Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat
 bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard
 Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa
 

De la REALITATEA la trustul PRO !

- - - - -
  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#1
CABLE MAN

CABLE MAN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,873
  • Înscris: 11.01.2006
DUPA o stire preluata de pe OTV la TV ZAPPING,se pare ca pina in toamna PROTV VA achizitiona REALITATEA TV! SURSA SERIOASA!

#2
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002

View PostCABLE MAN, on May 4 2006, 20:46, said:

DUPA o stire preluata de pe OTV la TV ZAPPING,se pare ca pina in toamna PROTV VA achizitiona REALITATEA TV! SURSA SERIOASA!


Hai pe bune ? Daca da asta da miscare din parte PRO(s)TV !!!

#3
amadeus79

amadeus79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,660
  • Înscris: 26.07.2004
ma indoiesc ca Vantu va vinda "perla" Realitatea.

acuma, cand vrea sa isi fac trust puternic, cu Money Channel, Telesport, Mtv .... nu as crede ...

#4
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Vaca mai mare ca aia de la OTV zapping nu s-a pomenit in istoria televiziunii  :death:

Pana la urma acolo nu au continut propriu, ci prezinta chestii de la alte televiziuni (ca la carcotasi). Deci de unde e informatia originala?

#5
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002
A gasit cineva stirea postata pe vre-un site credibil ca in ce spune OTV eu personal nu prea am incredere. Adica exista vre-o confirmare independenta ?

#6
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,175
  • Înscris: 05.05.2003
Exact... trebuie sa aflam din mai multe surse
Pana atunci, e doar un zvon / barfa

#7
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
Nu Realitatea va fi cumparata de ProstTV ci chiar ZERO TV. Veti vedea.

#8
CABLE MAN

CABLE MAN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,873
  • Înscris: 11.01.2006

View Postblackcat, on May 4 2006, 21:51, said:

Nu Realitatea va fi cumparata de ProstTV ci chiar ZERO TV. Veti vedea.
ASTA SEARA CRISTIAN TUDOR POPESCU ARE ultima emisiune la REALITATEA,dar spera ca se va intoarce in toamna.ANIMATOAREA A ZIS CA DACA SE vA INTOARCE VA gasi REALTATEA cu SIGLA PRO!

#9
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002
Deci inseamna ca este pe bune preluarea ;).

#10
amadeus79

amadeus79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,660
  • Înscris: 26.07.2004
cred Alice de la Zapping s-a referit la faptul ca CTP trece la trustul Pro ... cu ziar cu tot ...

Gandul se pare ca va fi cumparat de MEDIA PRO.

#11
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002

Quote

Gandul se pare ca va fi cumparat de MEDIA PRO

Asa este ! Asta este deja confirmata avand in vedere ca ziarul gandul nu se regaseste nici macar in TOP TEN ca audienta (vezi atach).

Attached Files



#12
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,754
  • Înscris: 07.04.2006

View PostLR, on May 4 2006, 21:19, said:

Asa este ! Asta este deja confirmata avand in vedere ca ziarul gandul nu se regaseste nici macar in TOP TEN ca audienta (vezi atach).
...cred că e o glumă,,, :w00t:
...am citit toată presa de ieri (și de azi - de pe net-) și nu am găsit nimic referitor despre preluarea postului Realitatea TV de către PRO TV...am ascultat ieri, 4 mai a.c.  toate posturile de radio principale (să aud despre lansarea deja celebrului Boom TV!), inclusiv Info PRO și nu s-a auzit niciun  <<VÂNT>>! :cheers:

...SĂ MAI AȘTEPTĂM...(PENTRU A MAI AVEA O SURSĂ CREDIBILĂ)...   VIZIONARE PLĂCUTĂ !!!

Edited by megafanro, 05 May 2006 - 02:28.


#13
amadeus79

amadeus79

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,660
  • Înscris: 26.07.2004
am vazut in reluare emisiunea.

nu se refera la faptul ca se va vinde realitatea, ci la faptul ca CTP va trece la MediaPro.

#14
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006
Titlul acestui topic e absurd. Informatia din el nu numai ca nu e adevarata, dar chiar e total ilogica. E o dezinformare clara. V-as ruga ca pe viitor sa evitati sa puneti asemenea titluri la topicuri, pentru ca asa se pot raspandi usor niste informatii incorecte, mai ales cu ajutorul unor vizitatori mai putin avizati de ce se intampla in audiovizual sau care nici nu se mai obosesc sa deschida topicul pentru a citi ce scrie acolo. Se putea pune macar un "?" in titlu.

#15
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,175
  • Înscris: 05.05.2003
Ok, am modificat titlul thread-ului... si am adaugat ceea ce deja s-a confirmat:
''Gandul'' va fi cumparat de trustul MediaPro... necunoscuta ? daca il vom vedea pe CTP la ProTV

#16
*Victor*

*Victor*

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,218
  • Înscris: 31.01.2006
Multumesc rz. Acum se poate discuta altfel aici. Dupa cum spuneam, Realitatea NU va trece in trustul PRO. Este o ineptie. In primul rand nu e stilul lui Vantu sa vanda o televiziune, pe care stie el de ce a cumparat-o. Mai ales intr-un moment in care el vrea sa isi consolideze afacerile in mass-media si mai ales nu o va vinde lui Sarbu. In plus, Sarbu dorea sa isi deschida televiziunea sa de stiri, Info PRO TV.
Pe de alta parte se pare ca e adevarat faptul ca exista tratative intre Sarbu si editorul ziarului "Gandul" pentru achizitionarea acestuia. De aici vin si speculatiile despre o eventuala emisiune a lui Cristian Tudor Popescu la PRO TV din toamna acestui an.

#17
bobdan

bobdan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,221
  • Înscris: 29.07.2004
CTP are totusi o "emisiune" pe saptamana in trustul PRO (vineri seara la PRO CINEMA parca)

#18
LR

LR

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,706
  • Înscris: 27.02.2002

View Postbobdan, on May 5 2006, 10:26, said:

CTP are totusi o "emisiune" pe saptamana in trustul PRO (vineri seara la PRO CINEMA parca)

Asa este ! Cinemateca CTPrinde daca imi aduc bine aminte titlul ;)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate