Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir
 Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa
 

Motorola V1075

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1
apocalypto

apocalypto

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 755
  • Înscris: 25.03.2006
Salutare tuturor!
Acest topic a fost deschis NUMAI cu scopul de a posta aici aplicatii java,sonerii,Monster Pack-uri,skin-uri si link-uri utile,NUMAI cu si despre MOTOROLA SERIILE : RAZR si Motorola V1075.
Sunt excluse posturile offtopic,sau intrebariile stupide ori aplicatiile/skinurile/soneriile etc. pentru orice alt telefon.
Atentie: NU POSTATI AICI NIMIC DESPRE MOTOROLA V360 SAU ALTE TELEFOANE.
Multumesc pentru intelegere!

#2
Erdman

Erdman

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 510
  • Înscris: 11.12.2003
Atasez un flex ce permite depersonalizarea telefoanelor V1075 !

Attached Files


Edited by Erdman, 17 September 2006 - 15:45.


#3
apocalypto

apocalypto

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 755
  • Înscris: 25.03.2006
Multumim pentru ele,sunt foarte utile :coolspeak:

#4
Erdman

Erdman

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 510
  • Înscris: 11.12.2003
Daca aveti nevoie de informatii astept intrebari !

#5
halowdream

halowdream

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 24.04.2006
cu ce program pot sa conectez motorola v1075 la calculator dc nu am card?cu p2k tools nu merge. si la instalarea driverelor p2k da eroare, si ii dau continue anyway ...ma ajuta careva?

#6
Demons

Demons

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 22.08.2005

 Erdman, on Sep 19 2006, 19:35, said:

Daca aveti nevoie de informatii astept intrebari !
stii cum pot schimba poza de pe ecranul exterior la un V3?

#7
T-MoBiLeR

T-MoBiLeR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 20.12.2005

 Erdman, on Sep 19 2006, 18:35, said:

Daca aveti nevoie de informatii astept intrebari !

Cu ce program sa pun pe V1075 flexul ala? Merge RDS Lite? De drivere P2k noi de unde as putea face rost? Mersi anticipat. :)

#8
al3xxx92

al3xxx92

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 10.01.2007

 Erdman, on Sep 19 2006, 20:35, said:

Daca aveti nevoie de informatii astept intrebari !
am o mare problema cu un v3: nu pot sa scriu nimic text pe el;nu doar mesaje, orice : titluri, adrese ,numele contactelor . Ma poti ajuta?? trebuie sa i schimb softu? si dak i l schimb va merge ca am fost la mai multe service-uri n au auzit de problema asta si nu sunt siguri ca se va rezolva prin schimbarea softului
MS anticipat

#9
marius_c_2006

marius_c_2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 29.04.2006
A venit cineva din Spania cu un V1075. Mi-a placut. Mi se pare tare (64 Mb intern, transflash, 3G, etc.). La prima vedere este mai frumos decat V3x si mai mic, fapt pentru care si disply-ul este mai mic. Eu am V360 si nu a mers nici P2KTools si nici MotoMidMan. Nu am mai avut timp sa incerc alte programe pentru Motorola. Poate gasim alte informatii sau alte link-uri.
Sa inteleg ca de fapt sunt 4 flexuri in arhivele de la inceput? Mi se par cam mici. Cel de V360 are 60 Mb.
Mersi.

Edited by marius_c_2006, 25 January 2007 - 23:59.


#10
eragon2007

eragon2007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.01.2007
help deci fratilor am si yo un v1075 vodafone si vreau sa il resoftez ca are numai buguri x( help cine ma poate ajuta si pe mine step by step ca e first atempt sa resoft tel :D pls pls help [email protected] sau pe forum aici

#11
Swordfish733

Swordfish733

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 28.01.2007

 halowdream, on Sep 22 2006, 13:21, said:

cu ce program pot sa conectez motorola v1075 la calculator dc nu am card?cu p2k tools nu merge. si la instalarea driverelor p2k da eroare, si ii dau continue anyway ...ma ajuta careva?
Si eu am tot un v1075 si l-am conectat la PC fara probleme cu P2kCommander-V3.3.0!mai intai am instalat tot ce era la P2kCommander si pe urma am conectat telu si a mers  :coolspeak: am sters o parte din pozele care erau ale lui si am instalat fara probleme Prince of Persia

#12
marius_c_2006

marius_c_2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 136
  • Înscris: 29.04.2006

 Swordfish733, on Jan 31 2007, 10:09, said:

Si eu am tot un v1075 si l-am conectat la PC fara probleme cu P2kCommander-V3.3.0!mai intai am instalat tot ce era la P2kCommander si pe urma am conectat telu si a mers  :coolspeak: am sters o parte din pozele care erau ale lui si am instalat fara probleme Prince of Persia


La v360 al meu P2K Commander mi s-a parut cam clabut ca nu arata toti directorii (a, b si c). Cand o sa-mi cada in mana din nou V1075 am sa incerc. Chiar nu ti-a cerut nici un driver?

#13
Swordfish733

Swordfish733

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 28.01.2007

 marius_c_2006, on Feb 1 2007, 19:34, said:

La v360 al meu P2K Commander mi s-a parut cam clabut ca nu arata toti directorii (a, b si c). Cand o sa-mi cada in mana din nou V1075 am sa incerc. Chiar nu ti-a cerut nici un driver?
Cand am instalat P2k,mi-a cerut niste drivere si i-am dat sa le ia din arhiva cu kitul pentru p2k ! S-a instalat cum trebuie,am conectat telefonul si imi vede A si E(e de ajuns pentru mine,gasesc aici tot ce trebuie) :D

#14
Cucuc

Cucuc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 05.09.2006
oamenilor cred ca facui o prostie. miam luat ieri un RAZR V3.. si miam bagat p2ktools... Miam bagt cateva skinuti si dupa aia am inceput sa sterg din chestiile alea care mi se pareau ie in plus.. Adica telu ma are poze , animatii si clipuri pe care nu poti sa le stergi din el.. si leam sters cu p2ku. Problema e ca am sters din greseala ce era in folderu KJava de pe prima partitie... Stiti ca iti arata 2 partitii cand deschizi cu p2ku. Eu am sters de pe prima ce era in KJava.. si duapa ai miam dat seama ca mai era un KJava in a doau partitie unde erau jocurile. Cumva am sters Javau? ca acu incerc sami bag jocuri si nu merge.. imi da o eraore la sfarsit..  :confuzzled:

#15
buyanet

buyanet

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.03.2007
ceva jocuri pentru v1075???? si ceva skinuri...

#16
bvlad_alex

bvlad_alex

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 10.10.2007
am si yo o intrebare si desi poate pt unii poate suna cam banala totusi astept un raspuns...ce inseamna un flex si l c foloseste..are leg cu c soft poti baga p tel...eu am v1075...am facut un backup la softu original...si nu ma mai lasa sal instalez...d ao eroare k cv nu  e compatibil .la fel face si cu language packurile  :mellow:

#17
Unskipp

Unskipp

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.11.2007
Am si eu o intrebare ...
Cine poate sa`mi dea si mie un site de unde sa iau programu de facut teme pt motorola v1075?
sau ceva asemanator macar ...

#18
catalin2009

catalin2009

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 29.04.2008
vreau si eu niste mp kre sa mearga pe motorola v1075

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate