Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
arii

Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...
 Meta Quest 3 512 gb

Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte
 Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?
 Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii
 

o sugestie pentru un receiver GPS se poate?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
robitza11

robitza11

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 01.06.2005
salut,

v-as ruga sa-mi faceti o recomandare referitoare la un receiver GPS conectabil prin BT.
utilizez un spv m3000 (i-mate k-jam sau qtek 9100) si soft-ul I-GO.
ma intereseaza un raport pret calitate cat mai bun si eventual detalii legate de modul de achizitie in RO.


multumiri anticipate,

robert

#2
bluehunt

bluehunt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 957
  • Înscris: 22.03.2004
Garmin GPS 10. aproximativ 220 de dolari. pentru alte detalii poti sa dai un pm la Greuceanu. el e distribuitor

#3
florinstan

florinstan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 25.11.2004
GPT 700 am eu. Tot cu SPV m3000. Foarte bun si ieftin. L-am luat de la un magazin cu accesorii GSM de pe Plevnei. Cam 320 RON

#4
sorinocu

sorinocu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 13.06.2006
Am si eu un Pharos IGPS-BT, e nou nout adus din SUA si nu ma pot conecta. Am un HP 1945 PocketPC si iGO. Zice ca se conecteaza la GPS dar nu apare nici un satelit. Nu ma prea pricep la solutiile astea. Ma ajuta cineva ? MErsi

#5
robitza11

robitza11

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 01.06.2005
ok, va multumesc fumos.

pentru florinstan, crezi ca cei de la magazinul respectiv pot face si o proba?
tu ai facut asa ceva?


cam cat de rapid gaseste satelitii?

multam anticipat

#6
florinstan

florinstan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 25.11.2004
Nu am facut proba decat acasa cu nu am fost personal sa il iau. Oricum iti da factura si garantie. Poti sa intrebi si cred ca poti face si proba.

Cum am zis eu am tot m3000 si merge perfect. Stelitii ii gesaeste cam in 30 sec - 1 min (depinde unde esti).

Sincer eu l-am luat pentru ca era cel mai ieftin pe care l-am gasit. Iti da si incarcator auto la el dar oricum merge pana la 20 de ore fara reincarcare.

Sorinocu sper ca incerci sa te conectezi afara. In interiorul cladirilor nu merge (semnalul nu trece prin beton, metal, etc.)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate