Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trotineta Bolt cu reducere de 3 lei

Aragaz cu plita pe gaz si cuptor ...

Cablu FFC

Poco F6/F6 Pro
 Scurgere catre hazna

De la 24V la 5V DC?

Deducere TVA

Open WRT nu sincronizeaza ceasul ...
 salariu plafonat

sistem actionare electrica pentru...

Sfaturi achizitie auto ~10k€

ICC/ICM soft monitorizare si cont...
 Recomandare ipad

Ce fel de disc pentru acest circu...

Windows 11 24H2 pe release?

Intrebare motor auto
 

Tot mai multe cupluri aleg sa nu faca copil

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
340 replies to this topic

#289
MareleIntelept

MareleIntelept

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,761
  • Înscris: 26.07.2023

View Postcorleone2023, on 11 ianuarie 2024 - 08:50, said:

In primul rand ce treaba are rasismul cu ceea ce am afirmat eu? In al doilea rand daca vorbim de rasism il gasim la negri, la arabi, la chinezi... prea putin la albi care sunt cei mai toleranti.
Asa e. Negrii sunt singurii care indraznesc sa se adreseze cu "nigger".

#290
flt

flt

    Euro-Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,039
  • Înscris: 10.01.2023

View PostNoua_pe_site, on 11 ianuarie 2024 - 00:12, said:

E rasist daca nu vrea sa-i dispara rasa ?

bineînțeles. dacă dispare, dispare. și ce?

el a spus că ar fi o mare tragedie. singura explicație ar fi că rasa albă este superioară și de aceea ar fi o tragedie
altfel ar fi doar o evoluție naturală a speciei, rasele nefiind relevante. right?

#291
flt

flt

    Euro-Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,039
  • Înscris: 10.01.2023
colegul a scris un mesaj plin de stereotipuri și care confirmă rasismul accentuat al lui, mulțumesc moderatorilor pt că l-au șters

copii să facă cine dorește, cine poftește, nu există vreo obligație sau datorie nici față de nație, nici față de rasă
eu cred că decizia de împuiere vine preponderent de la femei și nu de la bărbați, aceștia fiind slabi și acceptând umil porunca femeii pentru a o menține fericită
dar în esență este un sunk cost fallacy, decât să renunțe la căscnicie/relație preferă să își distrugă viața cu un plod

#292
isav

isav

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 788
  • Înscris: 30.06.2007
Dacă asa gândeau și maica-ta și taică-tu ce mai scriai astăzi?

#293
corleone2023

corleone2023

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 519
  • Înscris: 01.10.2023

View Postflt, on 11 ianuarie 2024 - 15:11, said:

colegul a scris un mesaj plin de stereotipuri și care confirmă rasismul accentuat al lui, mulțumesc moderatorilor pt că l-au șters

Prin ce am fost rasist? Pt ca am evidentiat ca negrii sunt mai puternici decat albii?

#294
flt

flt

    Euro-Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,039
  • Înscris: 10.01.2023
ai evidențiat niște tâmpenii rasiste, cu inteligența albilor care este superioară negrilor, probabil te-ai inspirat direct din discursurile lui hitler sau kkk

View Postisav, on 11 ianuarie 2024 - 15:46, said:

Dacă asa gândeau și maica-ta și taică-tu ce mai scriai astăzi?

problema lor. nu eu i-am pus să facă sex ca proștii fără să știe ce rezultă din acel act neprotejat

#295
isav

isav

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 788
  • Înscris: 30.06.2007
Sigur au știut ca o sa rezulte un copil. Acum dacă tu nu ești mulțumit de rezultatul"muncii"lor e alta discuție.

#296
MareleIntelept

MareleIntelept

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,761
  • Înscris: 26.07.2023
Flat, daca vine maine partenera ta si-ti zice sa o anunti pe maica-ta ca va avea un nepotel, ce faci?

#297
corleone2023

corleone2023

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 519
  • Înscris: 01.10.2023

View Postflt, on 11 ianuarie 2024 - 17:21, said:

ai evidențiat niște tâmpenii rasiste, cu inteligența albilor care este superioară negrilor, probabil te-ai inspirat direct din discursurile lui hitler sau kkk

Aiurea, m-am luat dupa realizarile unora si ale altora. De exemplu in atletism albii sunt inferiori negrilor, nu vor castiga niciodata la 100m. Asta inseamna ca este o afirmatie rasista?

#298
flt

flt

    Euro-Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,039
  • Înscris: 10.01.2023

View PostMareleIntelept, on 11 ianuarie 2024 - 18:03, said:

Flat, daca vine maine partenera ta si-ti zice sa o anunti pe maica-ta ca va avea un nepotel, ce faci?

Imposibil.

View Postcorleone2023, on 11 ianuarie 2024 - 18:41, said:



Aiurea, m-am luat dupa realizarile unora si ale altora. De exemplu in atletism albii sunt inferiori negrilor, nu vor castiga niciodata la 100m. Asta inseamna ca este o afirmatie rasista?

De unde știi că nu va câștiga niciodată un alb?

2 ai vorbit de inteligență, lasă fizicul.

Ce te faci când vei avea ceo sau manager negru?

#299
corleone2023

corleone2023

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 519
  • Înscris: 01.10.2023
Am vorbit si de inteligenta si de fizic, nu incerca sa alegi ce vrei tu ca sa ma scoti pe mine rasist pt ca nici macar nu stii ce este acela rasism. Exista negri CEO in lume, si bravo lor, au muncit si au ajuns in pozitii importante. Mai nasol e daca ajungi CEO doar pt ca esti negru pt ca o sa dea cu oistea in gard cum a facut recent Claudine Gay, plagiatoarea de la Harvard.

Ca fapt divers, urmaresc si apreciez podcasturile lui Larry Elder si Thomas Sowell, doi intelectuali negri foarte apreciati. Officer Tatum si Candance Owens sunt tot negri si le urmaresc podcasturile, ambii sunt foarte inteligenti si arata foarte clar cum democratii isi bat joc de negri desi se dau aparatorii lor. Daca eram rasist mai eram abonat la podcasturile lor?

Voi astia de stanga sunteti foarte intoleranti si analizati tot numai prin prisma doctrinei neomarxiste fara nici un pic de gandire critica. Pur si simplu tot ce este in afara doctrinei este considerat ceva rau si extremist, rasist, nazist si alte etichete de doi bani pe care le folositi in incercarea de a-l discredita pe "dusmanul" ideologic.

#300
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,781
  • Înscris: 29.10.2017

View Postflt, on 11 ianuarie 2024 - 19:13, said:

Imposibil.

De ce, ti-ai facut vasectomie sa te asiguri?

#301
claudia313

claudia313

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 28.09.2012
Ce mai probabil partenera lui e de fapt partener, de-aia e sigur Posted Image

#302
flt

flt

    Euro-Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,039
  • Înscris: 10.01.2023
Nu, partenera mea este femeie
Dar nu dorește plozi, are maturitatea sa ia această opțiune și să nu ne distrugem viețile

#303
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,196
  • Înscris: 26.01.2010

View Postflt, on 11 ianuarie 2024 - 09:37, said:


bineînțeles. dacă dispare, dispare. și ce?


Daca dispar albinele ce crezi ca o sa se intample ?
Sau tantarii ca nu-mi amintesc sa cunosc sau sa fi auzit pe cineva ca nu ar avea nimic impotriva tantarilor .

Ce crezi tu ca se intampla daca dispar tantarii?

#304
flt

flt

    Euro-Bugetar Esențial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,039
  • Înscris: 10.01.2023
Analogia este stupidă, fiindcă el presupune dispariția unei rase, nu a unei specii întregi


#305
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,196
  • Înscris: 26.01.2010

View Postcorleone2023, on 11 ianuarie 2024 - 19:26, said:

Officer Tatum si Candance Owens sunt tot negri si le urmaresc podcasturile, ambii sunt foarte inteligenti si arata foarte clar cum democratii isi bat joc de negri desi se dau aparatorii lor.


Aboneaza-te si la astia ca-s preferatii mei  :)

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/BCEOnDhYxRA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#306
MareleIntelept

MareleIntelept

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,761
  • Înscris: 26.07.2023

View Postflt, on 11 ianuarie 2024 - 20:31, said:

Nu, partenera mea este femeie
Dar nu dorește plozi, are maturitatea sa ia această opțiune și să nu ne distrugem viețile
Ioi, cata inflacarare. Si, totusi, daca ai un inotator stoic, energic si incapatanat, care-si atinge tinta, ce faci?  Sau, mai exact, cum scapi?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate