Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

In legatura cu subiectul meu de ieri cu motocicleta ...

* - - - - 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1
anz

anz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 590
  • Înscris: 16.02.2013
Salutare.
In legatura cu subiectul pe care l-am postat ieri pe acest canal cu motocicleta abandonata in parcarea mall-ului, as dori sa le multumesc tuturor pentru toate sfaturile bune si lucrurile frumoase pe care mi le-au "aruncat", si pentru ca m-au facut in fel si chip (hotz, beat, paranoid, rrom, etc), eu le sugerez sa se gandeasca mai bine daca nu cumva dansii  se regasesc cumva in spusele lor ...
Eu am mai spuso in repetate randuri, iubesc acest forum si site pentru ca de fiecare data cand intreb ceva imi gasesc raspuns la acea intrebare de la oamenii minunati care sunt aici, si si eu fac tot posibilul sa ajut, insa nu stiu cum s-a facut ca la subiectul de ieri a fost o excaptie care a anulat categoric aceasta regula...
Numai bine, o duminica placuta.

#2
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,351
  • Înscris: 29.07.2013

Vizualizare mesajanz, pe 04 februarie 2024 - 12:10, a scris:


Salutare.
In legatura cu subiectul pe care l-am postat ieri pe acest canal cu motocicleta abandonata in parcarea mall-ului, as dori sa le multumesc tuturor pentru toate sfaturile bune si lucrurile frumoase pe care mi le-au "aruncat", si pentru ca m-au facut in fel si chip (hotz, beat, paranoid, rrom, etc),


Salutare si dumitale,
Daca vrei sa eviti avalansa de "sfaturi bune aruncate" pe threadul dumitale este suficient sa apelezi la moderare, apasand butonul raport si asteptand ca un moderator sa faca curatenie printre mistocarii de serviciu care se pare ca nu inteleg  ca atunci cand cineva cere un sfat sau o parere, asta asteapta si nu tot felul de mistocareli care se vor pline de spirit si inteligente.
Actionand astfel ajuti la mentinerea curateniei forumului pe care spui ca il iubesti.

#3
Naoto

Naoto

    Glasperlenspielmeister

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,878
  • Înscris: 15.12.2009
Nu știu care este subiectul ”cu motocicleta abandonată”, în orice caz nimeni nu trebuie să înțeleagă citind topicul că și-ar putea însuși un astfel de ”bun părăsit” într-o parcare, pe stradă, ori altundeva.

#4
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,351
  • Înscris: 29.07.2013
Acesta este threadul:

https://forum.softpe...ita-in-parcare/

Colegul a pus o intrebare si se poate vedea ce a urmat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate