Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

Mouse wireless pt proiectare AutoCAD/ArhiCAD, design

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
sebastian-ionescu

sebastian-ionescu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 135
  • Înscris: 18.07.2023
Dell  MS5320W
sau
Dell MS3320W

are grip foarte bun la roata de scroll  pentru clic mijloc.

Ar mai fi si asta : HP 935M Wireless Creator Mouse

Nu mi-as lua mouse Logitech nici mort .

#20
TehCube

TehCube

    Railgun user

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,801
  • Înscris: 09.01.2007

 alexandersch, on 16 august 2023 - 23:45, said:

Da-mi te rog un link de MX master 3s la pret foarte bun ca eu nu gasesc decat la 5-600 lei

Ai mai sus link de la colega, pcgarage.
E și pe emag, tot alb, tot 360: https://www.emag.ro/..._medium=android

#21
alexandersch

alexandersch

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 19.09.2020
Ok, sa mi zica cineva de ce cel alb e redus la toata lumea, si cel negru nu ? Dar ma rog sa zicem ca asta e mouseul peste 200 lei. Dar variante sub 200 lei si cel de mijloc la 200 lei. Din tot ce am primit, doar un comentariu ma convins cat de cat si imi pare ca e ok adica nu e prea mic, dar e prima data cand aud de firma asta, ma refer la aceste 2 mouseuri, aveti si altii feedback despre ele ?

https://www.vexio.ro...-0-mouse-black/
https://ipon.ro/shop...o-negru/1774111

 TehCube, on 17 august 2023 - 19:02, said:

Ai mai sus link de la colega, pcgarage.
E și pe emag, tot alb, tot 360: https://www.emag.ro/..._medium=android

Ala de pe EMAG e resigilat. Si cel de pe Altex. Scrie acolo. Care e faza ? Oare e acelasi mouse ? Ceva pare putred

#22
TehCube

TehCube

    Railgun user

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,801
  • Înscris: 09.01.2007
Nu stiu, nu imi pun atatea intrebari ca tine, dar in general, cand un produs e redus la mai multi comercianti, inseamna ca distribuitorul/importatorul are o promotie. Deci posibil ca acea promotie pentru MX Master 3S alb sa vina "de sus" si sa o aplice cine vrea. Asta se intampla des in domeniul meu, de obicie cand se trece la o noua generatie a produsului X, se aplica discount mare ca sa scape de stocuri. Nu stiu (si nici nu prea imi pasa) daca e cazul aici, pot sa-ti zic doar ca e bun pretul pentru ce ofera produsul, mai ales raportat la cat costa pana acum (peste 450 ron).

Eu nu vad nicaieri ca ar fi resigilat, in linkul pus de mine. Pe PCGarage la fel, au 10+ produse in stoc si scrie ca promotia e valabila pana pe 21 august.
Nici macar la altex nu vad ca ar avea albe resigilate, doar 2 bucati, negre, imprastiate prin tara. Cel alb e disponibil pentru ridicat din magazin, deci mai e in stocuri fizice. Unde ai vazut tu ca ar fi resigilate?
Mouse cherry n-am folosit.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate