Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 

cel mai bun manager de fotbal online

- - - - -
  • Please log in to reply
99 replies to this topic

#1
clax_117

clax_117

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 28.10.2006
...haideti sa facem un top al celor mai bune managere online !!! la mine pe primul loc e www.sokker.org :coolspeak:

Edited by clax_117, 05 November 2006 - 15:59.


#2
Rapier

Rapier

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,864
  • Înscris: 07.10.2006
www.hattrick.org deajuns de fun si deajuns de simplu! joc de 4 ani si nu ma plictisesc

#3
robert_11

robert_11

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 08.11.2006
de departe  www.managerzone.com

#4
zyxel

zyxel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 25.06.2005
hattrick clar !

#5
clax_117

clax_117

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 41
  • Înscris: 28.10.2006

 robert_11, on Nov 13 2006, 11:43, said:

de departe  www.managerzone.com


...m-am inscris si eu la managerzone si mi se pare OK!!! :coolspeak: este poate si putin mai complex decat sokker... :)

#6
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
1. Am avut echipa la managerzone si nu mi-a placut deloc jocul. Mi s-a parut ca e cam aiurea implementat, ca sa nu mai zic gandit. Am setat echipa si ma logam la o saptamana si ceva sa vad ce am facut la meciuri si cam atat, iar in conditiile astea am promovat. E cam aiure. Am renuntat.

2. Pana nu demult, eram mare fan si ma ocupam indeaproape de acest joc. De vreun sezon si jumatate insa, jocul a devenit cam aiurea, motiv pentru care nu mai joc cu atata placere. Dar nici nu renunt la joc.  :D

3. Sokker nu il stiu, dar daca tot am auzit de el acum, am sa ma inscriu si acolo. <_<

#7
adizbang_tv

adizbang_tv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 18.09.2006
Hattrick :)

#8
sisu_stelistul

sisu_stelistul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 188
  • Înscris: 01.02.2007
Era manager arena un joc care s-a inchis de 6 luni cam asa, iar acum joc doar dugout online.

#9
Nike_2

Nike_2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 498
  • Înscris: 01.02.2007
www.managerzone.com este cel mia frumos si mai priceput, nu te plictisesti pierzand vremea in el

#10
adizbang_tv

adizbang_tv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 99
  • Înscris: 18.09.2006
Hattrick

#11
freeman21

freeman21

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 16.02.2007
Hattrick ..... si footStar (doar ca are multe momente de plictiseala)

#12
blue_white_is

blue_white_is

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 536
  • Înscris: 10.07.2006
hattrick si soccerproject.com

#13
AGT

AGT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 08.01.2006
www.dugout-online.com - cel mai realist dintre toate pe care le-am jucat, meciurile se simuleaza nu se calculeaza dupa o formula aiurea ca in hattrick, grafica draguta, tactica o faci intr-un flash mutand jucatorii pe teren, si motorul ia in calcul pozitia exacta pe care ai ales-o, jucatorii au 21 de atribute + talent (care e ascuns dar poti cere antrenorului sa-l aproximeze) spre deosebire de alte jocuri online in care jucatorii au 8-10 atribute. Antrenamentul este mult mai realist decat in hattrick sau sokker, jucatorii se antreneaza zilnic, indiferent daca joaca sau nu. In fiecare liga sunt 12 echipe, exista cupa nationala si competitii internationale, pe langa prima echipa mai ai si o echipa de juniori U18, care poate participa si ea in cupa nationala a juniorilor si in competitii internationale. Exista 4 echipe nationale, pe langa cea de seniori mai sunt si nationale U21, U19 si U17. Sunt permise si imprumuturi de jucatori, daytradingul e limitat prin faptul ca nu poti sa vinzi un jucator decat dupa 10 saptamani de la cumparare, si daca ai prea multi jucatori in lot apar probleme cu moralul jucatorilor.
Jocul e de un an si ceva, suntem in sezonul al 3-lea, Romania are 4 divizii, e printre tarile cu cei mai multi jucatori.
Pana sa descopar Dugout jucam hattrick, PM, Sokker, acum am ramas doar la Dugout si la hattrick unde intru de 2 ori pe saptamana (nici nu-i nevoie sa intri mai des acolo ca n-ai nimic de facut)

Edited by AGT, 23 February 2007 - 23:22.


#14
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,539
  • Înscris: 30.10.2003

 AGT, on Feb 23 2007, 23:18, said:

www.dugout-online.com - cel mai realist dintre toate pe care le-am jucat, meciurile se simuleaza nu se calculeaza dupa o formula aiurea ca in hattrick,
Si dupa parerea ta cum crezi ca se face simularea jocului?

Nu stiu care-i cel mai bun! Ar fi trebuit sa le incerc pe toate. Deocamdata joc hattrick si mystify soccer. Al doilea e simplu si nu-ti da mare bataie de cap! Am incercat si sokker acum un an si ceva si mi s-a parut o copie a hattrick-ului!

#15
AGT

AGT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 187
  • Înscris: 08.01.2006

 Bursul, on Feb 24 2007, 00:48, said:

Si dupa parerea ta cum crezi ca se face simularea jocului?

Cam asa cum se face in FM  :)

#16
alyn92

alyn92

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 27.06.2007
Eu joc deocamdata ManagerZone. Fiecare meci este simulat, cu toate ca nu poti sa-l urmaresti doar daca platesti, iar daca nu platesti, poti sa vezi un rezumat al meciului. Este totusi destul de naspa, cat timp ma logam aproape zi de zi si eram atent la fiecare meci (asta se intampla in tur), le pierdeam aproape pe toate , dupa aceea, cand ma logam o data la doua saptamani (asta se intampla in retur), ca prin minune, castigam impotriva echipelor care inainte ma bateau si cu 6-0. Trebuie sa incerc si la celelalte. ^_^

#17
DarXXX

DarXXX

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 06.07.2005
Cel mai bun manager de fotbal online e ManagerLeague. Incercati-l referal.spam

#18
ovisire

ovisire

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 224
  • Înscris: 03.03.2007
Nu am incercat alte jocuri, primul a fost Hattrick(acum doi ani) si raman la el.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate