Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Inventia secolului din Afganistan?

G84 - pro și contra

Masina de familie,buget 11000-120...

In ce situatii cereti o a doua op...
 DigiMobil - IP public?

Glet de finisaj peste chit acrili...

La multi ani @Passenger001!

La multi ani @barbosa1bis!
 La multi ani @MikeSpike!

Cum curat gletul de pe perete

Soluție incalzire apartament...

Culori fire la boxele de jogger
 Autorizatie Birou Acte Auto

Parbriz defect

Ajutor cercetare lucrare de diser...

M-am culcat cu un tip și apo...
 

Ar putea fi asta afacere?

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
ngeo_

ngeo_

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 15.08.2007

 por112, on Sep 16 2007, 22:41, said:

Hello
Vad ca sa deviat un pic dar nu problema ca doar EU nu am venit pe aici si imi cer scuze

Problema e deschisa pe doritori daca vreti punem pe picioare cate un colaborator in fiecare judet pentru a reduce timpi de asteptare. Ideea este ca trebuie sa gasesc o agentie pentru publicitate. Profit pentru colaboratori nu promit sa speram ca iese la zero

Ar fii totusi interesant de realizat

PS Un webdesigner amator poate ne ajuta tot la zero pe un host gratuit
NU cer daca are chef pentru portofoliu

bravo!

#38
Bold

Bold

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 25.01.2005

 ngeo_, on Nov 19 2007, 09:38, said:

tu tot nu ai inteles. in primul rand nu au reusit nici aia de la vodafone ce vrei tu. nu exista "audienta" pentru asa ceva in era informatizarii. acest serviciu mai exista in austria la t-mobile (chiar iti imaginezi ca cineva ar plati pentru un serviciu de tip "downgrade" ?) iar in al doile rand de cand a aparut primul post si pana acum trebuiau sa apara niste semnale ... nu?
si mai este ceva.. nici ce am facut eu nu are chiar asa multa priza. e greu sa setezi un cont de date, e greu sa scrii o adresa de email intr-un camp numeric..le vine peste mana romanilor...

Nu e vorba de asta, pur si simplu nu inteleg despre ce e vorba si nu e "cool". Plus ca nu au incredere in a-si da corespondenta pe mana unui necunoscut.  
Serviciul ngeo (mms decoder)  si acest serviciu ar putea merge mana in mana. Dar mai lipseste ceva: factorul "cool". Daca nu e cool, nu-l va folosii nimeni.

#39
ngeo_

ngeo_

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 15.08.2007

 Bold, on Nov 19 2007, 10:14, said:

Nu e vorba de asta, pur si simplu nu inteleg despre ce e vorba si nu e "cool". Plus ca nu au incredere in a-si da corespondenta pe mana unui necunoscut.  
Serviciul ngeo (mms decoder)  si acest serviciu ar putea merge mana in mana. Dar mai lipseste ceva: factorul "cool". Daca nu e cool, nu-l va folosii nimeni.

hai sa zicem..nu este cool. spune tu cum sa fie cool. eu nu vad cum. interfata, reclama, etc? eu nu am bani de reclama si sunt constient de capabilitatile limitate ale mms-ului (volum, tip de fisiere)

#40
Bold

Bold

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 25.01.2005

 ngeo_, on Nov 19 2007, 10:19, said:

hai sa zicem..nu este cool. spune tu cum sa fie cool. eu nu vad cum. interfata, reclama, etc? eu nu am bani de reclama si sunt constient de capabilitatile limitate ale mms-ului (volum, tip de fisiere)

Nu e vorba de site sau reclame. E vorba ca trebuie sa fie cool. Adica sa ofere ceva in plus. Gandeste-te ca mms e rudimentar, si e nevoie de cineva care sa ofere o solutie . Cum ar fi spre exemplu http://www.splashup.com/.

#41
ngeo_

ngeo_

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 15.08.2007

 Bold, on Nov 19 2007, 10:43, said:

Nu e vorba de site sau reclame. E vorba ca trebuie sa fie cool. Adica sa ofere ceva in plus. Gandeste-te ca mms e rudimentar, si e nevoie de cineva care sa ofere o solutie . Cum ar fi spre exemplu http://www.splashup.com/.

corect! foarte corect! insa eu mai departe nu mai merg. sunt curios ce va face colegul nostru de thread cu serviciile postale.

#42
cristian_tudorache

cristian_tudorache

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 09.12.2007

 Bold, on Oct 21 2006, 06:22, said:

Infiintare firma
Sediu
Contabilitate
Impozite


;) uite o unealta sa va faca usor calcule:

o unealta de organizare a afacerii tale (produse/clienti/venituri/documente) Gestiune Comerciala | Facturi Stocuri Productie

o documentare iti va lua minute.

succes

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate