Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele

Inventia secolului din Afganistan?
 G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...

DigiMobil - IP public?
 Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!

La multi ani @MikeSpike!
 

POCKET LOOX PLT830

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Catalin M.

Catalin M.

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 14.09.2005
Ce parere aveti de noul POCKET LOOX PLT830? Are GPS, GSM si camera de 2 Megapixeli.
  Merita 550 Euro?

  http://www.fujitsu-s...x_t_series.html

#2
aureliandan

aureliandan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 27.08.2006

View PostCatalin M., on Oct 19 2006, 13:50, said:

Ce parere aveti de noul POCKET LOOX PLT830? Are GPS, GSM si camera de 2 Megapixeli.
  Merita 550 Euro?

  http://www.fujitsu-s...x_t_series.html

Din punctul meu de vedere nu merita, ecranul este mic, degeaba poti sa te conectezi la internet ca este useless ... pe ecranul respectiv nu poti face mare lucru ... valabil pentru toate PDA-urile.
Asa ca telefon si ca device pentru stocarea pozelor sau mp3-urilor este ok desi scump ... la banii astia gasesti ceva mai bun ... parerea mea

#3
Catalin M.

Catalin M.

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 14.09.2005

View Postaureliandan, on Oct 19 2006, 14:52, said:

Din punctul meu de vedere nu merita, ecranul este mic, degeaba poti sa te conectezi la internet ca este useless ... pe ecranul respectiv nu poti face mare lucru ... valabil pentru toate PDA-urile.
Asa ca telefon si ca device pentru stocarea pozelor sau mp3-urilor este ok desi scump ... la banii astia gasesti ceva mai bun ... parerea mea

Da, ai dreptate, dar ai uitat un amanunt. Are si GPS incorporat. Eu l-as lua in primul rand pentru GPS, telefon si apoi pentru celelalte functiuni. Avand in vedere cat e un FS N560, eu zic ca merita diferenta. Diferenta (in favoarea N560-lui) este display-ul si rezolutia.

#4
aureliandan

aureliandan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 27.08.2006

View PostCatalin M., on Oct 19 2006, 15:35, said:

Da, ai dreptate, dar ai uitat un amanunt. Are si GPS incorporat. Eu l-as lua in primul rand pentru GPS, telefon si apoi pentru celelalte functiuni. Avand in vedere cat e un FS N560, eu zic ca merita diferenta. Diferenta (in favoarea N560-lui) este display-ul si rezolutia.

Pai tocmai Catalin, dpdv GPS chiar nu se merita pentru ca are displayul f mic, la GPS chiar nu ai nevoie de rezolutia de la 560, daca vrei sa-l iei pentru GPS uita-te la un Asus 636N sau mai bine la un PDA fara gps si separat un receptor GPS care se poate conecta pe bluetooth

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate