Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme timonerie schimbator sau...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!
 pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect
 touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...
 Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO
 

Sala de forta Berceni

- - - - -
  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1
Jamais

Jamais

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 279
  • Înscris: 27.09.2006
Salut
Caut si eu o sala prin berceni sau zona adiacenta. Ceva modern, nu conteaza pretul, doar lumea sa fie buna si un instructor capabil.
Ceva info?
Merci

#2
parintele

parintele

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,078
  • Înscris: 17.03.2005

View PostJamais, on Sep 28 2006, 23:05, said:

Salut
Caut si eu o sala prin berceni sau zona adiacenta. Ceva modern, nu conteaza pretul, doar lumea sa fie buna si un instructor capabil.
Ceva info?
Merci

b-dul nitzu vasile, fabrica de mobila Jolly Fun sala la etajul 2 Big Gym..sala curatzica, pretz rezonabil, NU e de fitze.....oameni de treaba

#3
Tabu

Tabu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,190
  • Înscris: 15.09.2006

View Postparintele, on Oct 7 2006, 01:07, said:

b-dul nitzu vasile, fabrica de mobila Jolly Fun sala la etajul 2 Big Gym..sala curatzica, pretz rezonabil, NU e de fitze.....oameni de treaba
Sunt de acord. Cu exceptia ca e la etajul 3 si nu merge liftul. :D
Au program de la 10-22 (sau 22:30) de luni pana vineri, sambata de la 10 la 16:30 si duminica... nu mai stiu, parca pana la ora 14.
O sedinta costa 80.000 lei, abonamentul intre orele 10-16:30 este 550.000 lei pentru fete si intre orele 10-22 costa 650.000 lei. Pentru baieti am impresia ca abonamentele sunt mai scumpe cu 100.000 lei.
Nu te lasa pacalit de banner-ul de la intrare unde se lauda cu sauna, kendo, aerobic si mai stiu eu ce... nu au decat sala de fitness.
Lumea e foarte ok, antrenorii se ocupa de tine (mai ales daca esti fata ;) ).

Edited by Tabu, 07 October 2006 - 07:59.


#4
mihura

mihura

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 07.10.2006

View PostTabu, on Oct 7 2006, 09:58, said:

Sunt de acord. Cu exceptia ca e la etajul 3 si nu merge liftul. :D
Au program de la 10-22 (sau 22:30) de luni pana vineri, sambata de la 10 la 16:30 si duminica... nu mai stiu, parca pana la ora 14.
O sedinta costa 80.000 lei, abonamentul intre orele 10-16:30 este 550.000 lei pentru fete si intre orele 10-22 costa 650.000 lei. Pentru baieti am impresia ca abonamentele sunt mai scumpe cu 100.000 lei.
Nu te lasa pacalit de banner-ul de la intrare unde se lauda cu sauna, kendo, aerobic si mai stiu eu ce... nu au decat sala de fitness.
Lumea e foarte ok, antrenorii se ocupa de tine (mai ales daca esti fata ;) ).
eu vazusem pe un site k era 450.000 fete si 550 baieti,dar.....cred k nu prea era actualizat
si acolo zicea k are sauna...eu vreau sauna?chiar nu are?pe site avea si o poza frumoasa cu sauna,naspa :confuzzled:

#5
Tabu

Tabu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,190
  • Înscris: 15.09.2006

View Postmihura, on Oct 7 2006, 11:09, said:

eu vazusem pe un site k era 450.000 fete si 550 baieti,dar.....cred k nu prea era actualizat
si acolo zicea k are sauna...eu vreau sauna?chiar nu are?pe site avea si o poza frumoasa cu sauna,naspa :confuzzled:
Site-ul nu e relevant. Nu e actualizat. Nu am nimic in afara de fitness, sorry. Si eu m-am dus cu sperante, dar asta e. :)

#6
mihura

mihura

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 07.10.2006

View PostTabu, on Oct 7 2006, 18:27, said:

Site-ul nu e relevant. Nu e actualizat. Nu am nimic in afara de fitness, sorry. Si eu m-am dus cu sperante, dar asta e. :)
e prima oara cand ma duc la o sala.....makr e cineva acolo kre sa ajute?sa ne arate?

#7
Grigore Beleartu

Grigore Beleartu

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 547
  • Înscris: 05.09.2006
E. Un nene cu o carte groasă pe care scrie DOOM vs. mIRC.

#8
Marcica Belearta

Marcica Belearta

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 351
  • Înscris: 13.09.2006

View PostGrigore Beleartu, on Oct 9 2006, 11:33, said:

E. Un nene cu o carte groasă pe care scrie DOOM vs. mIRC.
Ma piș de râs. No comment. :roflmaofast:

#9
mihura

mihura

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 07.10.2006

View PostGrigore Beleartu, on Oct 9 2006, 11:33, said:

E. Un nene cu o carte groasă pe care scrie DOOM vs. mIRC.
ma tem k nu am inteles raspunsul...........daca era pt mine

#10
dragos_avram

dragos_avram

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,633
  • Înscris: 29.12.2003
Daca ai fi citit regulamentul (in care zice ca nu ai voie cu limbaj mirc) ai fi inteles :P

#11
mihura

mihura

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 424
  • Înscris: 07.10.2006

View Postdragos_avram, on Oct 9 2006, 18:35, said:

Daca ai fi citit regulamentul (in care zice ca nu ai voie cu limbaj mirc) ai fi inteles :P
hmmm...........limbaj de mirc?sorry eu nu intru pe mirc.......dar cred ca am inteles la ce te referi....."K", si alte chestii asemanatoare,nu?imi cer scuze......nu am citit regulamentul..... :death:

#12
Jh0NNy07

Jh0NNy07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 06.08.2007
mda ....relansez subiectu mai stiti si alte sali in zone berceni?

#13
Mikael82

Mikael82

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.12.2009

View PostJh0NNy07, on 8th March 2008, 13:33, said:

mda ....relansez subiectu mai stiti si alte sali in zone berceni?

Daca mai intereseaza pe cineva, eu am descoperit de curand o sala in spatele centralei telefonice de pe Secuilor..Big Gym...foarte curata si antrenorul chiar se ocupa de fiecare

#14
burburyku

burburyku

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 07.04.2008

View PostMikael82, on 6th December 2009, 23:17, said:

Daca mai intereseaza pe cineva, eu am descoperit de curand o sala in spatele centralei telefonice de pe Secuilor..Big Gym...foarte curata si antrenorul chiar se ocupa de fiecare

Pai vad ca asta au recomandat si cei de mai sus, si nu prea zic de bine....

Oriucm, s-a mai icnalzit vremea, si vreau shi eu sa ma apuc de o sala, stau tot prin cartierul Berceni, in zona statiei de metrou Aparatorii Patriei, ceva sali de fitness/forta, ceva de slabit recomandati? ar fi bine sa si fie cienva acolo sa imi explice la icneput ce trebuie sa fac...

#15
mahoarca

mahoarca

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 69
  • Înscris: 03.11.2005
O sala cu cateva greutati si o franghie de catarat caut si eu prin sectorul 4, va rog.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate