Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Motorola V1075

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
catalin2009

catalin2009

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 29.04.2008

View Postbuyanet, on Mar 5 2007, 19:07, said:

ceva jocuri pentru v1075???? si ceva skinuri...
am si eu o intrebare...cum fac k la motorola v1075 dupa ce instalez un skin pe el sa mi se vada pe tot ecranul?nu doar pe o parte din el?

#20
catalin2009

catalin2009

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 29.04.2008

View PostErdman, on Sep 19 2006, 18:35, said:

Daca aveti nevoie de informatii astept intrebari !
Imi dai si mie niste monster pack-uri pentru motorola v1075

#21
banciu

banciu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 07.02.2008
...am o problema cu un motorola v1075..: am incercat sa ii schimb softul cu Rsd Lite.Softul mi la dat cineva pe mess...la persoana aceea a mers softul..iar la mine in momentul instalarii mia aparut "please restart your phone" si practic mi sa inchis telefonul....nu stiu ce sa mai fac...la incarcat nu intra...in bootloader nu intra...spunetimi si mie ce as mai putea face...am fost la un service gsm...la conectat la un box de ala de deblocat..si nici acolo nu il recunostea...iar cand il conectez la mine la calculator....din cand in cand se mai aude sunetul de la usb..apoi imediat dupa...sunetul de la usb cand scoti dispozitivul...ce as mai putea face?..

#22
dracu4ever

dracu4ever

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 22.08.2008
...am o problema cu un motorola razr v3x...am incercat sa ii schimb softul cu Rsd Lite.Softul mi la dat cineva pe mess...la persoana aceea a mers softul..iar la mine in momentul instalarii mia aparut "please restart your phone" si practic mi sa inchis telefonul....nu stiu ce sa mai fac...la incarcat nu intra...in bootloader nu intra...spunetimi si mie ce as mai putea face...am fost la un service gsm...la conectat la un box de ala de deblocat..si nici acolo nu il recunostea...iar cand il conectez la mine la calculator....din cand in cand se mai aude sunetul de la usb..apoi imediat dupa...sunetul de la usb cand scoti dispozitivul...ce as mai putea face?..ast raspuns pe email sau pe mess : [email protected] sau dracu_162006...pls ajutati-ma

#23
attix19

attix19

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.10.2010

View PostErdman, on 19th September 2006, 19:35, said:

Daca aveti nevoie de informatii astept intrebari !


sal cum as putea sa im pun teme sau jocuri pe motorola v1075plz rasp

daca se poate sa fie step by step ca nu am facut asaceva niciodata:|

#24
sonycks

sonycks

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 06.02.2011
Salut am nevoie de un flex original de moto v1075, am instalat unul din Italia si nu-mi merge camera, ma poate ajuta cineva?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate