Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

Diploma de designer sau grafician

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
Woofy31

Woofy31

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 179
  • Înscris: 29.09.2005
diploma ?? lool

#20
cheloo emil

cheloo emil

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 272
  • Înscris: 08.11.2005
acum imi pregatesc actele pentru PF , am fost la primarie si tantia aia mi-a zis ca nu am nevoie de diploma de calificare , se pare ca este de ajuns sa-i duc adeverinta de student . Asta a picat f. bine pentru ca stim cu totii ca este o porcarie diploma aia .
Oricum am inceput sa-mi strang documentele necesare ...va tin la curent daca va intereseaza evolutia lucrurilor .

#21
The_Napster

The_Napster

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,837
  • Înscris: 01.04.2005
Intereseaza-te de diplomele de la Macromedia, am auzit ca sunt recunoscute international si sunt foarte greu de obtinut :)

#22
adelinar

adelinar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 15.07.2006
eu in prezent sunt PFA dar vreau sa imi adaug un CAEN nou pt a putea sa ma ocup de prelucrarea digitala a imaginii... ma pricep destul de bine si a-si vrea sa pot presta servicii in acest domeniu, dar pt a-mi adauga un Caen nou trebuie sa am si un certificat in acest domeniu? Cand mi-am adaugat primul CAEN mi-am depus o recomandare e drept, dar cu certificatul asta e mai greu... inseamna ca trebuie sa ma apuc de ceva curs acum chiar daca eu deja ma descurc si singura?

Edited by adelinar, 15 July 2006 - 12:57.


#23
Cryptex

Cryptex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 131
  • Înscris: 15.07.2006
Si io as fi interesat.. un certificat de web design, recunoscut international, valabil pe net, si gratis.. dreaming`s good..
doar sa pot sa-l pun in portfolio..

#24
nyneak

nyneak

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.11.2008

 v3lsatis, on 30th May 2006, 07:51, said:

se poate sa ai diploma de designer web, am eu.doar trebuie sa urmezi niste cursuri atestate de minister si la sfarsit dai un examen cu aia de la minister.doar atat. da'mi un pm si iti dau o poza cu certificatul respectiv sa vezi, nu stiu daca am voie aici sa pun , nu ma risc.

Salut. poti te rog sa-mi trimiti diploma/certificatul  scanata pe mail ? [email protected]

Multumesc anticipat.

#25
dacuburebista

dacuburebista

    Still Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,450
  • Înscris: 30.09.2003
:coolspeak:

o hartie de 100 de lei, scanata, vrei?
:kisstogether:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate