Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...
 O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...
 Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina
 Cu ce pot izola fonic peretii pen...

Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook
 

Pentim M vs. Core Duo

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
duffus

duffus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 26.05.2006
Vrand sa-mi iau un laptop am ajuns sa imi pun urmatoarea intrebare: care e mai bun pentru nevoile mele, Pentium M sau Core Duo?

As vrea sa folosesc laptopul pt aplicatii office, ceva prograare si gaming. Din testele pe care le-am vazut pe internet se pare ca Pentium M este alegerea cea mai buna, insa parca tot nu sunt convis.

Voi ce ziceti? Din experienta voastra care e mai potrivit pentru nevoile mele?


P.S. Pentium M 2.0 Ghz vs Core Duo 1.66 -  care e mai rapid?  :huh:  Se merita diferenta de bani?

#2
hayabusa

hayabusa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 07.12.2004
Merita sa investesti intr-un dual core daca faci multa prelucrare video si iti foloseste multiaskingul

#3
pictorash

pictorash

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 14.06.2006
Eu mi l-am luat pe asta acum cateva zile.... http://www.sn.ro/Sit...p?id=1538&det=1 si vreau sa-ti spun ca zbarnaie in jocuri grele...
Nu stiu cum sunt altele dar eu de acer-ul asta sunt mai mult decat multumit..sunt surprins :worthy:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate