Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București
 nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 

Performante sunet Microlab FC-530 cu sau fara telecomanda

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
Master_the_cat

Master_the_cat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 420
  • Înscris: 23.12.2022
As vrea sa intreb posesorii de Microlab FC-530 daca exista vreo diferenta de amplificare intre comanda prin panou frontal sau telecomanda . Am primit un sistem ieri fara telecomanda si imi lasa impresia ca nu are atacul finalilor suficient de puternic, la 1.5 V semnal de linie pe RCA-urile de intrare scoate slab.

Am presupus ca mai exista reglaje pe telecomanda de marire a castigului deoarece fara telecomanda se aude incet chiar si la maxim, nu se ajunge la saturatie deloc.

Intreb deoarece as vrea sa stiu daca merita sa comand o telecomanda pentru el sau asta e tot ce poate. Am mai avut sisteme Microlab si se auzeau superb, nu atat de incet ca acesta.

#2
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,834
  • Înscris: 30.08.2006
Nu folosi intrarile rca. Conecteaza-le direct in jackul audio printr-un adaptor. Are o sensibilitate mai buna de intrare.
Am un Microlab FC-320 legate la pc si se aud foarte puternic. Practic la sistemul de sunet e identic. Modelul meu nu are telecomanda si are design diferit.
[ https://frankfurt.apollo.olxcdn.com/v1/files/zwyc1znc0hzw-RO/image;s=2959x3201 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Leo2006, 10 September 2023 - 21:22.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate