Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 

Upgrade Fiberlink 100 la 500 nu este disponibil, doar la 1000

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
DIGI_Helper

DIGI_Helper

    Senior Member

  • Grup: Helper
  • Posts: 8,357
  • Înscris: 16.04.2014

Vizualizare mesajmariusr1976, pe 16 martie 2024 - 18:01, a scris:

Salut. Am si eu net 300 si daca vreau sa trec la 1000 ce ar trebui sa fac?
Ma uit in contul digi, dar sunt eu prea orb si nu vad sau prea prost sa gasesc.

Salut, 'mariusr1976,

Ai reusit sa faci upgrade-ul la FB1000?
Daca nu, trimite-mi te rog un mesaj privat cu datele de identificare si incerc sa te ajut.

#38
polter

polter

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 675
  • Înscris: 31.07.2008
Salut , poate ma poti ajuta si pe mine cu o informatie , la parterul blocului exista firba , are tag pe ea cu RDS RCS si un nr de tel plus cutie , cand am cautat pe site sa vad ce oferte sunt la adresa mea spune ca deja beneficiez de cele mai bune servicii desi eu am acum orange ,( fost telecom ).
Am mers apoi la un sediu rds sa discut iar acolo mi au spus ca exista infrastructura dar nu pot sa mi faca abonament , imi trebuie o foaie semnata de la asociatie .....

Sunt in ceata si nu mai inteleg nimic ,  informatii mai multe nu am putut sa aflu , doamna a spus sa vb la tel ca are si alti clienti , la telefon mi au spus sa merg la un sediu .,..
Daca iti dau adresa in privat  poti sa verifici daca totusi pot sa fac un ab de internet ?

#39
catalinman

catalinman

    RCS & RDS

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,523
  • Înscris: 16.12.2006
@polter, ai PM. ;)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate