Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Certificate de nastere digitale

Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?
 Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...

Impamantare

Apple maps pe Windows 10
 Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...

Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile
 Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...

Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20
 

Huawei Watch 4/4Pro

- - - - -
  • Please log in to reply
241 replies to this topic

#235
AlxMih

AlxMih

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 385
  • Înscris: 15.04.2015
Salut. Se împerechează bine cu S22 Ultra. La Digi nu ai posibilitatea de al folosi cu esim(doar Orange și Vodafone).

#236
Rundas

Rundas

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,006
  • Înscris: 22.07.2013

Vizualizare mesajAlxMih, pe 26 martie 2024 - 16:08, a scris:

Salut. Se împerechează bine cu S22 Ultra. La Digi nu ai posibilitatea de al folosi cu esim(doar Orange și Vodafone).

Mulțumesc
Între timp am aflat că Digi nu au share eSIM Posted image

#237
Rundas

Rundas

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,006
  • Înscris: 22.07.2013
Bun. Azi am achiziționat un 4 PRO

Știu că s-a mai discutat dar să mă bată mama mare de mai găsesc unde: nu îmi apare numele celui care mă sună, ce este de făcut, că o soluție există :D

Și a doua: nu găsesc unde să setez double touch pentru activarea ecranului.

Deocamdată atât cu stresul pe dumneavoastră. Nu îl am decât de o oră și ceva :P

#238
hayabusa

hayabusa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 316
  • Înscris: 07.12.2004
se pare ca nu exista double touch ptr activarea ecranului, Cel putin eu nu am gasit. Bine, nici nu ma deranjeaza prea mult, am activat rise to wake

#239
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,668
  • Înscris: 28.11.2001

Vizualizare mesajRundas, pe 27 martie 2024 - 23:21, a scris:


Știu că s-a mai discutat dar să mă bată mama mare de mai găsesc unde: nu îmi apare numele celui care mă sună, ce este de făcut, că o soluție există Posted image



Verifică permisiunile.

#240
cosmosin

cosmosin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 789
  • Înscris: 21.02.2008
Salutare! Sunt proaspat posesor de Watch 4 Pro, luat resigilat si incerc sa il testez, sa fiu sigur ca totul este ok. Deocamdata merge bine, il am doar de ieri, incercam sa ne cunoastem, cu toate ca vechiul ceas a fost un GT3 Pro, care s-a dus la junior.
Pe partea de baterie, fara AOD, doar cu TruSleep si hear rate monitor active, imi arata acum la 85% soc -> 4 zile ca ar tine bateria; daca il setez pe Ultra-Long battery life, arata ca ar tine 18 zile. Este ok asa, suna "normal"?
Citisem ca cu eSim tine putin, dar ma asteptam sa tina mai mult daca eSim nu este activat si WIFI oprit.
Ceva recomandari?

#241
s8usr

s8usr

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 08.02.2018
HUAWEI WATCH 4 Pro
Typical usage under Standard mode: 4.5 days
Ultra-long Battery Life mode: 12 days for typical usage, and up to 21 days for given conditions

Modul standard ruleaza Android 12 deci poti instala folosind ADB over WiFi apk-uri ca de exemplu Gboard, Whatsapp, Opera chiar si Gspace si tot ce tine de el, evident autonomia va fi afectata de numarul de aplicatii instalate.
- https://justamarc.wo...ps-with-gspace/
- https://4pda.to/foru...#entry109193898
- [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/4GE5Xs1TSYw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Legat de afisarea numelor contactelor pe ceas, problema la mine sa rezolvat dupa ce am actualizat numarul de telefon al contactului cu problema sa fie de forma +407xxxxx sau 07xxxxxxx.

Attached Files


Edited by s8usr, 22 April 2024 - 09:51.


#242
s8usr

s8usr

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 115
  • Înscris: 08.02.2018
Ati reusit sa folositi Ai Voice pe ceas ? -> https://youtu.be/1M-....n1Gr&t=60Ă‚ Ă‚

Se pare ca ar functiona doar cu telefoane Huawei, eu am instalat aplicatia direct pe ceas dar imi apare un mesaj ca nu este suportata in regiunea mea.

Functia AI Voice este disponibila teoretic si in Romania - https://consumer.hua.../en-us15877039/

Attached Files



Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate