Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

LOL League of legends - Easy este greu?

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
MindArchitect

MindArchitect

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,044
  • Înscris: 30.11.2021
Au facut update la joc si "easy" imi pare ca este greu, am pierdut 2 meciuri pe easy.
Boti sunt prea puternici.

Mai joaca careva LOL?

#2
Jimbo91

Jimbo91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 328
  • Înscris: 22.06.2023
Am jucat eu...am ajuns diamond 2 peak...in nu stiu ce sezon...6-7 parca.

#3
MindArchitect

MindArchitect

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,044
  • Înscris: 30.11.2021
Eu joc pe Easy cu boti, de FUN, placere.
Au facut un update si cred ca este vreo eroare, bug, boti sunt prea puternici pe Easy.

#4
Jimbo91

Jimbo91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 328
  • Înscris: 22.06.2023

View PostMindArchitect, on 23 martie 2024 - 18:57, said:

Eu joc pe Easy cu boti, de FUN, placere.
Au facut un update si cred ca este vreo eroare, bug, boti sunt prea puternici pe Easy.

Daca te bat botii...:|...na

#5
MindArchitect

MindArchitect

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,044
  • Înscris: 30.11.2021
Omoara baza.

#6
MooF2010

MooF2010

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,337
  • Înscris: 24.05.2010
De 3 saptamani nu am mai jucat. Nu stiu de cand e update-ul de care zici. Insa eu tot timpul am jucat pe ultimul nivel cu botii si era destul de usor. Tot timpul m-am dus unde se mai gasea loc, ca nici nu ma antrenam ceva ci doar ma destresam dupa munca si oricum stiam ca o sa castigam.

Intradevar, am prins odata de s-a dus meciu in vreo 70 de minute ca 3 insi din echipa noastra erau pamant si au feedat botii. M-am pus in discutii cu celalalt baiat care reusea si el sa controleze partea lui si am castigat meciul pana la urma.

Deobicei termin meciurile in 20-25 de minute, doar daca zice cineva ca joaca la quest is la modul: Gata tati, hai sa te ajutam la quest. Si ducem meciul cat e nevoie.

In ranked si astea nu am mai jucat de vreo 9 ani ca mi se pare no life. Am o vorba: eu nu sunt pianiest, am deschis jocul sa ma relaxez nu sa ma enervez.

Acuma, cand faceti pick-urile m-ai uitati-va si intre voi. Daca nu va cunosteti intre voi si esti la blind ia tu ceva ce stii ca e ce trebuie. LOL-ul e construit in asa fel incat au vreo 20-30 de caractere cu care poti castiga meciul 1 vs 5 la nevoie, mai ales cu botii care sunt foarte predictibili de fel. Ca de nici nu imi fac probleme cu botii ca stiu ca voi castiga. Cand faci pick-ul vezi sa fii in alea 20-30 de caractere. Sa stii ca nu sunt cele mai scumpe sau doar o tipologie anume.

Edited by MooF2010, 24 March 2024 - 10:33.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate