Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Oferte persoane juridice si sfaturi pentru dezvoltare

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
_Alizeu_

_Alizeu_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 390
  • Înscris: 24.01.2016
Salut!

M-am gandit sa deschid acest topic in ideea ca sunt persoane pe forum care au societati comerciale si poate ne ajutam cu sfaturi in vederea dezvoltarii si optimizarii afacerii.

Momentan am cont la ING. Oferta e ok. Comision 35 lei lunar si 0.5 lei per transfer.

Daca stiti si alte oferte de la alte banci cu oferte mai avantajoase ascult cu drag.

M-ar interesa sa implementez si POS la costuri cat mai mici. Nu am multi clienti care platesc prin POS.

Totodata citesc cateva site-uri si urmaresc sa imi scriu un proiect pentru a accesa fonduri europene. Voi ati reusit? Daca da, in ce domeniu de activitate?

Vad ca acum se pune accent pe fonduri privind digitalizarea.

O zi cat mai faina va doresc si sper sa prinda acest topic si sa fie activitate.

#2
wertyck

wertyck

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,634
  • Înscris: 13.03.2005
Deschidere cont bancar OTP online persoane juridice ... Pachete de cont bancar 100% online, cu costuri de la ZERO lei. https://www.otpbank....rent-online-imm

Edited by wertyck, 06 May 2023 - 13:48.


#3
kye77

kye77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 948
  • Înscris: 05.03.2009
Vezi că tot la ing au un pachet cu pos pe telefon .
Costă 39 lei și în plus ai și primele 5 transferuri bancare fără comision

#4
SouL

SouL

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 533
  • Înscris: 22.08.2005

 _Alizeu_, on 06 mai 2023 - 13:40, said:

Salut!

M-am gandit sa deschid acest topic in ideea ca sunt persoane pe forum care au societati comerciale si poate ne ajutam cu sfaturi in vederea dezvoltarii si optimizarii afacerii.

Momentan am cont la ING. Oferta e ok. Comision 35 lei lunar si 0.5 lei per transfer.

Daca stiti si alte oferte de la alte banci cu oferte mai avantajoase ascult cu drag.

M-ar interesa sa implementez si POS la costuri cat mai mici. Nu am multi clienti care platesc prin POS.

Totodata citesc cateva site-uri si urmaresc sa imi scriu un proiect pentru a accesa fonduri europene. Voi ati reusit? Daca da, in ce domeniu de activitate?

Vad ca acum se pune accent pe fonduri privind digitalizarea.

O zi cat mai faina va doresc si sper sa prinda acest topic si sa fie activitate.

Salut, pai daca ai la ING, ai pachetul de care tu ai zis, Fix Util la 35 lei , ai inclus cont curent, card  business, platforma de internet si mobile banking, 10 plăți către alți clienti ING, 5 plați către alte banci, Soft POS gratuit (com. 0.6%/tranzactie) mai ales daca nu ai asa multe plati. Mai era varianta la BT dar te costa 15 lei/luna aplicatia de POS. Daca vrei POS clasic este scump la ambele banci dar depinde de activitatea ta.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate