Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ruse vs Rusesti

Le mai putem da pe brazda? tipsuri

Recomandari gips carton tavane. (...

ce fel de activitate intretinere ...
 Se poate imbunatati o poza sa se ...

Folosește cineva syncthing? ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...
 smart switch fara neutru

Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata
 Recomandare Mocheta -pe suport pa...

ram upgrade asus rog strix

Alegere memorie USB

Manere clasice mobila sau push to...
 

Retrogradarea lui Dinamo

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
39 răspunsuri în acest subiect

#37
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 6.055
  • Înscris: 09.04.2002
Nu e deloc ironia sortii.
S-au vazut cazuri cind echipe din B jucau finala.
Dinamo este deocamdata in A.

Si n-am "uitat".
Doar ca mai gresesc si eu, de asa imi dau seama ca sint om.

Ma bucur, ca poate, datorita mie, au renuntat la ce se anunta ca rusinea fotbalului.
E bun si forumul la ceva.

Poate ca daca nu faceam public pe multe forumuri lucrul asta aveam acum o echipa care a cumparat campionatul, asa cum Bacau si-a cumparat locul in A.

#38
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.184
  • Înscris: 26.11.2001
Pai aici e locul discutiilor despre actualul Dinamo... Momentan nu arata ca o formatie ce disputa finala unei CUPE a ROMANIEI ;)

SPER sa castige National ca ne fac astia de ras din nou in UEFA. (nu ca altii ar fi mult mai buni dar TOTUSI... pana si Astra a aratat ca E mai buna ca actualul dINAMO)

#39
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.184
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Originally posted by burvi2001
aveam acum o echipa care a cumparat campionatul, asa cum Bacau si-a cumparat locul in A.

Echipa aia care ziceai tu ca vrea sa "cumpere campionatul" a batut CAMPIOANA de doua ori :D SI pe Ghencea si la ei acolo la gara... Raman la parerea ca scenariul tau e foarte foarte aberant si NU mai insista pe el ca devii chiar enervant.

Steaua - Dinamo - Rapid NU o sa colaboreze NICIODATA.

AI vazut si tu ce scandal a iesit numai ca s-a dus Rednic la petrecerea cateilor  :drac:

#40
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 6.055
  • Înscris: 09.04.2002
Stai ma putin ca ala e scandal de tribune.
Noi vorbim de intelegerea dintre conducatorii echipelor, cred ca e ceva diferit.
In tribune sint "dusmani de moarte" ceea ce mi se pare o idiotenie.
Imi aduc aminte de egalurile dintre Steaua si Rapid, de acum citiva ani, semn al colaborarii care spuneai ca nu va fi niciodata.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate