Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 

Cine ma poate ajuta si pe mine

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
gurgu

gurgu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 22.06.2006
vreau si eu sa stiu cum imi creez un server de radio cu care pot emite cu un numar mare de ascultatorii  pls help

#2
cretacic

cretacic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,448
  • Înscris: 04.02.2006
mai intii pune mina pe o gramatica, radio-uri sunt cu miile...

#3
Drushky

Drushky

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.08.2006
Buei...ma chinui de vreo 2 zile sa-mi fac un radio...am avut ceva pe shoucast,mi-l configurase un prieten de la un al radio,apoi au aparut nijte probleme..in fine...acu` cateva zile am vrut sa-mi fac singur pe shoucast...am descarcat tot ce a trebuit.Shi aici vroiam sa ajung..cand vreau sa`l configurez imi da trimitere la nijte site-uri in care ma pierd..ceea ce ar trebui sa fie cel mai important cik...ma poate ajuta shi pe mine careva?Dau un bax de bere:D dak e vreun binevoitor sau binecunoscator....please add [email protected] in lista voastra de mess sau [email protected] pe MSN. :worthy:

#4
senzatie6

senzatie6

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 583
  • Înscris: 28.10.2006
dar e legal?

#5
Antenistu'

Antenistu'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 17.09.2006
pai tre sa ai optica in csa sa nu ai pierderi .. tre sa ai un dns free sau unu dat de firma de net .. si pe urma incepi cu tarnacopu si dai cu shoutcastu de linux si bagi numaru tau de userii ,, faci cu o placa separat una daia imtel ssa nu se intepeneasca daca ai multi uzeri si e ok" :lol:  BAFTA

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate