Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...
 Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București
 nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 

Funcția apel în așteptare nu merge

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
Umbritu09

Umbritu09

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 09.02.2021
Salutare după instalarea sistemului de operare HyperOS versiune globală pe telefonul Xiaomi 11T am observat că nu mai funcționează funcția apel în așteptare sunt pe Digi Am încercat să o activez și cu *43# și din telefon am reinstalat softul dar tot nu funcționează. Am sunat la ei au zis că serviciul e activat. Acum două trei zile l am activat că nu mai mergea, a funcționat timp de o zi după s a dezactivat singur și nu îl mai pot activa. Ce pot face ? Oare e de la versiunea globală ?

#2
Lexon

Lexon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,600
  • Înscris: 07.08.2011
La fel patesc si eu pe Digi, cand merge cand nu merge, deci e posibil sa nu fie telefonul de vina. Nu am reusit pana acum sa gasesc o logica.

#3
raducanu969

raducanu969

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,402
  • Înscris: 30.06.2023
Si eu am o problema asemanatoare la un Smartwartch Huawei, de la ultimul update mi se decoenteaza si reconecteaza la Bluetooth cand vrea el, sigur este la la Soft dar si la telefon Oppo Reno, la care am rezolvat problema prin reactivare din nou a serviciului de Apel in asteptare, fiind dezactivat automat de la ultimul update la ColorOS 14, fiind tot pe DIGI.

Edited by raducanu969, 13 March 2024 - 07:46.


#4
Cosmin_Andrei

Cosmin_Andrei

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,580
  • Înscris: 26.12.2015

Vizualizare mesajUmbritu09, pe 13 martie 2024 - 00:45, a scris:

Salutare după instalarea sistemului de operare HyperOS versiune globală pe telefonul Xiaomi 11T am observat că nu mai funcționează funcția apel în așteptare sunt pe Digi Am încercat să o activez și cu *43# și din telefon am reinstalat softul dar tot nu funcționează. Am sunat la ei au zis că serviciul e activat. Acum două trei zile l am activat că nu mai mergea, a funcționat timp de o zi după s a dezactivat singur și nu îl mai pot activa. Ce pot face ? Oare e de la versiunea globală ?
In Setari, esti sigur ca-i activat? Tot Digi, tot Xiaomi cu Hyper Os si-mi functioneaza.
Attached File  WhatsApp Image 2024-03-13 at 08.06.00.jpeg   26.01K   35 downloads

#5
Umbritu09

Umbritu09

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 09.02.2021
da,e activat

#6
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,751
  • Înscris: 12.09.2015
Salutari tu ai instalat-o?As vrea si eu un clip,link cum se procedeaza.Sunt interesat sa-i reinstalez sotiei sistemul de operare pe al ei Xiaomi.

#7
Umbritu09

Umbritu09

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 09.02.2021

 PiticVerde, on 14 martie 2024 - 12:14, said:

Salutari tu ai instalat-o?As vrea si eu un clip,link cum se procedeaza.Sunt interesat sa-i reinstalez sotiei sistemul de operare pe al ei Xiaomi.
Da, de pe mi comunity

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate