Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 

ROA-Difuzor (2023)

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,842
  • Înscris: 14.10.2008
La prima auditie, seamana cu Trezirea.

ROA e o trupa care m-a bucurat in perioada 2010-2013.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/zhhy923SwEs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
smoke

smoke

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,744
  • Înscris: 08.10.2004
prefer oricand roa vs ce se mai scoate acu...

#3
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,842
  • Înscris: 14.10.2008
Dintre cele vechi, prefer Ne Place, Electronic Simpatique, D-Aia si Trezirea.

Junkyard, aka Cezar Stanciulescu, a fost solist la Suie Paparude in 2003-2004.

#4
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,086
  • Înscris: 07.07.2006
Junkyard a fost pînă în 2009, și a revenit iar de vreun an. Cred că i-am văzut la primul concert la care a revenit, primăvara trecută, iar de atunci au tot cîntat împreună.
De fapt, în ultimul an s-au extins, mai au o tipă la voce, și pe scenă cîntă și cu tobar și basist (basistul cu care cîntă și Timpuri Noi).
Edit: vorbesc de Șuie Paparude.

Edited by abancor, 27 March 2023 - 10:57.


#5
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,368
  • Înscris: 11.08.2003
Nu prea i-am ascultat dar ai deschis cutia...
asta-i pe repeat de ieri Posted Image Posted Image Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/NA--Hp8Xj1I?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#6
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,842
  • Înscris: 14.10.2008
Acum Difuzor mi se pare o piesa asa si asa, are un bass care numai la sistemul 5:1 de acasa se simte bine. Videoclipul e slab, ieftin. La versuri, bass-ul ce ne place, e OK ca au evitat greseala facuta de Voltaj in 2012 "bass-ul care il simti vibrand in difuzoare", lipsa acel pe, greseala frecventa.

Cel mai interesant videoclip e la Electronic Simpatique. Si la Ne Place. Vrem sa fim maturi, s-o ardem la 4 ace...nu ne place. Corect, nici eu nu suport costumele. Posted Image

In Sonata in La Minor e cam aiurea cu acele babute grase. Ce spala un Trabant. Imi plac grasutele dar alea sunt prea de tot si prea in varsta. Posted Image Si e asa ca un afront adus graselor.

Trezirea-o piesa ce merita clip. Sau nu. Vreo 2-3 minute la final sunt nasoale rau, pe cat de misto e pana acolo, pe atat de nasol e acolo.

Pregateste-te de o evadare din cavou. Posted Image Tip de ghertoi care si-a umflat portofelul cu botox. Daca vine ceafa de porc e nasol. Posted Image

Edited by Neaceasca85, 28 March 2023 - 00:49.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate