Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 

Titan Quest Error

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
nutumdp

nutumdp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 07.08.2006
Sal am o problema. Nu stiu ce se intampla dar de level 3 pana la iesirea din pestera imi da eroare si daca vreau sa continui iar tot asa de acolo nu mai merge ce se intampla?

#2
raphy

raphy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 420
  • Înscris: 28.02.2006
Nu stiu, si eu am aceeasi problema :deadtongue: E ciudat pentru nu am probleme cu alte jocuri...doar Titan Quest face figura asta...

#3
nutumdp

nutumdp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 07.08.2006
ceva nu este bine. am incercat pana aku vreo 3 versiuni si toate fac la fel

#4
Mr. Originality

Mr. Originality

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 13
  • Înscris: 15.10.2006
si eu am aceeasi problema.cand ies din pestera la level 3 imi da eroare.iese din joc. nu stie nimeni ce e de facut ? am incercat si toate patchurile, nu mai da eroare in pestera dar o da putin mai incolo.

#5
alinGI

alinGI

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.12.2006
mie imi iese ceva  mai departe,cand ajung prin atena si tre sa intru in nush ce
templu.Aveti vreo solutie?

#6
luigianu

luigianu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 26.02.2005
Da. Si mie imi face la fel. Iese pur si simplu din joc. Nu da nici un mesaj de eroare doar iese de tot. E chiar frustrant. De salvat, e salvat dar imi apar din nou toti monstrii aia si iar trebuie sa-i omor. Pacat, de la Diablo nu mi-a mai placut nici un RPG asa de mult

#7
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.12.2006
Cred ca e vorba de nishte buguri pe care le are jocul.Incearca sa vezi daca ai downloadat ultimul patch official de la acest joc!
De obicei patchurile repara bugurile.........dak nu cred ca tre sa il iei din alta parte

#8
burlan

burlan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 490
  • Înscris: 07.06.2006

View PostWizardAly, on Mar 13 2007, 20:51, said:

Cred ca e vorba de nishte buguri pe care le are jocul.Incearca sa vezi daca ai downloadat ultimul patch official de la acest joc!
De obicei patchurile repara bugurile.........dak nu cred ca tre sa il iei din alta parte
Ce versiune de patch ati bagat ca sa nu se mai intample bugul ala?Ati reusit sa rezolvati problema pentru ca l-am dat si eu jos de pe torrente?
  Immortal throne trebuie instalat neaparat dupa Titan quest?

#9
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.12.2006

View Postburlan, on Mar 18 2007, 22:23, said:

Ce versiune de patch ati bagat ca sa nu se mai intample bugul ala?Ati reusit sa rezolvati problema pentru ca l-am dat si eu jos de pe torrente?
  Immortal throne trebuie instalat neaparat dupa Titan quest?
Nu te supara dar io nu am jucat....nu stiu dar cand se intampla o astfel de eroare sa iti iasa din joc intrun anumit loc sau moment cred ca e vorba de buguri.Intra pe site oficial al jcoului si cauta ultimul patch sau arunca o privire pe google  ;)

#10
Adeem

Adeem

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 02.04.2007
hmm...eu nu prea m dat d nimic folositor...sper sa posteze cineva ceva folositor...daca e gaseasca...

#11
nepher

nepher

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 08.05.2007
daca va instalati pathurile nu o sa mai crape doar o sa incetineasca in locurile respective
1.08 sau 1.15 sau 1.20
sau va instalati immortal throne (expansionul-merge mult mai bine cu el, nu mananca atatea resurse)

#12
mupets

mupets

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.08.2007
sal. am si io o problema : am cautat`o de`a lungu si de`a latul netului si n`am gasit`o nici pana acu. Am terminat Titan Quest si am importat caracterul pe add`on: Immortal Throne si aici m`am trezit cu erori: de pilda aproape  toata plaja din Rodos e acoperita cu un fel de pavaj in romburi albastru - violet tipator iar in pesteri nu se poate intra, desi intrarea exista si apare si pe harta, practic parca terenul se opreste direct in fata unei pesteri

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate