Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV
 Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cum conectez un switch WIFI la 60...

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...
 Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...
 Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip
 

VIA EPIA Motherboards

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
Andrei.Hrubaru

Andrei.Hrubaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 17.04.2006
Salut,

In ultimul timp am tot incercat sa dau de un dealer de asemenea placi de baza si tot ce am gasit a fost ceva in Bulgaria :(, poate a gasit cineva pe piata romaneasca, sau are vreo idee unde sa mai caut, poate unde's mai multi puterea creste. Va multumesc pentru eventualele posturi la acest topic,

Andrei Hrubaru

#2
byteworks

byteworks

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 868
  • Înscris: 04.04.2003
Nici eu n-am gasit nimic cu toate straduintele. Poate or fi aparut in ultima vreme (o luna, doua) dar n-as crede.
Afara e o adevarata industrie  :cursing:

#3
Andrei.Hrubaru

Andrei.Hrubaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 17.04.2006
da, intradevar in afara e o adevarata industrie si la noi cred ca nu e cerere :( Daca as sti macar un dealer de componente PC poate altfel ar sta lucrurile. Dar pana atunci continui cautarile si negocierile, altceva nu am ce face.

#4
geomesender

geomesender

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 47
  • Înscris: 26.03.2005
Asa este, afara este ceva de speriat cu chestiile astea. Eu caut un adaptor de CF la ide sau sata(am gasit doar afara si iti vine sa plangi cand le vezi) si se pare ca in sfarsit am gasit adaptor si placi de baza la 2 distribuitori, ramne acuma sa iau legatura cu vanzatorii dupa Paste.

#5
batman

batman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,749
  • Înscris: 15.09.2004

View Postbyteworks, on Apr 17 2006, 20:20, said:

Nici eu n-am gasit nimic cu toate straduintele. Poate or fi aparut in ultima vreme (o luna, doua) dar n-as crede.
Afara e o adevarata industrie  :cursing:

Nu inteleg ce inseamna "o adevarata industrie" pentru ca vad ca nici afara nu se omoara nimeni cu asa ceva. Cu greu am gasit pe google niste informatii si site-uri despre asa ceva.

@Andrei.Hrubaru: de ce nu cumperi de pe net? Am gasit vreo 2 magazine virtuale. :coolspeak:

#6
Aries(ro)

Aries(ro)

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 22.03.2004
http://www.prosys.ro...m_embedded.html

#7
Andrei.Hrubaru

Andrei.Hrubaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 17.04.2006

View Postbatman, on Apr 22 2006, 11:29, said:

Nu inteleg ce inseamna "o adevarata industrie" pentru ca vad ca nici afara nu se omoara nimeni cu asa ceva. Cu greu am gasit pe google niste informatii si site-uri despre asa ceva.

@Andrei.Hrubaru: de ce nu cumperi de pe net? Am gasit vreo 2 magazine virtuale. :coolspeak:

si care sunt aceste 2 magazine ? te rog da-mi un pm sau pe messenger: andy_life_addicted,

multumesc

#8
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
Interesant link-ul lui aries. Pot spune ca este belea, dar nu vreau sa zic ca este unic! Poate mai stiti ceva ;)
Touchscreen-uri de unde se pot compara? Ma intereseaza ceva de vreo 6-8".

#9
maniax

maniax

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 04.08.2004
Adaptor IDE to CF s-ar putea sa mai am eu ( daca te grabesti ) vezi AICI

#10
LOCOTUS

LOCOTUS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 628
  • Înscris: 31.12.2003
la preturile alea iti iei pc cu acte in regula :)

#11
maniax

maniax

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 04.08.2004

View Postgeomesender, on Apr 22 2006, 11:17, said:

Asa este, afara este ceva de speriat cu chestiile astea. Eu caut un adaptor de CF la ide sau sata(am gasit doar afara si iti vine sa plangi cand le vezi) si se pare ca in sfarsit am gasit adaptor si placi de baza la 2 distribuitori, ramne acuma sa iau legatura cu vanzatorii dupa Paste.
tocmai au sosit adaptoarele IDE to CF si sunt pe stoc, contact ym: emanuil_usa sau tel 0745 45 80 62

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate