Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

arii
 Sapa peste pardoseala

Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...
 Meta Quest 3 512 gb

Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte
 Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024

De ce nu mai sunt proteste?
 

modificari facute... google intarzie sa ia seama de ele

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
shpampy

shpampy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 804
  • Înscris: 29.10.2005
V-am cerut acum ceva vreme parerea in legatura cu optimizarea www.actual-catering.ro si am primit niste sfaturi excelente si va multumesc pentru asta.

Modificarile le-am facut acum mai bine de o saptamana. Am schimbat title-uri, meta-uri, am mai umblat prin cod, am facut chiar si un sitemap xml si l-am "trimis" la google.

In schimb la cautare in google "site:www.actual-catering.ro" - imi afiseaza doar 7 pagini si nu 22. Tot aceleasi 7 mi le afisa si inainte de modificari.

Cam cat timp credeti ca ar mai trebui sa astept ? stiu ca in trecut nu treceau mai mult de 2-3 zile pana ce ma vizita google...

merci!

#2
preacher

preacher

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 867
  • Înscris: 27.03.2005
Mie pentru cautarea site:http://www.actual-catering.ro imi da "Results 1 - 7 of about 22". Deci toate paginile sunt indexate numai ca trebuie sa dai click pe "show the omitted results" ca sa le vezi pe toate!

Bafta!

#3
shpampy

shpampy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 804
  • Înscris: 29.10.2005
stiam asta... merci

eu spun ca nu a actualizat modificarile facute de mine (titluri pagina, meta-uri etc

#4
Expertu

Expertu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 425
  • Înscris: 21.08.2004

View Postshpampy, on Jun 3 2006, 19:12, said:

In schimb la cautare in google "site:www.actual-catering.ro" - imi afiseaza doar 7 pagini si nu 22.

Eu vad ca nu stiai. Hotaraste-te.

Cat despre schibarile pe care le-ai facut, astepta sa reindexeze pagina robotii.

Poate dura de la 2 zile la 2 saptamani pt pagini interne, in functie de ce PR si IBL-uri ai.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate