Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?
 Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...
 Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!
 pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect
 

Stiti ceva despre MediaShaker's ?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
lupusoor

lupusoor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 27.07.2006
Salut,
Acum cateva zile am dat de acest site www.mediashakers.com si ma gandeam ca poate voi stiti ceva despre ei, daca fac platile daca platesc bine, daca sunt seriosi. Multumesc Anticipat.

#2
SrKHost

SrKHost

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 166
  • Înscris: 08.06.2006

View Postlupusoor, on Aug 11 2006, 14:37, said:

Salut,
Acum cateva zile am dat de acest site www.mediashakers.com si ma gandeam ca poate voi stiti ceva despre ei, daca fac platile daca platesc bine, daca sunt seriosi. Multumesc Anticipat.

In jur de 7-10 centi/1000 afisari  :death:

#3
preacher

preacher

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 27.03.2005

View Postlupusoor, on Aug 11 2006, 14:37, said:

Salut,
Acum cateva zile am dat de acest site www.mediashakers.com si ma gandeam ca poate voi stiti ceva despre ei, daca fac platile daca platesc bine, daca sunt seriosi. Multumesc Anticipat.

http://www.mediashakers.com/about.aspx - nu au detalii despre ei si au whois-ul protejat. Cine ar face afaceri cu ei? Tu ti-ai risca banii pe o "firma" de care nu a auzit nimeni?

#4
lupusoor

lupusoor

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 27.07.2006
Tocmai de aceea am intrebat am vazut ca e cam suspect site-ul. Multumesc pentru informatii.

#5
jambajukebox

jambajukebox

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 24.07.2006

View Postlupusoor, on Aug 16 2006, 23:28, said:

Tocmai de aceea am intrebat am vazut ca e cam suspect site-ul. Multumesc pentru informatii.
Eu folosesc Media Shaker de vreo 3 luni prin intermediul Miniads Inc (firma mea de Publicitate). Nu am avut probleme cu ei. Si nu platesc o rata fixa, poate scadea la 0.02 per CPM sau sa urce la 0.66 per CPM. Toata faza este sa nu ai trafic romanesc ...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate