Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

Sanse refinantare

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 

Autobuz

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
doomer

doomer

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 31.10.2005
Daca stiti puteti sa-mi spuneti si mie ceva jocuri de coundus autobuze ? Da sa fie simulator , nu curse .

#2
komodo2006

komodo2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 66
  • Înscris: 06.03.2006
Vrei neaparat autobuze ....sau ceva cu masini mari?

#3
doomer

doomer

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 31.10.2005
Nu neaparat autobuze dar sa fie cu reguli de circulatie si de preferat prin oras . Nu vreau Hard Truck sau 18 weels of steel pe care le am toate .

#4
creizi_boi

creizi_boi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 218
  • Înscris: 16.04.2006
nu exista asemenea jocuri?

#5
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
Sierra Drivers Education. Este o vers din 98 si o reeditare in 99. Nu de mult l-am pus pe XP si merge foarte prost. Tare instabil. Altceva cu trafic nici eu nu stiu desi cam asta caut si eu. Si sa ai misiuni and shit. :D

#6
pdw

pdw

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 08.10.2005

View Postdoomer, on May 21 2006, 20:44, said:

Daca stiti puteti sa-mi spuneti si mie ceva jocuri de coundus autobuze ? Da sa fie simulator , nu curse .
Bus Driver, dar inca nu a aparut.

#7
sundistorsion

sundistorsion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 25.05.2006
m-ar interesa si pe mine o versiune mai noua sau alternativa la 18 weels daca exista. Dupa 18 weels:convoy n-am mai vazut nimik.

Ceva cu reguli de circulatie aplicate, cu masini in trafic care nu se opresc instantaneu, sa le spulber eu pe toate si, daca se poate sa vina si politia la tine in caz de accident, ar fi perfect.

Ce ziceti, exista asa ceva?

#8
r0tt3en

r0tt3en

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 692
  • Înscris: 20.05.2006

View Postsundistorsion, on Sep 21 2006, 15:53, said:

m-ar interesa si pe mine o versiune mai noua sau alternativa la 18 weels daca exista. Dupa 18 weels:convoy n-am mai vazut nimik.

Ceva cu reguli de circulatie aplicate, cu masini in trafic care nu se opresc instantaneu, sa le spulber eu pe toate si, daca se poate sa vina si politia la tine in caz de accident, ar fi perfect.

Ce ziceti, exista asa ceva?

18 weels of steal haulin : daca nu va zice nimic, nici o problema, nu am gasit mare lucru despre el pe site-ul producatorului atunci cand l-am "cumparat" . modificari fata de precendentul titlu al serie (CONVOI) trasee mult mai lungi intre orase (acum chiar ai ce conduce) si un sistem foarte dragutz de ati face rost de camioane: nu mai trebuie sa vanati shop-urile de pe trasee, pur si simplu le comandati in meniul ala de la tasta N (scuze dar imi scapa numele). daca vreti camioane second hand astea se cumapara de la magazinile de pe traseu (apar pe harta) ce am remarcat : trafic f mare. mai tot timpu pe autostrazi circuli in coloana bara la bara. cat despre politie : sa spunem ca e exact acolo unde nu trebuie ( si nu mai exista detectorul de radar) in rest: cam aceleasi principii de joc... iei de aci un transport si il cari cat poti de repede si intact pana mai incolo.

am remarcat un comportament mai bun la conditiile de trafic al AI-ului. parca nu mai franeaza in prostie in fata ta, oricum au umblat si la viteza , nu mai atingi 120mile/h nici la vale fara remorca.

consider ca jocul merita jucat dar nu e pt neavizati: trasee lungi + trafic = accidente si transporturi avariate=> multi nervi de pomana.

#9
el_bandito

el_bandito

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,123
  • Înscris: 07.07.2006

View Postr0tt3en, on Nov 5 2006, 11:32, said:

18 weels of steal haulin : daca nu va zice nimic, nici o problema, nu am gasit mare lucru despre el pe site-ul producatorului atunci cand l-am "cumparat" . modificari fata de precendentul titlu al serie (CONVOI) trasee mult mai lungi intre orase (acum chiar ai ce conduce) si un sistem foarte dragutz de ati face rost de camioane: nu mai trebuie sa vanati shop-urile de pe trasee, pur si simplu le comandati in meniul ala de la tasta N (scuze dar imi scapa numele). daca vreti camioane second hand astea se cumapara de la magazinile de pe traseu (apar pe harta) ce am remarcat : trafic f mare. mai tot timpu pe autostrazi circuli in coloana bara la bara. cat despre politie : sa spunem ca e exact acolo unde nu trebuie ( si nu mai exista detectorul de radar) in rest: cam aceleasi principii de joc... iei de aci un transport si il cari cat poti de repede si intact pana mai incolo.

am remarcat un comportament mai bun la conditiile de trafic al AI-ului. parca nu mai franeaza in prostie in fata ta, oricum au umblat si la viteza , nu mai atingi 120mile/h nici la vale fara remorca.

consider ca jocul merita jucat dar nu e pt neavizati: trasee lungi + trafic = accidente si transporturi avariate=> multi nervi de pomana.
de unde l-ai 'cumparat'?

#10
GuN07

GuN07

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 19.01.2007

View Postdoomer, on May 22 2006, 06:44, said:

Daca stiti puteti sa-mi spuneti si mie ceva jocuri de coundus autobuze ? Da sa fie simulator , nu curse .
Incerca Bus driver... e misto

#11
the_coolest_boy06

the_coolest_boy06

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 740
  • Înscris: 14.10.2006

View PostGuN07, on Jan 26 2007, 16:16, said:

Incerca Bus driver... e misto
draguta descriere, dar unde il gasesc'?

#12
iasifixdog

iasifixdog

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 10.03.2007
presupun ca faci scoala de soferi sau parintii tai vor sa se angajeze la ratp ..hmm :naughty:  stiu un joc..care e perfect pt asta cred ca e IgnitonBusDirve

#13
h4X0r.y0uL34

h4X0r.y0uL34

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 198
  • Înscris: 28.06.2006
Bus Driver, e super. Il gasesti trial pe site-ul lor.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate