Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit

Megalopolis (2024)

Integra A8690
 Solutie asamblare perete - cada.

Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...
 HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...
 Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...
 

problema cu Far Cry boat level

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
burlan

burlan

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 490
  • Înscris: 07.06.2006
Joc si eu jocul Far Cry si am ajuns la level boat si am ajuns in mom unde intru pe vapor ,ii pun explozibilukll si apoi sar in apa,nava explodeaza si apoi ma ataca Crow cu heliul.Ei binew nu pot sa trec cu nici un chip de acest level,desi jocul este pew medium.Trag in heliul lui Crow cu toate aremele din dotare,dar parca nu este atins deloc,este blindat si ma omoara in final.Vreun hint ,ceva,pls?

#2
sam

sam

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 720
  • Înscris: 05.05.2005
nu trebuie sa sari in apa. te duci in fata sau in spatele navei...nu mai tin minte, ti se comunica, oricum, unde trebuie sa mergi. si de-acolo i-o tragi aluia din helicopter, cu aruncatorul de rachete....vezi ca ai in cabina de sus munitie pt el. il distrugi mai greu......dar nu e imposibil. tin minte ca si mie mi-a mincat nervii faza aia.
bafta!

#3
vaipi

vaipi

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 3
  • Înscris: 10.03.2007

View Postburlan, on Jun 25 2006, 10:12, said:

Joc si eu jocul Far Cry si am ajuns la level boat si am ajuns in mom unde intru pe vapor ,ii pun explozibilukll si apoi sar in apa,nava explodeaza si apoi ma ataca Crow cu heliul.Ei binew nu pot sa trec cu nici un chip de acest level,desi jocul este pew medium.Trag in heliul lui Crow cu toate aremele din dotare,dar parca nu este atins deloc,este blindat si ma omoara in final.Vreun hint ,ceva,pls?

Cind pui explozibilul te pozitionezi cu fata spre marcinea barcii si imediat ce l-ai plasat incerci sa ajungi cit mai repede pe uscat. Cauti un copac mai gros si te ascunzi pe dupa el in timp ce tragi cu aruncatorul de grenade sau cu arma care are in dotare si grenade. Bafta

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate