Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Renovare completa + pompa de cald...
 Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa
 Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl

Si noi suntem Florin Piersic? / J...
 

Primul magazin complet automatizat din Romania

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
loren2

loren2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 550
  • Înscris: 08.11.2023
Deci era sistemul la fiecare muncitor exista un securist ce il spiona. Democratie si progres tata, nu gluma.
O sa ravnim la vremurile cand era un singur securist pe cartier.

Edited by loren2, 06 April 2024 - 10:53.


#38
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,601
  • Înscris: 20.10.2006
Foarte tare ideea de a reduce costurile cu salariile - angajezi indieni sa faca munca de casier de acasa din India pentru un magazin dintr-o tara unde salariul minim pe economie e mult mai mare si multi nu se multumesc nici cu ala, vor mai mult decat minim sau isi tot dau demisia, flux permanent de personal daca nu arunci cu banii.

#39
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Cica s-a deschis, uitasem desi eram curios.
Azi am revazut subiectul aici, am cautat si am gasit informatii, unde este situat, etc. Nu am citit tot dar mi-a atras atentia citez: "...Auchan va păstra datele de achiziție, precum locul, orele tranzacțiilor și articolele cumpărate timp de 3 ani de la data cumpărăturilor...."   "...De altfel, retailerul a lansat deja în Google Play și App Store aplicația Auchan Go ( diferită de aplicația Auchan obișnuită) unde clientul trebuie să-ți creeze un cont pentru a putea face cumpărături din acest magazin.
Pentru a-și crea un cont de client, utilizatorul trebuie să-și intoducă numărul de telefon și să completeze cu data de naștere, magazinul fiind dedicat doar persoanelor de peste 18 ani. De asemenea, trebuie să introducă datele aferente cardului bancar. .."
Nu mai redau tot, puteti citi aici:
https://www.retail.r...ului-11477.html

https://www.economic...asa_734186.html

Edited by altuser09, 10 April 2024 - 06:20.


#40
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,779
  • Înscris: 15.06.2007

 altuser09, on 10 aprilie 2024 - 06:15, said:

Cica s-a deschis, uitasem desi eram curios.
Azi am revazut subiectul aici, am cautat si am gasit informatii, unde este situat, etc. Nu am citit tot dar mi-a atras atentia citez: "...Auchan va păstra datele de achiziție, precum locul, orele tranzacțiilor și articolele cumpărate timp de 3 ani de la data cumpărăturilor...."   "...De altfel, retailerul a lansat deja în Google Play și App Store aplicația Auchan Go ( diferită de aplicația Auchan obișnuită) unde clientul trebuie să-ți creeze un cont pentru a putea face cumpărături din acest magazin.
Pentru a-și crea un cont de client, utilizatorul trebuie să-și intoducă numărul de telefon și să completeze cu data de naștere, magazinul fiind dedicat doar persoanelor de peste 18 ani. De asemenea, trebuie să introducă datele aferente cardului bancar. .."
Nu mai redau tot, puteti citi aici:
https://www.retail.r...ului-11477.html

https://www.economic...asa_734186.html
card  pre pay fara buletin se poate.
Card bancar de unica folosinta se poate, la plesneala si aia. Deci poti fi anonim mai departe.

Edited by tfmercedez, 10 April 2024 - 06:25.


#41
richi_e

richi_e

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,948
  • Înscris: 02.02.2007
La lidl, casele alea self..cum le zice, dau erori dupa erori! Abia se descurca angajatii cu ele!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate