Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Camera wireless de interior. Recomandare.

- - - - -
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#37
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,302
  • Înscris: 13.01.2011
Păi @Tsu o montează în casă  🤷

Apoi, camerele astea mai noi, au funcții mai istețe, fac capturi de imagine, unele chiar filmulețe, atunci cînd detectează zgomot sau mișcare.

Așa că, mecla celui care a încercat să fure, sau a furat camera, rămîne în telefon.

Am și eu un imou-dinăsta, pe post de vizor electronic și așa face.

Setezi sensibilitatea la care să reacționeze, și ai rezolvat, va înregistra automat.

#38
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,302
  • Înscris: 13.01.2011

 Leo2006, on 20 iunie 2023 - 05:06, said:

La mine nu s-a deconectat niciodată...
La mine da, destul de des, și este la mai puțin de un metru de router, alte două camere nu fac figuri, la distanțe mai mari.

Cred că are buba din soft, nu mai mărește nici miniaturile, cere abonament, sau (paranoia mea) vrea chinezul să mă oftice, că nu îi dau bani pe abonament.
Asta cu abonamentul nu a fost specificată nicăieri, înainte să o cumpăr, a apărut la un an distanță.

Din principiu, nu vreau să plătesc abonament, le-am dat bani cînd am luat camera.
Mai am camere de la alte firme, și nu mă pisează cu abonamente  🤷

De asta zic, o fi chenezu" supărat și mă șicanează  😁

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate