Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...
 Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 

alegerea unui monitor lcd 17 inch

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
marcu_sergiu

marcu_sergiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 05.11.2006
luni ma gandesc sa iau un lcd de 17 inch ...
nu ma prea pricep asa ca apreciez orice sfat din partea voastra...

m-am gandit in felul urmator, la banii pe care ii am - 700 - 750 ron:

1. benq BF 73G
2. lg L1718S-SN sau L1752S-SF
3. assus MB17SE sau MM175
4. phillips 170 S7FB

samsung nu l-am trecut deoarece au preturi destul de mari. totusi daca stau sa ma gandesc parca 720N se incadreaza in banii astia. tin sa precizez ca sursa mea a fost emag.

la prima vedere si la ultima, m-am oprit la benq. din ce am vazut: timp raspuns -6ms, contrast -700:1 mi se pare ok. doar unghiurile sunt destul de mici:150/140. toate celelalte monitoare au unghiuri de 160/160, in rest preturile sunt foarte apropiate intre ele cu mici diferente la contrast. clasificare dupa alte criterii nu am facut deoarece nu ma pricep mai mult de atat. pentru cunoscatori si eventual cei care au aceste monitoare va rog impartasiti parerile voastre. apreciez enorm.

apropo. de la emag mi-au recomandat benq 73G la banii astia. nu stiu acum cat sunt de obiectivi de asta astept si alte pareri.

merci la toti.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate