Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

prince of persia ww

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
bbflorea

bbflorea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 20.10.2005
am ajuns la o salvare care se numeste : "  a helping hand central hall" , unde trebuie sa trec prin niste coridoare cu sabii rotative si stalpi cu sulite pe ei .
ei bine la un moment datsunt pe un coridor cu doua scobituri orizontale pe peretele din dreapta, una peste alta , in fata am o groapa lunga cu doi stalpi orizontali mobili care se activeaza cum apar acolo
eu am vazut ca trebuie sa ajung pe nisa superioara sa ma pot agata de ea , sa merg in stanga pe alte nise si sa trec printre cei doi stalpi orizontali
va rog sa ma ajutati sa-mi spuneti cum sa ajung la nisa suprioara!!!
va rog mult ca simt ca innebunesc
de trei zile ma chinui si mai mult de urcat prin sarituri pe pereti nu pot face nimic.

Edited by bbflorea, 04 July 2006 - 23:29.


#2
bbflorea

bbflorea

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 139
  • Înscris: 20.10.2005
apropo :am gasit niste salvari pe net pt pop ww
spuneti-mi si mie cum le basg , ca am copiat folderul ala popprofiles in locul originalului si nu se intampla nimic

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate