Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...

Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...
 Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...

Curtea Penala Internationala soli...
 Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Subscriptii

Cat ar costa acest poster, se poa...
 Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA a dat teapa de 1,...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )

Implanturi dentare clinici Consta...
 

se k750i vs. motorola v3x

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

Poll: se k750i vs. motorola v3x (65 member(s) have cast votes)

se k750i vs. motorola v3x

  1. se k750i (46 votes [70.77%])

    Percentage of vote: 70.77%

  2. motorola v3x (19 votes [29.23%])

    Percentage of vote: 29.23%

Vote Guests cannot vote

#19
tracky

tracky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 569
  • Înscris: 04.11.2005
Sa-l butonezi cu placere !  :D

#20
christianoo

christianoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 716
  • Înscris: 12.03.2006
Good choice !
Sa-l stapanesti sanatos....and peace may be with you.

#21
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Am un V3 pentru o săptămână, dar numai forma e de el. Ia Sony Ericsson! :D

#22
T-MoBiLeR

T-MoBiLeR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 20.12.2005
maxy, era vorba de V3x. Esti al doilea care confunda.
Ma indoiesc ca ai zice ca e doar forma de el daca ai avea unul. :rolleyes:

#23
bobit

bobit

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 27.08.2005
imi public si eu parerea: am butonat k750 si V3 (cel fara 3G, nu cred sa fie mari diferente in utilizare).
daca v3x-ul are acelasi meniu tip motorola, e sigur greu de folosit.
k750 l-am folosit, am scos si poze cu o imprimanta foto si e super. pozele au iesit aproape ca la o camera digitala. bine, tot sufera de boala sony-ericcsson: scartait dupa o perioada mai mica sau mai mare (in functie si de utilizator). poti folosi card-uri pana la 2 GB. poti asculta radio-urile preferate. ... sa nu uit ar mai fi si bateria, care tine binisor.
moto im general (toate pe care le-am butonat) au un meniu groaznic (parerea mea). marele sau avantaj este aspectul (de altfel lucru recunoscut pt seria v3 si la nivel international).
PS cred ca ar trebui sa spun ca sunt fan SE, si poate partinitor (ca sa nuantez, SE-urile mi se par mai bune si ca nokia) ;-)

Edited by bobit, 05 July 2006 - 15:46.


#24
EPoX

EPoX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 18.01.2004
cea mai tare afza posibila e ca telefonul s eincarca in timp ce e conectat prin usb la calculator
apropos mi l-am cumparat telul deja :P

#25
apocalypto

apocalypto

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 755
  • Înscris: 25.03.2006
v3x si k750 au acelasi pret ?? :confussed:

#26
EPoX

EPoX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 18.01.2004
aproximativ acelasi pret
v3x il puteam cumpara de la un prieten adus nou noutz din italia ....
oricum am ales s ek750i :D

#27
T-MoBiLeR

T-MoBiLeR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 20.12.2005

View Postbobit, on Jul 5 2006, 16:43, said:

imi public si eu parerea: am butonat k750 si V3 (cel fara 3G, nu cred sa fie mari diferente in utilizare).

Altu'... Mai fratilor, daca nu ati pus mana pe un V3X, lasati-o balta cu comparatiile. Daca tot aduci in discutie V3-ul, compara-l cu un model similar ca dotare de la S-E sau da-i pace.
bobit, iti spun eu, ca sa nu o mai faci de oaie si altadata, cum ai facut-o cu afirmatia de mai sus: diferentele intre V3-ul vechi si V3x sunt de la cer la pamant.

#28
djone_d90

djone_d90

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 311
  • Înscris: 14.07.2006

View Postbobit, on Jul 5 2006, 16:43, said:

imi public si eu parerea: am butonat k750 si V3 (cel fara 3G, nu cred sa fie mari diferente in utilizare).
daca v3x-ul are acelasi meniu tip motorola, e sigur greu de folosit.
k750 l-am folosit, am scos si poze cu o imprimanta foto si e super. pozele au iesit aproape ca la o camera digitala. bine, tot sufera de boala sony-ericcsson: scartait dupa o perioada mai mica sau mai mare (in functie si de utilizator). poti folosi card-uri pana la 2 GB. poti asculta radio-urile preferate. ... sa nu uit ar mai fi si bateria, care tine binisor.
moto im general (toate pe care le-am butonat) au un meniu groaznic (parerea mea). marele sau avantaj este aspectul (de altfel lucru recunoscut pt seria v3 si la nivel international).
PS cred ca ar trebui sa spun ca sunt fan SE, si poate partinitor (ca sa nuantez, SE-urile mi se par mai bune si ca nokia) ;-)


Bay frate, ce criticati toti meniul la motorola ??? Mie nu mi-se pare deloc nasol meniul de motorola  :nonobad:

#29
T-MoBiLeR

T-MoBiLeR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 776
  • Înscris: 20.12.2005

View Postdjone_d90, on Jul 28 2006, 07:35, said:

Bay frate, ce criticati toti meniul la motorola ??? Mie nu mi-se pare deloc nasol meniul de motorola  :nonobad:

Nici mie. E ok, nu e nimic iesit din comun la el, in sens bun sau rau.

#30
Cristian_Medias

Cristian_Medias

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 437
  • Înscris: 16.11.2005
Alege K750, nu o sa fi dezamagit !

#31
EPoX

EPoX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 18.01.2004
da fratilor m-am hotarat am mai bine de 3 saptamani decand mi-am cumparat K750i-ul .... si sincer nu regret

#32
dark07

dark07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 10.08.2005

View Postbobit, on Jul 5 2006, 16:43, said:

imi public si eu parerea: am butonat k750 si V3 (cel fara 3G, nu cred sa fie mari diferente in utilizare).
daca v3x-ul are acelasi meniu tip motorola, e sigur greu de folosit.
si daca mai esti si baiat destept si cunosti putin "moto modding",iti poti schimba meniul cu functiile pe care vrei sa fie in meniul principal,sau cum vrea muschiuletzu` tau.

#33
coyote_urat

coyote_urat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 16.12.2005
Cred ca un argument hotarator e desgnul. V3x arata mult mai bine. Camera e mai slaba, dar in rest sunt comparabile. Eu am ales V3x mai ales din cauza ca am avut Motorola V300 pana acum si pentru aspect. Performantele fiind asemanatoare.

#34
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 02.07.2006

View Postcoyote_urat, on Aug 18 2006, 12:56, said:

Cred ca un argument hotarator e desgnul. V3x arata mult mai bine. Camera e mai slaba, dar in rest sunt comparabile. Eu am ales V3x mai ales din cauza ca am avut Motorola V300 pana acum si pentru aspect. Performantele fiind asemanatoare.
pai numai camera e mai slaba ca si la k750i. are radio motorola?in rest sunt asemanatoare banuiesc, ca nu am apucat sa butonez ceva mai mult un motorola..

#35
maxim win

maxim win

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 19.08.2006
ba nu stiu ce sa va ziceu am v3x black de la 3 si na e cam aiure are unele greseli prin el sau bag-uri cum vreti voi sa le spunetzi cred  ca sony erricson e mai bun pt ca un tov are un sony er de ala am uitat cum se cheama si lui i se vad pozele care le trimite dupa cal si sunt mai mari decat rezolutziia camerei llui dar mie imi spune ca sunt preA mari si am testat cu aceiasi poza
:huh: na fiecare eu am umblat dupa cum arata telul ca k mp3 player cum vroiam sa il folosesc lg u880 meu il lasa in urma apropo lam bulit ca in timp ce il resoftam am scos cablul din greseala :D  :coolspeak:

#36
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 02.07.2006

View Postmaxim win, on Aug 19 2006, 17:46, said:

ba nu stiu ce sa va ziceu am v3x black de la 3 si na e cam aiure are unele greseli prin el sau bag-uri cum vreti voi sa le spunetzi cred  ca sony erricson e mai bun pt ca un tov are un sony er de ala am uitat cum se cheama si lui i se vad pozele care le trimite dupa cal si sunt mai mari decat rezolutziia camerei llui dar mie imi spune ca sunt preA mari si am testat cu aceiasi poza
:huh: na fiecare eu am umblat dupa cum arata telul ca k mp3 player cum vroiam sa il folosesc lg u880 meu il lasa in urma apropo lam bulit ca in timp ce il resoftam am scos cablul din greseala :D  :coolspeak:
ma sa mor io da tu cat ai la romana media mai copile?scuze ca te intreb dar cred ca tu nu stii scrie inca.ai citit regulile forumului?fara prescurtari man, si cel mai important pune dreak semne de punctuatie sa intelegem si noi ce vrei sa zici :death:

Edited by aiptek, 19 August 2006 - 20:34.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate