Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De unde cumparați legume si fructe?

Samsung S21 ultra

Site-uri matrimoniale serioase

Plasa de umbrire peste gard de pl...
 O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 

ROA-Difuzor (2023)

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,189
  • Înscris: 14.10.2008
La prima auditie, seamana cu Trezirea.

ROA e o trupa care m-a bucurat in perioada 2010-2013.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/zhhy923SwEs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
smoke

smoke

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,666
  • Înscris: 08.10.2004
prefer oricand roa vs ce se mai scoate acu...

#3
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,189
  • Înscris: 14.10.2008
Dintre cele vechi, prefer Ne Place, Electronic Simpatique, D-Aia si Trezirea.

Junkyard, aka Cezar Stanciulescu, a fost solist la Suie Paparude in 2003-2004.

#4
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,064
  • Înscris: 07.07.2006
Junkyard a fost pînă în 2009, și a revenit iar de vreun an. Cred că i-am văzut la primul concert la care a revenit, primăvara trecută, iar de atunci au tot cîntat împreună.
De fapt, în ultimul an s-au extins, mai au o tipă la voce, și pe scenă cîntă și cu tobar și basist (basistul cu care cîntă și Timpuri Noi).
Edit: vorbesc de Șuie Paparude.

Edited by abancor, 27 March 2023 - 10:57.


#5
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,275
  • Înscris: 11.08.2003
Nu prea i-am ascultat dar ai deschis cutia...
asta-i pe repeat de ieri Posted Image Posted Image Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/NA--Hp8Xj1I?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#6
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,189
  • Înscris: 14.10.2008
Acum Difuzor mi se pare o piesa asa si asa, are un bass care numai la sistemul 5:1 de acasa se simte bine. Videoclipul e slab, ieftin. La versuri, bass-ul ce ne place, e OK ca au evitat greseala facuta de Voltaj in 2012 "bass-ul care il simti vibrand in difuzoare", lipsa acel pe, greseala frecventa.

Cel mai interesant videoclip e la Electronic Simpatique. Si la Ne Place. Vrem sa fim maturi, s-o ardem la 4 ace...nu ne place. Corect, nici eu nu suport costumele. Posted Image

In Sonata in La Minor e cam aiurea cu acele babute grase. Ce spala un Trabant. Imi plac grasutele dar alea sunt prea de tot si prea in varsta. Posted Image Si e asa ca un afront adus graselor.

Trezirea-o piesa ce merita clip. Sau nu. Vreo 2-3 minute la final sunt nasoale rau, pe cat de misto e pana acolo, pe atat de nasol e acolo.

Pregateste-te de o evadare din cavou. Posted Image Tip de ghertoi care si-a umflat portofelul cu botox. Daca vine ceafa de porc e nasol. Posted Image

Edited by Neaceasca85, 28 March 2023 - 00:49.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate