Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

aveti cuvantul...

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
Tudor_DX

Tudor_DX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,551
  • Înscris: 07.09.2005
Foarte buna aia cu buburuza, si penultima imi place. Ar fi mers ceva mai mult dramatism pe nori, dar daca nu au fost conditii atmoferice, ce sa-i faci. :lol:

#38
lyl_vet

lyl_vet

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 13.03.2007
imi place cea cu buburuza. eu as fii inclinat un pic aparatul (spre in sus ca sa zic asa) si poate ar fii dat mai bine si ca 3D si ca bulinutze :)

#39
loudz

loudz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 13.03.2007
Tare aia cu gandacul rostogol. Pacat ca era soarele asa puternic si e putin supraexpusa. Bafta in continuare :)

#40
eXplode

eXplode

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 29.08.2006
Ma bucur ca v-au placut. La penultima poate trebuia sa-i mai bag ceva contrast. La gandac...ce sa-i faci daca atunci a gasit baleguta...

#41
Taxon

Taxon

    Cârcotaș nesuferit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,092
  • Înscris: 19.01.2004
din cele 5 poze postate, (si) eu aleg macro-urile.
dat fiind ca mi-ai explicat "aventura" cu gindacul, inteleg de ce a iesit poza numai atit de bine :)
la cea cu gargarita ... poza e neclara tare pe margini, am impresia ca si focusul a fost cam nesigur.

"diagonale"-le din macin ... zona are potential, momentul zilei n-a fost cel mai bun. poate si alte puncte de statie meritau cautate, dar aspectul asta sper il mai studiem cit de curind. ;)

cele cu rapita nu ma conving, regret (ca si ale mele, dealtfel :D )

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate