Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Grand Theft Auto IV

- - - - -
  • Please log in to reply
2936 replies to this topic

Poll: REGULAMENT (225 member(s) have cast votes)

Având în vedere că este un joc extrem de așteptat, acest topic va fi supravegheat îndeaproape de către echipa de moderatori. Cei care vor încălca următoarele reguli vor fi sancționați! (Nu răspundeți la poll pentru că este inutil și a fost creat doar cu scopul de a afișa regulile pe fiecare pagină!)

  1. Este strict INTERZISĂ postarea de linkuri și/sau nume de site-uri care conțin metode de spargere/ocolire/dezactivare a protecției jocului sau instrucțiuni în acest scop (128 votes [25.55%])

    Percentage of vote: 25.55%

  2. Este interzisă postarea de crack-uri pentru joc sau orice alte fișiere care intră la categoria warez. Orice post legat de metodele ilegale de obținere ale jocului vor fi ȘTERSE (114 votes [22.75%])

    Percentage of vote: 22.75%

  3. Dacă vreți să cereți ajutor pentru anumite zone importante din joc, folosiți tagul [spoiler][/spoiler] pentru a masca mesajul. Nu stricați plăcerea de joc a celorlați utilizatori! (120 votes [23.95%])

    Percentage of vote: 23.95%

  4. Pentru ajutor la îndeplinirea misiunilor nu uitați să consultați GHIDUL JOCULUI GRATUIT de la primul post, punctul 5 (139 votes [27.74%])

    Percentage of vote: 27.74%

Vote Guests cannot vote

#37
paser

paser

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 29.09.2007
pai chestia ca nu apare pe pc sa zis si despre san andreas dar a aparut.asta se poate intampla si cu gta IV deci ramane de vazut pana e oficial!

#38
ollama

ollama

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 16.09.2007
nu-mi amintesc sa fii zis asa ceva si despre San Andreas, parca fusese anuntat din prima si pe PC... am cautat pe google GTA IV dar nu am gasit mare lucru... eu sper sa aveti dreptate. Ma uit acum pe site-ul producatorului [Rockstar]

#39
paser

paser

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 29.09.2007

View Postollama, on Oct 21 2007, 18:44, said:

nu-mi amintesc sa fii zis asa ceva si despre San Andreas, parca fusese anuntat din prima si pe PC... am cautat pe google GTA IV dar nu am gasit mare lucru... eu sper sa aveti dreptate. Ma uit acum pe site-ul producatorului [Rockstar]
siteul official da nu prea vad cine stie ce.... http://www.rockstarg...ler_splash.html

#40
ollama

ollama

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 16.09.2007
da, ai dreptate...nu stiu de ce dar pe site-urile oficiale ale jocurile intodeauna nu gasesti nici un fel de informatii :| bagati si voi un link daca stiti vreunul

Edited by ollama, 21 October 2007 - 18:14.


#41
robert03

robert03

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 20.11.2006
Inainte de lansarea San Andreas-ului se anuntase oficial ca va exista o versiune si pt PC (care urma sa apara peste jumatate de an aproape).
Acum lucrurile nu mai stau asa iar sansele sunt extrem de mici, sub 10% dupa parerea mea. Iar daca apare, foarte multi nu-l vor putea juca din cauza motorului grafic avansat.

#42
mnezo

mnezo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,762
  • Înscris: 06.03.2006
Asteptam cu mare nerabdare emulator pentru PS3. Fuck.. :(

Nu prea ai ce sa gasesti desprte GTAIV, a fost amanat pana vara viitoare sau asa ceva. E foarte departe de a fi terminat, probabil.

Edited by mnezo, 23 October 2007 - 23:33.


#43
robert03

robert03

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 20.11.2006
Eu zic ca dureaza mai putin sa astepti GTA IV pt PC decat un emulator pt PS3. Asa ceva nu s-a putut realiza in conditii decente nici macar pt PS2.. Pt 3 chiar ca e aproape imposibil.

Exista destule site-uri care trateaza subiectul. Daca dai un search pe google iti apar 2-3 care mai au altele afiliate. :)

#44
Igby

Igby

    New Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 9
  • Înscris: 21.10.2007
:D super joc abia astept s apar:X

#45
paser

paser

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 307
  • Înscris: 29.09.2007
se anuntase ca apare pe pc dar mai tarziu decat sa anuntat oficial numele de san andreas:)

#46
Wizzi

Wizzi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 27.10.2007
Abia astept sa apara,va fi interesant de vazut scenariul jocului pt ca se sugereaza ca va fi diferit ->  trailer :)

Edited by Wizzi, 27 October 2007 - 14:15.


#47
robert_brownny

robert_brownny

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 13.04.2007
cu siguranta o sa apara si pe PC, dar probabil pe la sfarsitul lui 2008 sau prin 2009 chiar....Oricum nu pierd cei de la Rockstar piata de jucatori pe PC, mai ales ca se stie GTA pe PC a fost din totdeauna cel mai tare, game mods si multe alte chestii....

#48
Andreas1

Andreas1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,826
  • Înscris: 08.10.2005

View Postrobert_brownny, on Oct 29 2007, 08:37, said:

cu siguranta o sa apara si pe PC, dar probabil pe la sfarsitul lui 2008 sau prin 2009 chiar....Oricum nu pierd cei de la Rockstar piata de jucatori pe PC, mai ales ca se stie GTA pe PC a fost din totdeauna cel mai tare, game mods si multe alte chestii....
Sper din suflet sa apara si pe PC.  :peacefingers:

Desi, am observat ca in ultimul timp Rockstar se orienteaza mai mult pe console: vezi Midnight Club 3 si Los Angeles(care inca nu a aparut, dar se zvoneste ca nu o sa fie si o versiune PC),  Manhunt 2, Table Tennis, Red Dead Revolver, GTA Liberty City Stories/Vice City Stories si acum GTA IV.
Am dat doar cateva exemple(pe care le stiu). Mi-e lene sa mai caut si altele, dar sunt sigur ca lista e mai lunga. :)

Edited by Andreas1, 29 October 2007 - 17:06.


#49
eddie91tm

eddie91tm

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,048
  • Înscris: 04.02.2007

View Postpimpey, on Oct 12 2007, 18:30, said:

eh..daca nu apare GTA 4 pt PC o sa apara MAFIA 2 pt PC care e de o mie de ori mai marfa :) decat GTA ^^

Nici un joc nu a oferit mai multa libertate de miscare ca si seriile G.T.A. la timpul lor. Deci nu cred ca M.A.F.I.A. e de 1000 de ori mai faina.

#50
add2005

add2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,046
  • Înscris: 28.05.2006
Se pare ca toate jocurile cu renume de acu incolo au nevoie de DX 10 :)
DX 10 are suport  pt texturi HD :| lol... sa texturezi o lume deaia gigantica cu texturi de 1024 , ai nevoie de o masinarie.
DX 10 ii numai pt Vista...
Deci cand te gandesti la Vista, te gandesti la o configuratie cu proc dual, 2-3GB ram, placa video de la 8800 in sus....


Cine crede ca o sa-l joace ?

Edited by add2005, 01 December 2007 - 23:34.


#51
Piniuli

Piniuli

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,691
  • Înscris: 09.01.2006
pana in 2009 cand probabil o sa vedem gta-ul astea o sa fie vechituri :)

#52
BogdanE

BogdanE

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 26.10.2006
A aparut ultimul trailer oficial, jocul apare in martie pentru ps3 si xbox360.

Edited by BogdanE, 07 December 2007 - 15:24.


#53
gabimada

gabimada

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,582
  • Înscris: 11.08.2006
E mult mai bun trailerul fata de precedentele. Abia astept sa vina pe PC. :rolleyes:

Edited by gabimada, 07 December 2007 - 16:40.


#54
GycuBrun

GycuBrun

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 229
  • Înscris: 04.07.2007

View Postadd2005, on Dec 1 2007, 23:27, said:

Se pare ca toate jocurile cu renume de acu incolo au nevoie de DX 10 :)
DX 10 are suport  pt texturi HD :| lol... sa texturezi o lume deaia gigantica cu texturi de 1024 , ai nevoie de o masinarie.
DX 10 ii numai pt Vista...
Deci cand te gandesti la Vista, te gandesti la o configuratie cu proc dual, 2-3GB ram, placa video de la 8800 in sus....


Cine crede ca o sa-l joace ?

GTA 4 o sa mearga si pe DX 9.0c ... Consolele nu au suport DX 10 ... Si sunt sigur ca o sa mearga si pe XP si pe Vista ...

Nup ... Crysis cere 1 sau 1.5 GB RAM si grafica este excelenta ... comparo te rog cu grafica din trailere si poze de la GTA IV  ...
oricum  in GTA 4 nu conteaza grafica, ci gameplay-ul ... Grafica de la GTA IV este buna pentru un acest joc si nu o sa treiasca sa ai un PC de la NASA ...  Sigur este un mare pas inainte in materie de grafica/gameplay/sunet pentru R* dar gandestete ca R* vrea sa vanda ceva fara sa treiasca sa iti iei alt PC ...

Sunt sigur ca GTA IV va fi jocul anului 2008 si cel mai bun GTA dintre toata ...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate