Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 

O indrumare in ceva mai mult

* * * - - 1 votes
  • Please log in to reply
221 replies to this topic

#217
Chayah

Chayah

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,038
  • Înscris: 21.08.2016

View Postbarbosa1bis, on 12 septembrie 2023 - 08:10, said:



Asa crezi tu.

Și crede bine.
Dacă și ea îl plăcea măcar cât o place el, nu se ajungea în fundatura asta.

Pe de altă parte, dacă placi pe cineva, faci cumva să te vezi mai mult decât 1-2 ori pe săptămână, măcar pt a-i da celuilalt șansa de a te cunoaște mai bine, dacă nu pt ca pur și simplu îți face placere sa petreci timp împreună.


Din punctul meu de vedere, lecția cu care e de rămas din toată povestea asta ar fi: dacă o placi, arata-i asta.

Pe de alta parte, e posibil ca el să îi fi arătat, dacă ar fi simțit că și ea îl place suficient de mult.




#218
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,618
  • Înscris: 12.06.2010
Musiu Munst, nu-ti mai bate capul atata cu fetiscana asta. Considera ca nu esti pe frecventa cu ea si gata. Daca nu incerci marea cu degetul n-o sa stii niciodata daca e rece sau calda. In principiu nu poate sa-ti para rau pentru ceva ce ai incercat sa faci. Dar pentru ceva ce n-ai incercat, probabil o sa regreti toata viata.

#219
Munst

Munst

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 503
  • Înscris: 21.03.2016

View PostChayah, on 12 septembrie 2023 - 07:50, said:

Nu puteai sa folosești inimioara, pt ca nu aveați relația potrivita pt folosirea inimioarei.


Ai folosit cumva "=))"?
Dacă ai râs după, este de înțeles, pt că relația voastră era relaxata, râdeati mult și dacă ai fi trimis inimioara, riscai să râdă ea și sa te simți prost Posted Image.

Pe langa mesajul acela a fost folosit * �� Face with Tears of Joy * , dar nu cred ca ii asa important un amarat de emoji, daca era o conexiune fata aprecia si asa.

View PostCr1spy, on 12 septembrie 2023 - 07:59, said:

Si deci nu de-asta te-a intrebat flegmatic: Chiar asa, ti-e dor de mine sau ai ganduri negre (de bataie de joc)?

Nu m-a intrebat mi-a spus doar ca am ganduri negre, ca ma gandesc la ea.

View Postbarbosa1bis, on 12 septembrie 2023 - 08:10, said:

Asa crezi tu.

Asa zici tu?

View PostCr1spy, on 12 septembrie 2023 - 08:13, said:

Este ok si firesc sa renunti, nu poti forta lucrurile daca nu functioneaza, dar trebuie sa intelegi si unele lucruri inainte de asta, nu?

Mi se pare normal ca din aceasta situatie trebuie sa fi invatat ceva.

View PostChayah, on 12 septembrie 2023 - 08:21, said:

Din ce am văzut aici, Munst este o persoana cu bun simț, care se acordează potrivit cu atmosfera și cu cel căruia ii răspunde.
Nu pot crede că intră satana în el când vorbește cu fata aia și face cele mai nepotrivite și mârlanești gesturi, având în vedere că este și rezervat, tocmai din teama de a nu greși.

Ai dreptate! Nici pe departe, nu intra satana in mine Posted Image) Sunt un om normal, nicidecum ciudat, care se comporta cum ar trebui sa fie tratata o fata.

View PostChayah, on 12 septembrie 2023 - 08:39, said:

Și crede bine.
Dacă și ea îl plăcea măcar cât o place el, nu se ajungea în fundatura asta.
Pe de altă parte, dacă placi pe cineva, faci cumva să te vezi mai mult decât 1-2 ori pe săptămână, măcar pt a-i da celuilalt șansa de a te cunoaște mai bine, dacă nu pt ca pur și simplu îți face placere sa petreci timp împreună.

Din punctul meu de vedere, lecția cu care e de rămas din toată povestea asta ar fi: dacă o placi, arata-i asta.
Pe de alta parte, e posibil ca el să îi fi arătat, dacă ar fi simțit că și ea îl place suficient de mult.

Sunt inca la inceput, nu am suficient de multa experienta in care sa stiu sa gestionez o asemenea situatie. Nu vreau nici sa fiu insistent in a chema o persoana de care imi place, sau cu care ma simt bine, de cateva ori pe saptamana. Chiar daca mi-ar place, mi se pare foarte ciudat, chiar daca nu este si este ceva normal.
Nu stiu daca i-am aratat sau nu ca imi place de persoana respectiva. Maxim i-am oferit un buchet de flori, de cateva ori am avut si initiativa sa o chem in oras, acum cu generatia asta ii mai trimit si video-uri, tiktokuri cu subinteles. Acum nu stiu..

Edited by Munst, 12 September 2023 - 12:11.


#220
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,302
  • Înscris: 13.01.2011

View Postlucianburjuiul, on 12 septembrie 2023 - 10:00, said:

... o sa regreti toata viata.
Eteete na!
Rămîne marcat pe viață 😂

Toate trec, toate se estompează în curgerea timpului, cu prima ,,ciocănită " nici nu o să mai știe, după un timp, cum o chema pe pretenă"  😁

Timpul rezolvă multe, după niște ani nu o să mai știe el cum îl cheamă pe el  🙆 🤣

#221
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,702
  • Înscris: 29.10.2017

View Postfuturist, on 11 septembrie 2023 - 11:56, said:


Cand te arde pu.., pardon, buza, nu mai conteaza.
Pui banii de paine si aia de tigari in biletu' de tren si valea.

Poate nu conteaza pentru tine sau el, dar pentru ea sigur conteaza :)
Cam orice fata chiar si cele mai putin materialiste tot sunt interesate intr-un fel sau altul de situatia lui

Am mai plecat si eu asa cand eram young and dumb cu trenul, autocar,maxi cu ultimii bani putini in buzunar sub impulsul momentului...mi-am luat si tepe, stiu care si-au luat teapa plecand tot asa parliti in alte tari chiar

#222
Munst

Munst

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 503
  • Înscris: 21.03.2016
Se poate da lock-in la acest topic, s-a pus punct intre mine si domnisoara!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate