Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...

Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta
 Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke
 Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare
 Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...

Renovare completa + pompa de cald...
 

Tirian auto - job

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
phat_sua

phat_sua

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 204
  • Înscris: 16.01.2006
aveam 10 zile in care nu aveam ce face si mi-a zis un prieten daca vreau sa ma angajez sa fac poze pe perioada parcului Tiriac Auto si sa fac poze la clientzi (cum imi place sa fac poze , am zis ok) toate bune si frumoase ma duce pr meu la o firma , acolo vb cu o Dana care imi zice ce tre sa fac toate bune si frumoase se termina totul si peste 2 sapt o sun sa imi dea bani cum trebuia, ea ma mai plimba cu vorba inca 2 sapt, ultima oara vb cu ea la telef si imi zice sa vin cu buletinul la ea joi sa imi dea bani , (odata cu mine s-a angajat si un prieten , cand vb cu ea la telefon am vb pt amandoi) cand ajungem acolo ea imi da bani doar mie si zice ca pr meu sa vina marti sa ia bani ca ea a scos bani doar pt o persoana si a uitase si de el, adica &^%*$^"%$£"

nu stiu ce parere aveti voi despre asta da pe mine m-a enervat chestiunea asta, adica toti astia de sunt pe strada si impart pliante si dau baloane la parcuri auto si expoziti sunt exploatatzi la maxim frate, le dau si bani tarziu si nici nu au carte de munca , asta nu e la negru ? oare conducerea tiriac sti ce firme contracteaza pt organizare ?

io vreau sa ma duc sa-i fac o reclamatie firmei asteaia, voi ce zicetzi , unde ar trebui sa ma duc?

firma se cheama Checkpoint

#2
inside_spy

inside_spy

    infiltrată în autobază

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,289
  • Înscris: 05.04.2006
Ai semnat ceva cu Țiriac Auto?

#3
freshness

freshness

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,104
  • Înscris: 24.07.2006

 phat_sua, on Aug 3 2006, 17:06, said:

aveam 10 zile in care nu aveam ce face si mi-a zis un prieten daca vreau sa ma angajez sa fac poze pe perioada parcului Tiriac Auto si sa fac poze la clientzi (cum imi place sa fac poze , am zis ok) toate bune si frumoase ma duce pr meu la o firma , acolo vb cu o Dana care imi zice ce tre sa fac toate bune si frumoase se termina totul si peste 2 sapt o sun sa imi dea bani cum trebuia, ea ma mai plimba cu vorba inca 2 sapt, ultima oara vb cu ea la telef si imi zice sa vin cu buletinul la ea joi sa imi dea bani , (odata cu mine s-a angajat si un prieten , cand vb cu ea la telefon am vb pt amandoi) cand ajungem acolo ea imi da bani doar mie si zice ca pr meu sa vina marti sa ia bani ca ea a scos bani doar pt o persoana si a uitase si de el, adica &^%*$^"%$£"

nu stiu ce parere aveti voi despre asta da pe mine m-a enervat chestiunea asta, adica toti astia de sunt pe strada si impart pliante si dau baloane la parcuri auto si expoziti sunt exploatatzi la maxim frate, le dau si bani tarziu si nici nu au carte de munca , asta nu e la negru ? oare conducerea tiriac sti ce firme contracteaza pt organizare ?

io vreau sa ma duc sa-i fac o reclamatie firmei asteaia, voi ce zicetzi , unde ar trebui sa ma duc?

firma se cheama Checkpoint

Cumva acea Dana era o tipa mai ''corpolenta'...par lung saten...?

#4
Kidu

Kidu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,092
  • Înscris: 19.10.2003
nenea, daca ti s a inchis topicu, chiar era necesar sa mai deschizi unul? am inteles cu toti ca ai fost fraier si al luat teapa, acum iarta-ne.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate