Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Lieutenant!

La multi ani @xmanyacs77!

Tableta office

Comanda Mobexpert - o zi inainte ...
 Ocolirea limitatoarelor de viteza...

Recomandare adeziv - pt pervaz PVC

Sfat achizitie, Xiaomi 14 Ultra s...

Priza contorizare consum energie
 Cat timp purtați o pereche d...

Problema Makita PLM 4628n

Nelamurire sunet navigatie auto

Ma bate gandul la primul bmw
 Cum rezolv o incompatibilitate in...

Despre instaurarea normalitã...

De cate ori purtati o pereche de ...

"Releu" comandat de la di...
 

Philips 960

- - - - -
  • Please log in to reply
90 replies to this topic

#73
Un-Baiat

Un-Baiat

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 881
  • Înscris: 31.07.2006

View Postdidas, on Apr 18 2007, 16:15, said:

Va rog, ma poate ajuta si pe mine cineva?
de unde pot sa iau si eu programul (ala de pe cd) ca cel de pe cd, imi da eroare...si vreau sa instalez si eu cate ceva pe tel...dar  fara program nu pot. Apropo, stie careva daca se poate scoate limitarea aia ?? ca e cam nashpa cu ea.... :D
nu cred ca se poate scoate

#74
clau_bv

clau_bv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 27.01.2007
Stie cineva vre-un link cu imaginea (iso, etc) de la discul original de PHILIPS 960 ?

#75
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
pana la urma a reusit cineva sa scoata limitarea de 350 kb ?

#76
Campers

Campers

    Just ..tired of this shit ..

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 24.04.2006
cine vroia imaginea de la cd-ul original sa ma adauge pe Y!M campers_cs !

#77
mythcat

mythcat

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 08.09.2006
Nu sunt fan telefoane !
Azi l-am luat de la un emagazin online .
Beton telefonul ! Nu am ce sa spun am citit ce ati scris pana acum insa eu am o alta problema ...
Sunt pe linux :D.
Daca stie cineva ceva mai mult sa imi spuna si mie !
PS: Cu wine si cedega nu merge sa instalezi softul ...
MERCI ANTICIPAT

Edited by mythcat, 27 April 2007 - 13:32.


#78
AndreicuKapp

AndreicuKapp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 03.06.2006
stie cineva cum fac sa vad ceasul ca screensaver(idle mode)?

#79
alecscostin

alecscostin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 24.09.2006
Am si eu o problema si sper sa se mai uite cineva pe topicul asta poate stie cum sa ma ajute. Mi-am luat telefonul asta (Philips 960) acum o saptamana, si am vazut ca potzi sa il conectezi ca webcam, dar imi cere usb driver instalez driverul de pe cdul de la cablu de date de la telefon si nu merge, apare ca este instalat usb video capture camera asha apare driverul, para ca merge, dar de fapt nu se vede nimick. Am incercat diferite metode de isntalare si tot nu merge, daca a reushit cineva sa rezolve cu webcamul il rog sa ma ajute :D

#80
kitty_ng

kitty_ng

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 06.04.2007
hmmm...mi-am luat telefonul asta de 2 zile si deja ma ramas fara imaginile lui..alea din fabrica (le-am sters din gresala)...poate cineva sa  le descarce...si apoi sa mi le trimita si mie? ;;) :rolleyes:  10q

#81
Stray

Stray

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.03.2007
ma fratilor....faceti o lista cu prob pe care le aveti cu panarama asta de telefon si postati-o intr-un sg loc k sa stiu si eu ce sa postez k aveti cam multe prob cu tel asta.......k si mine de altfel.......URASC ZIUA IN CARE L-AM CUMPARAT!!! ori sa imi trimiteti p mail [email protected] si vedem ce prob putem sa rezolvam  :D

Edited by Stray, 15 May 2007 - 10:58.


#82
giulio.vasilescu

giulio.vasilescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 07.05.2007
ti-l vand eu cu 450RON.
Giulio 0741.22.33.07

#83
giulio.vasilescu

giulio.vasilescu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 07.05.2007
mie-mi citeste card-ul fara probleme.
Intri in meniu la card si ii dai formatare.Apoi un restart si totul este ok!

#84
yshady

yshady

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 13.05.2007

View Postradun88, on May 19 2006, 18:43, said:

si inca o chestie.. merge ascultat radio de pe el ? dak da cum ? :)
nu nu merge:)

#85
yshady

yshady

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 13.05.2007

View Postalecscostin, on May 12 2007, 11:37, said:

Am si eu o problema si sper sa se mai uite cineva pe topicul asta poate stie cum sa ma ajute. Mi-am luat telefonul asta (Philips 960) acum o saptamana, si am vazut ca potzi sa il conectezi ca webcam, dar imi cere usb driver instalez driverul de pe cdul de la cablu de date de la telefon si nu merge, apare ca este instalat usb video capture camera asha apare driverul, para ca merge, dar de fapt nu se vede nimick. Am incercat diferite metode de isntalare si tot nu merge, daca a reushit cineva sa rezolve cu webcamul il rog sa ma ajute :D
trebuie sa il instalezi manual...sa ii dai sa caute driver-ul acolo in cd...din device manager.....dar numai sa ai cd-ul cu driver-ul in cd-room...eu asa am facut...si imi merge...:)... pt mai multe intrebari: [email protected] :D

#86
cataforcs

cataforcs

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 27.06.2007
Am shi yo o problema :| am telefonul de vreao luna shi akuma 2-3 zile miam pus cateva videoclipuri .... dar sunetul merge bine shi imaginea se duce inainte  nuj ce poate avea pe calc se vad bine fara nici o problema dar pe telefon:| ma poate ajuta cineva <_<

#87
voyo

voyo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 18.07.2007
am si eu o intrebare...ce se poate face cu intarzierea asta la taste?adica,atunci cand te suna seful e cam jenant sa raspunzi si sa ii mai urle in urechi melodia de la tel tau inca vreo 3 secunde..am inteles ca se poate resofta..daca a rezolvat cineva problema asta rog sa imi trimita si mie o solutie pe mail ca nu prea am timp sa intru pe forum si chiar vreau sa rezolv chestia [email protected] de pe acum!!:)

#88
yshady

yshady

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 13.05.2007

View Posthalleiad, on May 12 2006, 16:59, said:

Azi am fost in cari si furi si l am gasit la 689.99 ron la liber vreau sa stiu daca se aude bine melodiile pe difuzor nu in casti si cat ce card suporta maxim ca am gasit carduri si de 4 Gb va rog sa imi raspundetzi si mie daca stitzi ca asi vrea sa il iau
card suporta maxim 512 mb...poate ar suporta si mai mult....dar nu se comporta bine...face figuri

#89
Frankie

Frankie

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,577
  • Înscris: 13.04.2004

View Postvoyo, on Jul 18 2007, 22:20, said:

am si eu o intrebare...ce se poate face cu intarzierea asta la taste?adica,atunci cand te suna seful e cam jenant sa raspunzi si sa ii mai urle in urechi melodia de la tel tau inca vreo 3 secunde..am inteles ca se poate resofta..daca a rezolvat cineva problema asta rog sa imi trimita si mie o solutie pe mail ca nu prea am timp sa intru pe forum si chiar vreau sa rezolv chestia [email protected] de pe acum!!:)
si eu as fi interesat cum se rezolva acea problema

#90
maiu

maiu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.04.2005
Pentru cine nu mai are cd-ul (sau e neutilizabil) si are nevoie de softul si driverele telefonului, puteti sa le descarcati  de
aici (  http://www.my-philip...tag/Philips_960).

Edited by maiu, 24 September 2007 - 08:32.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate