Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

arii

Sapa peste pardoseala
 Smart phone pentru auz deficitar

Manager transport marfa. Pareri. ...

BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb
 Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...
 

Adaptor controller PlayStation2 -> USB

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Guestus

Guestus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 02.05.2004
Stie careva vreun magazin care vinde asa ceva ? Cam asa ar trebui sa arate: http://www.lik-sang....&products_id=93
THX.

#2
dncrash

dncrash

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 20.05.2004
as vrea si eu unul d`ala :)

#3
flowrent

flowrent

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,171
  • Înscris: 09.07.2005
Incercati la magazinul Unirea ,la buticarii aia de console .
Nu cred ca au ,dar daca au cu siguranta e de vreo 2-3 ori mai scump ca asa sunt ei baieti buni .
Mai sunt si cateva magazine online care au accesorii de console si probabil pot sa iti aduca de exemplu www.x-land.ro sau www.modchip-land.com .

#4
Guestus

Guestus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 02.05.2004
La UNIREA am fost. La boutiqe-uri :). Doar unul zicea ca a a avut dar ca a adus el personal de afara si ca n-a vazut asa ceva pe la noi. Si ca sa astept ca mai aduce la sfarsitu lu' mai  :deadtongue: . Sa stii ca preturile nu sunt mari. Au controllere de PS2 neoriginale la 500k(nu stiu cu ce sunt mai proaste fata de alea originale) si originale(in cutie, exact ca la Diverta de exemplu) cu 300k mai ieftin. Oricum, ma gandesc ca gasesc in targ in Vitan la preturi mult mai mici. Dar acolo vad daca merg doar cand ajung acasa.

#5
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
la diverta, acum aprox un an, aveau gamepads care mergeau şi la PS2 şi la pc...

#6
Guestus

Guestus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 02.05.2004
Pana la urma cred ca-mi iau un Thrustmaster dual analog 3 ca am auzit ca e f bun si rezistent(si ieftin). Vibratiile chiar nu ma pasioneaza ;)

#7
flowrent

flowrent

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,171
  • Înscris: 09.07.2005
Au la Carrefour gamepad la 800-900 de mii ce merge si pe Ps2 si pe Pc.
Iar la aia la Unirea e scump mereu,crede-ma ..ii stiu de mult .
Mi-au distrus copilaria cu preturile lor la casetele Snes...dar asta e deja o alta poveste :D .

#8
Guestus

Guestus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 02.05.2004
Nu vreau sa mearga si pe PS2 ca n-am consola. Voiam controller-u' de PS2 ca este foarte bun. Dar imi iau maine thrustmaster.

#9
c1p0

c1p0

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 510
  • Înscris: 21.08.2002
Eu am un Logitech Rumblepad 2 si merge super bine. Pare rezistent, pana acum sunt super multumit de el. Il am de fo 4-5 luni. Mi s-a parut cel mai apropiat ca design fata de cel de la PS2.

Are si vibratii dar nu prea il folosesc pe vibratii....

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate