Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Noua oferta de telefonie UPC-Astral

- - - - -
  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#127
geojoking

geojoking

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,424
  • Înscris: 04.11.2005
nu e asa scump... netu la 3MB... plus 2 linii cu 500 minute... pacat ca nu e asa calitate... cel putin la persoane fizice...

#128
rostov

rostov

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,347
  • Înscris: 01.04.2006

View Postgeojoking, on Nov 21 2006, 13:05, said:

nu e asa scump... netu la 3MB... plus 2 linii cu 500 minute... pacat ca nu e asa calitate... cel putin la persoane fizice...
Ce, îți merge prost în cluj? :huh:
Eu am fost la cluj și mergea super.

#129
bluelaser

bluelaser

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 749
  • Înscris: 02.03.2006

View Postrostov, on Nov 21 2006, 21:43, said:

Ce, îți merge prost în cluj? :huh:
Eu am fost la cluj și mergea super.
In Cluj, la mine in ultima vreme merge foarte prost. Pana cand se numea Astral, mai mergea acceptabil. Dar de cand este UPC merge incredibil de prost. Ce bine e ca, concurenta cu fibra este la usa si imi ofera viteza de 6mb si 100mb metropolitan la pretul de 1.5mb de UPC. Ieri am reziliat contractul UPC si am facut cerere pentru fibra.

@rostov: in ce zona ai incercat netul in Cluj?

#130
rostov

rostov

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,347
  • Înscris: 01.04.2006
Ok, nu se pune, eu am încercat netul pe UPC upc, adică nu pe fosta infrastructură astral.

#131
geojoking

geojoking

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,424
  • Înscris: 04.11.2005
si cam cati clienti UPC de internet crezi ca erau in Cluj, inainte sa fie Astral preluat ?? nu multi fi sigur. Astral mergea super inainte, dar de cand cu preluarea calitatea tot a scazut...

recent mi-au schumbat IP-ul si nici macar nu m-au anuntat inainte. totusi sunt fericit ca au facut-o, de cand l-au schimbat, internetul merge mult mai bine.

#132
mada66000

mada66000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 16.01.2005
Eu de netul de la Astral nu ma plang pentru ca merge super bine insa nasolia vine odata cu oferta trypay.Am beneficiat si eu de gratuitate timp de 1 an pentru telefonie,am semnat un contract in august  pentru treaba asta insa deja vad ca luna asta mi s-a adaugat la factura de net si cei 9 RON pentru abonamentul la telefon.Mor de ciuda pentru ca am dat o gramada de bani pe telefon, (nu am primit gratuit de la ei nici un telefon) si vreau sa va spun ca nu functioneaza de loc. A incercat sa ma sune sora mea din Italia si nu o auzeam de loc.Ea zicea ca ma aude (eu nu) pe fix  daca sun  merge azi da maine ba.Nu mi-e de 9 RON insa ma duc la ei si am sa  renunt la telefonie ca degeaba o am :nonobad:

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate