheaza sau re...
 Notebook HP 840G2 - Upgrade RAM, ...

Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...
 

Balul Bobocilor - to go or not to go?

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#19
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006

 shobi, on Nov 15 2006, 18:20, said:

pe a 9a o fost ... mhm, asa si asa ... pe a 10a nu m-am dus si mi-a parut rau ... da acu, pe a 11a a fost :w00t: (mai ales ca stiam aproape pe toata lumea)

so, go :P
:coolspeak: La mine au fost super toate. Într-a 9a era să nu merg că picase și la mine în post și tata e f. credincios :confuzzled: Până la urmă s-a certat mama cu el ("cum dragă, e balul fetei......") și m-a lăsat :D

#20
oneill333

oneill333

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 13.03.2006
Fii nonconformista!

#21
Blitzkrieg

Blitzkrieg

    SIR

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,050
  • Înscris: 13.02.2005
Sunt in a 11a si au fost multe ocazii sa ma duc la baluri dar nu am fost la nici unul.
Nu regret deloc.
Pentru mine distractia nu inseamna muzica cu basi data la maxim si miscari haotice pe aceasta.
Din ce ai zis tu acolo, nu cred ca iti doresti sa mergi.

#22
djclocky

djclocky

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,245
  • Înscris: 23.11.2003

 Blitzkrieg, on Nov 15 2006, 20:37, said:

Sunt in a 11a si au fost multe ocazii sa ma duc la baluri dar nu am fost la nici unul.
Nu regret deloc.
Pentru mine distractia nu inseamna muzica cu basi data la maxim si miscari haotice pe aceasta.
Din ce ai zis tu acolo, nu cred ca iti doresti sa mergi.

De iti baga muzica rock mergeai ? :D








(owned)

Edited by djclocky, 15 November 2006 - 20:52.


#23
Aprilia

Aprilia

    Forumist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,847
  • Înscris: 03.11.2005
Decit sa te duci si nici sa nu te simti bine si sa te mai si comenteze colegii ca 'nu te integrezi' mai bine stai acasa.

P.S. De ce nu te inscrii la un curs de dans? Fiindca nu vrei sa dansezi fiindca nu stii, nu invers.

#24
PsYcloNe

PsYcloNe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 554
  • Înscris: 11.09.2003

 Mosotti, on Nov 15 2006, 15:12, said:

exagerati. nici io nu dansez si macar sint in stare sa recunosc ca nu stiu. faptul ca dai haotic din cur si din miini nu reprezinta dans, contrar opiniei a 98,75% din populatia majora. e adevarat ca unii asa se distreaza, dar, repet, sa nu mai pretinda ca danseaza. deci avem 98,75% din populatie care se distreaza din haotic din miini si din cur, avem 1% din populatie care stie sa danseze, dar nu are muzica pe care sa danseze, avind in vedere ca "party-urile" (ce cuvint idiot) sint ori dance ori maneliste si mai ramin restu, ca mine si ca initiatoarea, care se distreaza uitindu-se la altii cum dau haotic din miini si din cur pretinzind ca danseaza

iar ca fata de liceu, singurul lucru la care te poti astepta de la un dans este sa se frece de tine un kinder plin de hormoni, care o sa te foloseasca seara pe post de obiect erotic virtual :lol:
No offense, dar vulpea care nu ajunge la struguri zice ca`s acrii  :D
Faptul ca tu nu stii sa dansezi nu prea te face recomandat sa-mi zici cat de bine dansez eu asa cum nici eu nu pot sa-i spun lu Schumi cat de bine isi conduce ferrari-ul

#25
avasilescu

avasilescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 19.08.2006
[size=5]ha ha ha  ha n-am mai ras de mult citind un mesaj atat de stupid ......inca mai rad ... cum poti sa te gandesti la post in clasa a-9-a  sau sa te gandesti ca te-ai putea duce la discoteca si citind ceva ar mai trece timpul..... :D  :D  :D esti de la manastire cumva sau esti sectanta ?! :D  :D  :D  asta cu postul e tare cum sa nu te duci la discoteca sau sa te gandesti la asta intr-a 9-a   :D

#26
carman

carman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,583
  • Înscris: 06.02.2006
treaba sta in felul urmator:daca nu te distrezi, ii deranjezi pe cei din jurul tau si vor considera ca fie tu esti cu nasul pe sus,fie ei sunt de vina pentru disconfortul tau...
am patit-o si am ales sa nu mai merg decat intr-un cerc restrans de cunoscuti cu aceleasi gusturi,posibilitati financiare si alte "compatibilitati"...

#27
Syncron

Syncron

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,756
  • Înscris: 07.01.2006
Eu nu inteleg misto-urile legate de credinta. Daca fata vrea sa fie credincioasa, ce treaba aveti voi cu ea? Mi s-a luat  :death:

#28
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005

 carman, on Nov 18 2006, 01:55, said:

treaba sta in felul urmator:daca nu te distrezi, ii deranjezi pe cei din jurul tau si vor considera ca fie tu esti cu nasul pe sus,fie ei sunt de vina pentru disconfortul tau...
am patit-o si am ales sa nu mai merg decat intr-un cerc restrans de cunoscuti cu aceleasi gusturi,posibilitati financiare si alte "compatibilitati"...
Si eu am patit-o o data. ;)

#29
Blitzkrieg

Blitzkrieg

    SIR

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,050
  • Înscris: 13.02.2005

 djclocky, on Nov 15 2006, 20:50, said:

De iti baga muzica rock mergeai ? :D
(owned)

depinde. sunt mai multi factori determinanti, muzica e doar unul.

#30
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Daca esti cu prietenii ai' mai buni te poti distra si pe manele. :D :D

#31
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006

 Andreas1, on Nov 18 2006, 20:29, said:

Daca esti cu prietenii ai' mai buni te poti distra si pe manele. :D :D

nu chiar... :rolleyes:

#32
Blitzkrieg

Blitzkrieg

    SIR

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,050
  • Înscris: 13.02.2005

 Andreas1, on Nov 18 2006, 21:29, said:

Daca esti cu prietenii ai' mai buni te poti distra si pe manele. :D :D
chiar deloc  :deadtongue:

#33
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005
Eu nici n-am avut balul bobocilor intr-a 9-a...
Am fost singuru liceu din Iasi in acel an...
Dar poti sa mergi la bal si intr-a 10-a...si a 11-a...si in a 12-a ai si balul astor mici dar si banchetul...
Ocazii sunt...

#34
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005
Pai ce sa spun, din experienta va pot zice ca te poti distra si pe manele.  ^_^  Mai ales ca, un factor important il joaca si bautura. :D :D

Edited by Andreas1, 19 November 2006 - 16:40.


#35
m.technik

m.technik

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 163
  • Înscris: 15.02.2006
Sfatul meu: cel  mai bine e sa te duci. Daca nu o sa iti placa poti sa pleci dar macar o sa stii la anul daca te vei mai duce sau nu. Daca nu te vei duce anul asta, cu siguranta si anul viitor o sa te confrunti cu aceeasi intrebare.

    Offtopic: si eu sunt de parere ca daca esti cu prietenii ai mai bun te poti distra pe orice fel de muzica, inclusiv manele. (vorbesc din propria experienta)

#36
ruthless

ruthless

    Consulting Voyager

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,449
  • Înscris: 17.05.2006

 Andreas1, on Nov 19 2006, 15:39, said:

Pai ce sa spun, din experienta va pot zice ca te poti distra si pe manele.  ^_^  Mai ales ca, un factor important il joaca si bautura. :D :D

probabil ca atunci cand esti beat...iti pierzi si din auz putin....cate putin  :lol:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate