Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 

Cum vom arata, cum am putea arata

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006
Uite peste ce-am dat (sau mai bine zis ce mi-a fost dat) : http://www-old.cs.st...s.ac.uk/~morph/

Site-ul foloseste plug-inul de Java, asa ca ar fi bine sa-l aveti instalat.

In mare, despre ce este vorba : Site-ul incearca sa reconstituie imagini din perioade diferite de timp ale utilizatorului, pe baza unei fotografii. Rezultatele sunt de la "simpatic" la "monstruos". Evident, exista si alte tipuri de transformari aplicabile pozei. (nu v-ati gandit cum v-ar sta pe post de femeie sau de afro-american?)

Cine se incumeta..sa puna si poze...eu m-am speriat personal.

Sugestie : Alegeti poza in care orientarea subiectului sa fie catre obiectiv (directa). De asemenea, la pasii initiali aveti mare grija sa selectati bine atributele personajului din poza + incadrarea cat mai exacta a fetei.

Have fun ;)

#2
Graveland

Graveland

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,236
  • Înscris: 07.08.2006
Daca tot e vorba de fun: incercati si PowerGoo.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate