Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Backu-up box Fronius
 Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun
 Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet
 Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua

Huawei P20 Lite, ecran negru la a...

Bibelorui, macrameuri si altele
 

Dubla : Steaua -Midllesbrough

- - - - -
  • Please log in to reply
503 replies to this topic

#55
maxy

maxy

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 5,089
  • Înscris: 19.06.2004
Sunt români. Aşa că NU.

#56
patrician

patrician

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 749
  • Înscris: 19.10.2005

View Postmaxy, on Apr 27 2006, 12:21, said:

Sunt români. Așa că NU.
Corect . Campionatul Romaniei, ( exceptie facand Steaua, Rapid si inca vreo 2 ) e plin de blaturi mizerabile. Dinamo este blatista ordinara absoluta si trage Romania fotbalistica in jos. De aceea mi-e scarba sa urmaresc un meci de campionat avand protagoniste echipe ca Dinamo , un jeg de echipa blatista ordinara.

E timpul ca sa invatati de la Steaua si Rapid ce e ala fotbal si cum se joaca el la nivel mondial.
Invatati , fratilor, ca la anul o vedeti pe STEAUA in CL cum face legea, dupa ce anul asta va aduce CUPA UEFA la voi acasa ca sa o vedeti cat e de frumoasa.  :proud:

Edited by patrician, 27 April 2006 - 11:39.


#57
KraveN

KraveN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 10.03.2006
@patrician : o intrebare am pentru tine . Ce tot atat Steaua in sus si Steaua in jos ? Nu vezi ca numai tu te agiti pe forumu asta cu Steaua a ta , ca i-a campionatu si UEFA . Dar acum mai nou face si legea in CL la anu :huh:. Mai bine te-ai duce si le-ai pupa picioarele la toti jucatorii de la Steaua ca dupa cum se vede sunt niste zei pentru tine. Ma , ma uit si eu la fotbal , si il si practic , si chiar imi place dar nu atat de mult incat sa fac infarct pentru o echipa , ca doar nu-mi da de mancare daca bate Steaua sau Rapid sau Dinamo. So chill out poate zilele astea faci infarct pentru Steaua

#58
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005
Din păcate Steaua nu se va califica, cel puțin eu nu cred, și nu sunt nici Stelist, nici, Dinamovist, poate un pic rapidist, dar nu mă pot numi fan al niciunei echipe românești.

Englezii vor castiga cu 2:0 sau 3:1, eventual 4:1 :P

#59
mihaisovi

mihaisovi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 02.01.2005
parca nu ati fii romani  :death:
normal ca se va califica :raygun:  :OK:

#60
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003
nu

#61
adryyan

adryyan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 17.03.2006
Desi tin cu cea mai mare rivala a Stelei, in cupele europene tin cu fotbalul romanesc, asa ca bafta Steaua, sper cel putin la un rezultat de 0-0.

#62
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,716
  • Înscris: 13.10.2003
Batem cu 2 sau 3 la 0 asa cum am facut si la Sevilla . :peacefingers:

#63
patrician

patrician

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 749
  • Înscris: 19.10.2005

View PostKraveN, on Apr 27 2006, 14:16, said:

@patrician : o intrebare am pentru tine . Ce tot atat Steaua in sus si Steaua in jos ? ....Mai bine te-ai duce si le-ai pupa picioarele la toti jucatorii de la Steaua ca dupa cum se vede sunt niste zei pentru tine. ..
Abia astept sa se intoarca maine dupa calificare ... ii iau pe rand  :coolspeak:
Ideea mi se pare reusita  :peacefingers:

#64
sandossu

sandossu

    Alex Dumitru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,155
  • Înscris: 01.07.2005
nu se califica ;)

#65
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005

View Postmihaisovi, on Apr 27 2006, 14:35, said:

parca nu ati fii romani  :death:
normal ca se va califica :raygun:  :OK:

Ca să dai un pronostic obiectiv nu trebuie să ții seama de naționalitate, orgolii etc

#66
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005

View Postpatrician, on Apr 27 2006, 09:25, said:

Aseara am avut un vis premonitoriu.
Meciul care ne ducea in FINALA a inceput.
Minutul 5 , defensiva stelista se clatina dupa o lovitura fulgeratoare... Carlos sare aiurea si Steaua primeste un gol care anunta furtuna. 1 - 0 si stadionul spumega, vuietul acopera atmosfera. Temerile noastre patrund in fiecare fibra a corpului.
Urmeaza 20 min de cosmar, centrari arunacte in careu, stelistii baricadati in aparare si atacuri furibunde ale gazdelor .  Se pare ca golul va veni inevitabil... Atintiti in fata micului ecran, stam si privim inmarmuriti... nu se poate, trebuie sa se schmibe ceva.
Pauza... 15 min de liniste ... Repriza a doua.
Atacurile reincep furioase ... Carlos pareaza 3 mingi care vin tot vin spre poarta stelista... Min 50 : Un atacant de la Boro scapa de marcaj si gaseste coltul lung 2 - 0. S-a sfarsit totul.
Linistea se asterne in sufletele noastre si Riverside urla in nestire.
...
...
...
Dar Zeul Fotbalului priveste de sus si zambeste pe sub mustata sura.
Min 89. Romania izbucneste intr-un urlet ingrozitor. Aud o izbitura puternica ca o salva de tun , in jurul meu se sparg geamuri si oamenii tipa in nestire ... vad in sfarsit si reluarea, dupa ce 20 min am tinut ochii inchisi : Dica a gasit o bresa in apararea saxonilor , a driblat portarul si a plasat mingea elegant sub transversala.

SUNTEM IN FINALA.

Nu am fi romani daca nu am trai momentele acestea.


Deja ești paranoic... ai putea paria dacă tot ești așa de sigur... ce zici, un pariu de 20.000.000 pe calificarea Stelei... ai risca?

#67
Morticia

Morticia

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,885
  • Înscris: 05.05.2005

View PostOne of Them, on Apr 27 2006, 15:56, said:

Ca să dai un pronostic obiectiv nu trebuie să ții seama de naționalitate, orgolii etc
Si, obiectiv vorbind, de ce nu s-ar califica? Boro e o echipa destul de inconstanta, iar daca Steaua nu o sa se sperie de avantul de inceput sau de atmosfera de pe stadion cred ca are destul sanse de calificare.

#68
patrician

patrician

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 749
  • Înscris: 19.10.2005
Vrei sa te las fara bani de chirie? :D
Stai cuminte , mosule si tine-ti banii ca ai nevoie de ei ...

#69
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005

View Postpatrician, on Apr 27 2006, 16:25, said:

Vrei sa te las fara bani de chirie? :D
Stai cuminte , mosule si tine-ti banii ca ai nevoie de ei ...

Nu stau în chirie :) oricum eu nu vroiam să pariez, ci te-am întrebat dacă tu ai paria la o agenție de pariuri că se va califica Steaua... nu de alta.. dar ai face va bani azi... cu 20.000.000 puși ai scoate ceva milioane... dar întrebarea este cât de sigur ești de calificarea stelei?

Eu nu aș paria 20.000.000 pe calificarea lui boro, maxim 10 euro, pentur că sunt realist.

#70
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003
patrician da bere la toata lumea daca nu se califica steaua.

#71
c_cris85

c_cris85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 474
  • Înscris: 11.05.2005
Patrician, nu te-ai trezit urland gol?? Eu trezeam toata casa daca aveam visul ala... Si vad ca pe tine te-am facut pesimist, nu optimist. AI trecut de la 0-3 la 2-1  :lol:

#72
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 07.10.2005
Acum m-am uitat... dacă tot sunteți așa siguri de victoria Stelei, de ce nu pariați, cota este de 4.5!!!, adică la 20.000.000 câștigați 90.000.000  ;)

24% șanse are doar Steaua să câștige azi, față de 46 celor de la Boro...

Oare cei care nu sunt români, de ce nu văd steaua drept favorită să câștige diseară...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate