Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare telefon 900-950

Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...
 Pe unde pot sa gasesc statistici ...

Este reconditionat acest laptop?

Prelungire fire electrice

Amintiri despre satelit si retran...
 Care este cel mai bun mod de a pr...

Recomandare centrala termica apar...

samsung Xcover 5 Nu mai vrea

Telefon de budget pentru filme 10...
 Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 

Totul despre aeroporturi

- - - - -
  • Please log in to reply
1653 replies to this topic

#73
Speedo

Speedo

    Super Moderator

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 9,062
  • Înscris: 26.11.2001
In Adevarul de Vineri sau Sambata, nu mai stiu sigur.

Greets,
Speedo

#74
bell

bell

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 14.11.2003
mda.. nu mi-au dat alt bilet si a trebuit sa cumpar bilet de la altii. multumesc taromului si guvernului pt ca nu si-au stricat reputatia de nesimtiti. cat despre travelocity... daca puteti sa va luati bilete din alte locuri i'd do it... daca apar probleme astepti sa vorbesti cu ei cu orele. not kewl...
oricum ...  i'm coming home.. and that's all that matters ..:) i guess

#75
gniv

gniv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 10.09.2003

Quote

Originally posted by bell
cat despre travelocity... daca puteti sa va luati bilete din alte locuri i'd do it... daca apar probleme astepti sa vorbesti cu ei cu orele. not kewl...

Eu recomand orbitz: preturi bune, ai mare alegere de companii/trasee, si customer service excelent (deocamdata ;p).
Dar numai pentru bilete cu plecarea din state.
www.orbitz.com

#76
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002

Quote

Originally posted by bell
mda.. nu mi-au dat alt bilet si a trebuit sa cumpar bilet de la altii. multumesc taromului si guvernului pt ca nu si-au stricat reputatia de nesimtiti. ...
oricum ...  i'm coming home.. and that's all that matters ..:) i guess


You're kidding me?!?A trebuit sa-ti iei alt bilet?Macar ai primit refund, de la travelocity, nu?
  Same feeling here about coming home. That's all it matters now for me too :cool:

#77
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
Aprpo, bell, Gniv cind ajungeti in Buc si cit stati?. Poate ne intilnim la un pahar de vorba sa ne varsam naduhul pe Taromash sparge-l-am la po...ash(poate chiar pe AEROPORTUL REGIONAL OTOPENI ) :D

#78
gniv

gniv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 10.09.2003
Mersi de invitatie, dar nu stau mult in Buc., ma duc spre Iasi si alte parti in nord. Cred ca mai degraba ne intalnim in NY candva. ;p

#79
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
masterboy: cand o sa invetzi oare? eu tz-am spus... cam asa merg orice relatii cu ro... la loc comanda, cand iti e lumea mai draga.. pe orice e vorba...

so... keep the faith.. proud to be a romanian !

#80
bell

bell

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 14.11.2003
da .. si cu refundul alta vrajeala.... imi spun astia... e intre 7-10 zile sau 2-3 billing cycles... adica 2-3 luni ...
daca asta nu e nesimtire nu stiu ce sa ii zic.... companie din texas.. ce poti sa le ceri la o adunatura de rednecks hillbilly mofoz...degeaba te certi cu ei la telefon ca parca vorbesti cu peretii . acum am gasit bilet prin united cu lufthansa in UE si sper sa ajung acasa cu bine pe 11 dec...cat de intalnit... ar fi frumos dar la luna pe care o stau o sa fiu mai mult pe drumuri. bucuresti bacau and so forth si cred ca o sa ajung si prin iasi la niste prieteni fosti colegi .... poate vad si eu cum e cu sajeata lu mitrea ca la cate neveste schimba asta ar trebui sa ii zica cupidon  si sa schimbe numele la  gari dupa nevestele lui :>
  oricum .... ca la noi la nimeni.....
baftah si nu a zis nici unu La multi ani Romaniei ...  mama noastra care nu vrea sa ne spuna cine ne sunt tatii ca nici ea nu ii stie la cati au fost de multi ...

#81
bell

bell

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 14.11.2003
3 more days to go and i'm coming home.... Long live Lufthansa and United. Sper ca nu o dau si astia in taromeasca. Si daca nu mai vorbim va urez de pe acum
   Serbatori fericite si La Multi Ani

#82
gniv

gniv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 10.09.2003
La Multi Ani! si Drum bun.
Sa ne citim cu bine in Ianuarie.
PS. Eu plec vineri.

#83
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
vacanta placuta baieti...

@bell: u did the right choice!

@gniv: vezi sa nu'ti rupi picioarele pe acolo ca insurance'ul nu iti cover daca esti in ro... just a hint :)

eu anul asta nu servesc romania...

#84
gniv

gniv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 10.09.2003
:D :D
Ba da, imi acopera worldwide. N-am HMO ;)

#85
miradoniz

miradoniz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 26.01.2004
Pentru bilete de avion pentru orice destinatie incercati la "XXXXXXXXXXX" - Bucuresti. Baietii sunt foarte descurcareti si au niste tarife foarte bune !. Puteti sa-i contactati la:

[email protected]

#86
don_King

don_King

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,073
  • Înscris: 26.11.2001
Dupa ani de munca si doi copii care nu ne-au permis sa ne relaxam in adevaratul sens al cuvantului, ne-am propus pentru vara anului ce vine un concediu in doi de 10-14 zile. Imi doresc sa mergem undeva si sa lenevim, all inclusive, apa marii de cristal, temperatura tropicala, servicii impecabile.

Bugetul nu este o problema majora (cred ca vom avea 3-4.000 EUR), tot ce mi-as dori acum in aceasta etapa a documentarii este sa stiu ce locatii recomandati.

merci

Edited by don_King, 11 December 2005 - 20:53.


#87
cerbra

cerbra

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,147
  • Înscris: 28.12.2003
Incearca ceva gen Africa de Sud sau america de sud

#88
H725

H725

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,587
  • Înscris: 19.03.2005
Daca iti place iarna, incearca emisfera sudica...

Edited by H725, 11 December 2005 - 21:39.


#89
Raikk0nen

Raikk0nen

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 239
  • Înscris: 17.04.2005
eu m-as duce in Scotia..

#90
don_King

don_King

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,073
  • Înscris: 26.11.2001
Hai sa vorbim la concret: vreau la mare, la soare, all inclusive. Vreau sa ma simt bine si sa ma relaxez. Concre, UNDE?

ps. raspnsuri gen du-te la munte sunt total off topic

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate