Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...

Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC
 Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie

Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n
 Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw

Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...
 De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...

Pe la voi cum mai merg dezmembrar...

Ce sisteme audio ați avut la masi...
 

Lansare pe 25 octombrie M.G.M In Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
168 replies to this topic

#163
rionaxe

rionaxe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 26.03.2004
Subscriu la parerea celorlalti colegi de forum cu privire la UPC Romania...fratilor, cea mai naspa societate de cablu, telefonie si net. Reclama agresiva de la TV este sa prosteasca lumea. Calitate execrabila, stiu doar sa ia banii de la lume si nu ofera nimic bun. Daca stiti unde se mai poate posta atrageti atentia tuturor...poate cine stie...UPC Romania va lua masuri si se vor ridica la standardele de peste hotare.

#164
xndoe

xndoe

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,439
  • Înscris: 16.08.2003

 rionaxe, on Dec 17 2006, 13:01, said:

Subscriu la parerea celorlalti colegi de forum cu privire la UPC Romania...fratilor, cea mai naspa societate de cablu, telefonie si net. Reclama agresiva de la TV este sa prosteasca lumea. Calitate execrabila, stiu doar sa ia banii de la lume si nu ofera nimic bun. Daca stiti unde se mai poate posta atrageti atentia tuturor...poate cine stie...UPC Romania va lua masuri si se vor ridica la standardele de peste hotare.

Incearca anrc.ro si opc.ro

Dar considerand ca UPC tocmai a fost amendat ( ceea ce inseamna ca institutiile de reglementare si-au facut "datoria" si ca mult timp de acum inainte nu vor mai "comenta") nu cred ca mai ai de ales. Desigut poti renunta la serviciile lor :)

#165
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,754
  • Înscris: 07.04.2006
:peacefingers:  :coolspeak: Programul M.G.M. se găsește   aici:
  http://www.port.ro/p...9...7&i_where=1

Edited by megafanro, 18 December 2006 - 15:15.


#166
ruben_timisoara

ruben_timisoara

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,527
  • Înscris: 23.09.2006
Programul postului MGM il puteti gasi de astazi si in revista PRO TV Magazin. :coolspeak:

#167
ruben_timisoara

ruben_timisoara

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,527
  • Înscris: 23.09.2006
MGM are si site:http://www.mgmchanne...index.php?index

#168
duculeana

duculeana

    Erou de sacrificiu

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,889
  • Înscris: 08.10.2006

 ruben_timisoara, on Dec 15 2007, 16:40, said:

Si pentru ce-mi dai site-ul in poloneza, ma rog? :huh:  Stiu ca are site, si in engleza si in toate limbile in afara de romana, dar nu stiu cati cunosc poloneza, asa ca...  :disgust:

#169
ruben_timisoara

ruben_timisoara

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,527
  • Înscris: 23.09.2006
Mie imi apare in romana.
MGM Channel - movies mgmchannel.ro(joint venture with MGM Networks)-http://en.wikipedia....vision_channels

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate