Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...
 Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 

Diablo 2 Lod 1.11-Best RPG?Sau nu mai sunteti impatiniti.

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
Parakiosu2

Parakiosu2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 28.01.2006
Am deschis acest topic din doua mari motive:
1.Pentru a face un sondaj de opinie legat de numarul de jucatori si cam cat  timp isi petrec ei pe Battlenet.
2.As dori sa intre pe acest forum cei mai tari jucatori de LoD si sa ne putem ajuta unii pe alti.
Astept link-uri cu Strategii de joc si tips & Trick.


SUNT FOARTE CURIOS SA VAD CATI NEBUNI MAI SUNTEM?




I heat Cheaters-No huck.



A si sa nu cumva sa va da-ti pass sau cd-key-ul la nimeni.(dar voi oricum stiati asta).


Va astept cu placere.



Uber TRISTAM is best.

Luati credit de la ABN si luativa un server de Battle Net.
LOL

Attached Files


Edited by Parakiosu2, 24 July 2006 - 11:44.


#2
Vrajitoru_din_ozz

Vrajitoru_din_ozz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 906
  • Înscris: 13.11.2006

 Parakiosu2, on Jul 24 2006, 11:47, said:

Am deschis acest topic din doua mari motive:
1.Pentru a face un sondaj de opinie legat de numarul de jucatori si cam cat  timp isi petrec ei pe Battlenet.
2.As dori sa intre pe acest forum cei mai tari jucatori de LoD si sa ne putem ajuta unii pe alti.
Astept link-uri cu Strategii de joc si tips & Trick.
SUNT FOARTE CURIOS SA VAD CATI NEBUNI MAI SUNTEM?
I heat Cheaters-No huck.
A si sa nu cumva sa va da-ti pass sau cd-key-ul la nimeni.(dar voi oricum stiati asta).
Va astept cu placere.
Uber TRISTAM is best.

Luati credit de la ABN si luativa un server de Battle Net.
LOL
frate la faza asta te poti baza pe mine!imi petrec ffff mult timp pe battle!am vz topicul tau km tarziu!acc meu pe battle e vrajitorudinoz   iar id meu de mess e vrajitoru_din_ozz!mai vb

#3
boitandmg

boitandmg

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 26.07.2006
[quote name='Parakiosu2' date='Jul 24 2006, 12:47' post='1710926']

Heh, Diablo 2 si-a pierdut din farmec. Mai ales cu 1.11b. sry d intarziere dar pot sa va spun k deja e un joc expirat. Am jucat o gramada pe europe iar apoi mam mutat pe asia2, server adevarat cu legit players unde kiar merita sa joci. nu e lag nu e duperi totu e clean. acum sa mai lasat lumea dar io zic k merita sa incercati. app pt cei care considera ca d2 classic e mai tare decat lod sa arunce o privire tot pe asia2 classic locu #15. mai tarziu o sa fie #1.

Peace

#4
Naikon

Naikon

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 24.02.2007
Si eu sunt un impatimit al jocului .. mai e cineva care joaca pe battle net ?  dati un nume de user :D ( cu jocu original ma refer )

#5
cata008

cata008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 08.06.2007
as juca si eu pe battlenet diablo2 (LOD) dar cand dau zice ceva cu ''Unable to identify your version'' si am bagat chiar ultimu patch 1.11b si tot nu ma lasa? ma puteti ajuta?

Edited by cata008, 08 June 2007 - 20:59.


#6
Naikon

Naikon

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 24.02.2007
Iti trebe jocu original .. poti sa bagi patchurile lu cristos .. daca nai original nu poti juca pe realm`urile blizzard :D

#7
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004
Tocmai m-am reapucat si eu de D2 LOD (1.11 ovcors) dupa ani de zile de pauza. Ce pot sa spun... grafica primitiva comparativ cu standardele actuale dar sa mor io daca nu e misto. Pt mine jocul asta n-are moarte. Pe vremuri am fost un adevarat fanatic D2. L-am terminat de nenumarate ori pana pe Hell cu o gramada de caractere.

#8
ecou

ecou

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 877
  • Înscris: 30.07.2004
cand a aparut pe la noi D2 mi s-a parut ca e pierdere de vreme. e drept, eram mult mai crud pe atunci. acum.. adevenit interesant. Il mai joc din an in pasti, ca nu prea mai am timp sau energie pentru cat iti iau unele questuri, insa pot spune ca e chiar addictive.
ah... uitasem userul: blackbodo

Edited by ecou, 28 June 2007 - 15:46.


#9
Necronomikon

Necronomikon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,554
  • Înscris: 15.04.2004
Questurile in D2 sunt chiar banale, mai ales dupa ce le-ai terminat deja o data si stii exact unde sa gasesti obiectul/monstrul.

#10
WizardAly

WizardAly

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 314
  • Înscris: 06.12.2006
Si mie mi se pare super jocul si la ora actuala dar nam original k sa pot juca pe realmurile Blizzard dar mam apucat sa joc pe gamespace........dak mai e cineva care joaca acolo contu meu e WizardAly  !!!!SUPER JOCU!!!!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate