Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 

S23 Ultra vs S24 Plus

* * * * - 1 votes
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Mo_su

Mo_su

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 262
  • Înscris: 13.02.2024
Asa cum spune titlul am tot cautat zilele astea si am urmarit reviewuri despre terminale si nu prea vad motive reale in favoarea noii game Samsung .
Pentru un utilizator normal , browsing,chat si multimedia de genul youtube ,fara pasiuni deosebite pentru foto/video cred ca orice terminal din seria S este mai mult decat suficient .
Acum, telefonul va fi folosit 4-5 ani deci e nevoie sa fie bine inchegat !
Cum si seria 23 va primi ui 6.1 sau cat este nu vad un real motiv de a alege seria 24 cand la un pret sensibil mai mic se poate merge pe seria 23 !
Dupa mine as merge chiar pe 23Fe insa pentru perioada asta lunga de detinere nu cred ca va face fata pana la final !
Telefonul actual este un 10 plus vechi de 5 ani care merge impecabil si isi indeplineste cu succes toate taskurile la care este supus, are chiar si folia originala pe display , bateria s-a mai degradat insa nu incurca folosirea lui !
Asadar, cateva sute de euro in plus pentru seria 24 de mijloc sau seria 23 de top ?

#2
octavian0993

octavian0993

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 42
  • Înscris: 23.09.2019
mergi linistit pe S23 Ultra. Motivul simplu e procesorul de pe S23 ultra care un snapdragon gen 2, spre deosebire de S24 plus care vine cu exynos.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate