Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Comanda de pe HOME SHOP MIX S.R.L. ( Fivo.ro) - plata efectuata Miercuri iar Vineri nici la Curier nu e pus Produsul

* * - - - 4 votes
  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#91
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,406
  • Înscris: 08.02.2011
Nu e problema clientului cum iti organizezi firma. De ce sa se stearga topicul ?

#92
vestale

vestale

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,278
  • Înscris: 24.11.2002
@July02 tu ai mai comanda de la ei/el?
Recomanzi firma?

Edited by vestale, 06 October 2023 - 14:01.


#93
July02

July02

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 19.11.2010

View Postmodoran, on 06 octombrie 2023 - 11:10, said:

Nu e problema clientului cum iti organizezi firma. De ce sa se stearga topicul ?
a spus ca imi putea da banii inapoi , dar eu am preferat sa astept, insfarsit asa ma rugat si fiind firma mica am zis sa il iertam ca sa nu il avem pe constiinta
poate o fi la inceput de drum si poate nu a facut cu intentie si poate nu are mijloacele tehnice necesare sa poata aduce mai repede
m-am gandit ca totusi a fost cinstit si a trimis produsul fie el si mai tarziu de aceea am gandit ca poate e la inceput si poate o sa remedieze problemele pe viitor
asa ma rugat si de aceea am zis sa ai dam o sansa ca in esenta nu a escrocat ci doar a intarziat mult timp cu comanda poate fiind la inceput nu a stiut sa gestioneze
cand vad ca un om incearca sa se indrepte vreau sa cred ca ai dau o sansa de aceea am spus aceasta

Edited by July02, 06 October 2023 - 17:04.


#94
FaneJupinu

FaneJupinu

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 31.10.2023
eu am comandat de pe fivo.ro pe data de 23.10.2023 acel aparat de spalat cu presiune cu acumulatori si surpriza LIPSEAU cei 2 acumulatori care apareau in imagini cand am vizualizat produsul pe site.Am incercat sa sun la acel numar de telefon care i-l pun la dispozitie si surpriza intra direct "momentan abonatul nu poate fi contactat".Am trimis mai multe maill-uri dar nimic.Cred ca este TEAPA.
NU RECOMAND ACEST SITE

#95
July02

July02

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 19.11.2010
dureaza mai mult probabil dar livreaza mie mi-a livrat
daca nu doresti sa astepti poti cere banii inapoi
din ce am vazut a returnat banii la oamenii care nu au avut rabdare cu livrarea mai lenta

probabil ti-a returnat banii dar nu ai mai revenit


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate