Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Scurgeri de la etajul superior

Caut splitter semnal satelit

Instalatii sanitare

Program de slabire cu succes gara...
 Reconditionare cada baie din fonta

Problema imprimanta

Here goes nothing

BCR sau Raiffeisen
 Visual Studio 2022 instaleaza Epi...

Sfat alegere parbriz

EMAG - recenzii false facute de ei?

Recomandare telefon 900-950
 Nivel de trai

Semnal bun da'... prost

De ce statiile de radio FM nu ren...

Pe unde pot sa gasesc statistici ...
 

Cafeneaua Pasionaților de Fotbal.

* * * * - 10 votes
  • Please log in to reply
7217 replies to this topic

#1603
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,144
  • Înscris: 28.12.2016
“Meniul” de azi:

Feyenoord-Ajax (doar prima repriza)
BVB-Augsburg
Arsenal-Man United
Gladbach-Leverkusen (pe stream)

#1604
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,309
  • Înscris: 16.05.2005

View PostCalin72, on 22 ianuarie 2023 - 11:15, said:

Serpiko,parcă erau Sepsi cei acuzati că pierd cu Campioana...desi ei erau promovați nu de mult...si acum când Sepsi si-a consolidat echipa si bate si in stanga si in dreapta...nu mai e Sepsi ci sunt Voluntari...si vorbim de Voluntariul condus si finantat de finul si de finuța ciobanului...,care finuță...,aia ce-i inchiria stadionul national la pret preferential...pret pe care ciobanul oricum nu-l platea nici la a treia somatie Posted Image ...

Eu stiu că doare ca Voluntariul nu s-a dat la o parte cum se astepta ciobanul(ce sa-i faci nu se pun toti capra cum o face Eftime Posted Image ...) si si-au aparat sansele corect pe teren la final de play off...,insa nu e vina CFR-ului ca ciobanul are ”probleme” in sanul familiei...

Partea jenanta e ca Eftime face blaturile pe fata cu stapanul lui...e atat de dobitoc ca o si spune in gura mare Posted Image ...,ca el vrea ca fcsb-ul sa ia campionatul...,eu nicaieri n-am auzit asa ceva...,ca o echipa participanta la o competitie sa-si doreasca ca o alta echipa din aceeasi competitie sa castige titlul Posted Image ...,deci care mai e atunci sensul blatosaniului in liga 1...?,rostul e doar sa ajute fcsb sa castige titlul...,sa-i cedeze fara lupta punctele ciobanului...si sa moara cu rivalele acestuia de gat...,lucru pe care nu s-a sfiit sa-l spuna de la obraz chiar recent si Iancu de la Timisoara...,dar bineinteles ca LPF unde ciobanul si-a infipt alte neamuri...tac malc...

Si cat timp clanurile albaneze ale ciobanului si verilor sai nu vor dispare din peisaj...,nici sanse ca fotbalul de la noi sa se curete de cancerul care-l roade de mult timp...nu sunt...,hotia pe fata...considerata smecherie a adus fotbalul de la noi la nivelul cel mai jos la care e acum...

Pe timpul lui Croitoru i-a incurcat Botosani de cateva ori bine de tot, inclusiv pe teren propriu (la Pitesti) i-au batut. In mod normal FCSB daca ar avea un staff serios nu ar avea cu cine sa discute in campionat la ce jucatori au in lot. Problema cu Voluntari este modul jenant cum abordeaza meciurile cu CFR.

Deci in concluzie Botosani i-a mai incurcat pe FCSB, de mai multe ori, dar Voluntari pe CFR niciodata, au un singur gol marcat impotriva CFR-ului de cand cele doua se intalnesc in Liga 1, pana si FC Mioveni are mai multa demnitate. La Voluntari nu a deranjat ca a incurcat pe FCSB, ci modul in care s-a intamplat si manifestarile lor. Problema a fost ca golul marcat de Voluntari cu FCSB a fost din offside si bucuria ostentativa a celor de la Voluntari cand si-au dat viata pe teren intr-un meci fara importanta pentru ei in conditiile in care peste 3 zile aveau finala cupei si in care nu mai puteau sa stea in ghete.

Edited by serpiko33, 22 January 2023 - 12:02.


#1605
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,170
  • Înscris: 25.01.2021

View Postserpiko33, on 22 ianuarie 2023 - 12:00, said:

Pe timpul lui Croitoru i-a incurcat Botosani de cateva ori bine de tot, inclusiv pe teren propriu (la Pitesti) i-au batut. In mod normal FCSB daca ar avea un staff serios nu ar avea cu cine sa discute in campionat la ce jucatori au in lot. Problema cu Voluntari este modul jenant cum abordeaza meciurile cu CFR.

Deci in concluzie Botosani i-a mai incurcat pe FCSB, de mai multe ori, dar Voluntari pe CFR niciodata, au un singur gol marcat impotriva CFR-ului de cand cele doua se intalnesc in Liga 1, pana si FC Mioveni are mai multa demnitate. La Voluntari nu a deranjat ca a incurcat pe FCSB, ci modul in care s-a intamplat si manifestarile lor. Problema a fost ca golul marcat de Voluntari cu FCSB a fost din offside si bucuria ostentativa a celor de la Voluntari cand si-au dat viata pe teren intr-un meci fara importanta pentru ei in conditiile in care peste 3 zile aveau finala cupei si in care nu mai puteau sa stea in ghete.
Mă faci să râd cu blatosaniu si incurcatul...poate incurcatul de borcane Posted Image ...când Eftime se autodenunță si LPF + FRF nu se autosesizează din oficiu...

Ce să incurce fc blatu din Moldova...că ei singurele puncte cu stăpânii lor le-au făcut când li s-a dat voie...si cu un scop precis...,o data in campionatul regular pt că aveau blatistii nevoie de puncte să ajungă in play-off ...puncte care li s-au întors ciobanului la punctaj dublu atat in tur cat si in returul play off-ului aceluiași campionat...si încă o dată au avut voie moldovenii să câstige...chiar in play off...dar in acel sezon când fcsb a terminat pe 5 si oricum cu mult timp inainte nu mai aveau nici sanse matematice la titlu...,ăla fiind praf in ochi pt fazani...nu credeam să cazi in capcana atât de ieftin regizată...

Cine va recita poeziile astea ca Voluntariul n-a facut puncte cu CFR...meme vi le spune Posted Image ...si voi va uitati in gura lui ca la dentist Posted Image ...Serpiko aveam pretentii mai mari de la tine...,pune mana si studiaza istoricul intalnirilor directe din liga 1...si dupa ce te-ai documentat suficient vi si mai povestim...ca aburelile care mi le spui tu...nu tin...,la fel cum nu tine aia cu cel mai bun lot...alta abureala ieftina...,eu inteleg ca ciobanul e ahtiat dupa bani...si in incercarea lui de a fi mereu in centrul atentiei si a se umple de rahat...umfla si preturile si calitatile jucatorilor lui de 2 bani...cu fizicul atat de plapand ca le cade banderola de pe mana...si cand ies in Europa iau 10-0 de la prima echipa care le iese in cale...,insa speram ca tu nu esti tipul de fan naiv care pune botul la aberatiile ciobanului puscarias...,la care mai nou i-au desfintat si emisiunea de casa de la ProArena...,unde Mironica zilnic ii ridica osanale Posted Image ...

Edited by Calin72, 22 January 2023 - 13:22.


#1606
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,662
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://images2.imgbox.com/ea/ac/XIf92YOP_o.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#1607
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,309
  • Înscris: 16.05.2005

View PostCalin72, on 22 ianuarie 2023 - 13:20, said:

Mă faci să râd cu blatosaniu si incurcatul...poate incurcatul de borcane Posted Image ...când Eftime se autodenunță si LPF + FRF nu se autosesizează din oficiu...

Ce să incurce fc blatu din Moldova...că ei singurele puncte cu stăpânii lor le-au făcut când li s-a dat voie...si cu un scop precis...,o data in campionatul regular pt că aveau blatistii nevoie de puncte să ajungă in play-off ...puncte care li s-au întors ciobanului la punctaj dublu atat in tur cat si in returul play off-ului aceluiași campionat...si încă o dată au avut voie moldovenii să câstige...chiar in play off...dar in acel sezon când fcsb a terminat pe 5 si oricum cu mult timp inainte nu mai aveau nici sanse matematice la titlu...,ăla fiind praf in ochi pt fazani...nu credeam să cazi in capcana atât de ieftin regizată...

Cine va recita poeziile astea ca Voluntariul n-a facut puncte cu CFR...meme vi le spune Posted Image ...si voi va uitati in gura lui ca la dentist Posted Image ...Serpiko aveam pretentii mai mari de la tine...,pune mana si studiaza istoricul intalnirilor directe din liga 1...si dupa ce te-ai documentat suficient vi si mai povestim...ca aburelile care mi le spui tu...nu tin...,la fel cum nu tine aia cu cel mai bun lot...alta abureala ieftina...,eu inteleg ca ciobanul e ahtiat dupa bani...si in incercarea lui de a fi mereu in centrul atentiei si a se umple de rahat...umfla si preturile si calitatile jucatorilor lui de 2 bani...cu fizicul atat de plapand ca le cade banderola de pe mana...si cand ies in Europa iau 10-0 de la prima echipa care le iese in cale...,insa speram ca tu nu esti tipul de fan naiv care pune botul la aberatiile ciobanului puscarias...,la care mai nou i-au desfintat si emisiunea de casa de la ProArena...,unde Mironica zilnic ii ridica osanale Posted Image ...


Sincer si eu as fi facut la fel, pai daca nu neglijau Conference League acuma erau pe locul 10 in campionat, trebuie sa ne asumam ca nu mai putem avea echipe care sa faca fata pe doua fronturi in fotbalul romanesc. FCSB nu isi permite din punct de vedere economic sa aiba dubluri de aceeasi valoare pe fiecare post. Deocamdata trebuie sa acceptam ca CFR investeste mai mult in jucatori straini, FCSB prefera jucatorii tineri roman desi de vreo cateva luni si la FCSB primul unsprezece a inceput sa sufere modificari radicale in privinta componentei, avand permanent 5 jucatori straini in teren, uneori chiar 6 si asta s-a vazut din modul in care a castigat 9 din ultimele 11 meciuri, deci problema se pare ca este la jucatorii romani, tinerii romani s-au cam efeminat, se taie cam repede, nu cred ca o sa mai avem vreodata fotbal.

Pana la urma Gigi cioban asa cum este el medieval in comportament de foarte multe ori, este cu salariile la zi, ofera cele mai bune conditii de pregatire din Romania, singurul patron din fotbalul romanesc care investe in jucatori tineri romani cu sume de transfer nu doar cu vorba, singurul alaturi de Farul care are grija ca sa se incadreze in limitele financiare normale clubul pe care il patroneaza.

Deocamdata eu nu am vazut la la alte cluburi din Romania sa traga de jucatorii tineri, sa ii impuna in primul unsprezece si cand joaca prost, in afara de Hagi si de Gigi. Pana si Sucu cand a venit la Rapid primul lucru a fost sa isi vanda cel mai de perspectiva jucator, pe Rares Ilie.

Fotbalul romanesc este mort la capitolul EXTRA VENITURI, foarte putini bani in comparatie cu tarile din vest se fac la cluburile din Romania, doar putine avand sanse sa mai adune venituri in afara de drepturile TV, vanzari de jucatori, ceva sponsori si aia adusi pe diverse filiere, multi dintre sponsori venind mai mult din anumite obligatii. Sunt maxim 7-8 cluburi in Romania care pot face bani din bilete: Craiova, Rapid, DInamo, FCSB si poate Petrolul, Timisoara, UTA si Farul, in rest pustiu: ce bani sa faca Voluntari sau Mioveni ?

P.S.: Deocamdata FC Voluntari are UN SINGUR GOL marcat impotriva lui CFR Cluj in Liga 1 si nici un punct obtinut impotriva lor si de fiecare data cand joaca cu CFR parca uita fotbalul.

Edited by serpiko33, 22 January 2023 - 13:52.


#1608
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,942
  • Înscris: 06.11.2018
Astazi, fotbal in direct pe Prima Sport PPV 3

16:00 - Fotbal - Serie A - Monza - Sassuolo

Pe Prima Sport PPV 4, astazi nu sunt meciuri de fotbal in direct.

#1609
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,170
  • Înscris: 25.01.2021
Serpiko,jiji dacă era bărbat si nu fanfaron de mult isi făcea stadion...asa cum a facut Pászkány pt CFR...,care nu a asteptat pomana de la Boc...că putea astepta 10 vieți ...,pomana fiind doar pt non-performanța de la U unde se bagă anual milioane de euro...,dar nu miliardarul jiji pe de o parte se bate cu pumnul in piept umflandu-si muschii cu fraierii care ii ciugulesc din palme...incluzand aici si ziaristii aserviti care iau de bun tot rahatul pe care ciobanul il mesteca zilnic sau il viseaza noaptea...,iar pe de alta parte marele miliardar merge cu mana intinsa pe la finuta,pe la Ciolacu Posted Image ...,asteptand el club privat pomana de la stat...,la fel ca marele reJe care la fel asteapta fonduri de la primarie...pt ca el acum cica e Farul Posted Image ...,acelasi reJe pe care tu il laudai...

Si acum să ne intoarcem de unde am plecat cand spunei una si realitatea era alta...iar eu te-am trimis sa studiezi istoricul intalnirilor directe...lucrul care cu parere de rau constat ca nu l-ai facut...

Serpiko,eu când ti-am spus că Voluntari  le-a luat puncte in campionat la CFR crezi ca o spuneam daca nu eram sigur ca e asa Posted Image ...?

CFR 0-0 VOL | CFR Cluj - FC Voluntari | Sumar ...nu era nevoie sa mergi cu istoricul prea departe e in 2021 cand ne-au luat puncte acasa...si tineam bine minte meciul pt ca desi am avut ocazii am ratat ca prostii...

Serpiko,data viitoare ori iti faci temele Posted Image ...ori discutam de altceva...

#1610
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,273
  • Înscris: 15.06.2014
Ce atmosfera nebuna e la Rotterdam . Meci tare intre Feyenoord si Ajax

Sper ca de data asta, Cristi Petre sa vina cu mai mult noroc fata de meciul de ieri, la Liverpool Chelsea

Edited by Fly_85, 22 January 2023 - 15:44.


#1611
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,486
  • Înscris: 02.06.2020
Meniul zilei pentru mine: acum CSM la handbal, urmat de Dortmund, Arsenal - United alternativ cu meciul Barcelonei și Hermannstadt - FCSB.

#1612
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,416
  • Înscris: 21.10.2010

View PostCalin72, on 22 ianuarie 2023 - 13:20, said:


si dupa ce te-ai documentat suficient vi si mai povestim...ca aburelile care mi le spui tu...nu tin...,
Si de ce am crede aburelile tale ? omul ti-a adus niste argumente si tu te tii ca sunt abureli si doar parerea ta de cfrist frustrat ca echipa campioana nu poate bate o candidata la retrogradare cum bate pe satelitul sepsi si voluntari, fluierand ? Sa aducem in context cum a castigat niste titluri cfr ? Te comporti de parca cfristii ar fi profesionistii vietii si nu ar fi in acelasi joc de mocirla in care se scalda toata jena asta de superliga. De parca doar Iftime are interese cu oierul, de Hagi nu zici nimic? ca i-a cumparat majoritatea "tinerilor promitatori" pe care ulterior i-a trimis inapoi aproape gratis? aproape jumate din superliga vietii traieste de pe urma banilor care-i da oierul pe jucatorii lor, dar nu, botosaniul e cancerul...

#1613
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,662
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://i.imgbox.com/O5BHRpGI.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ https://images3.imgbox.com/11/02/2bGjRmfV_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ https://images2.imgbox.com/95/d4/hPcA3EsS_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Haaland vs Wolverhampton (1-0)
https://streamable.com/akq4yf

Haaland vs Wolverhampton (2-0) (P)
https://streamable.com/59vnkh

Haaland vs Wolverhampton (3-0)
https://streamable.com/b4wuyr


Erling Haaland has scored his 4th Premier League hat-trick in just his 19th appearance, breaking Ruud van Nistelrooy's record (4th hat-trick in 65th appearances).

19 - Erling Haaland
65 - Ruud van Nistelrooy
81 - Luis Suarez
86 - Alan Shearer
89 - Robbie Fowler

#1614
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,273
  • Înscris: 15.06.2014
Doamne ce dobitoci la Dortmund, in frunte cu antrenorul. Aparare mai proasta ca la noi nu vezi. Pai daca ne prindea Wolfsburg sau Koln, ne dadea 8-9

4-3.. faza si golul..

Edited by Fly_85, 22 January 2023 - 18:13.


#1615
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,144
  • Înscris: 28.12.2016
Fabulos meci. Bundesliga is back! 💪

#1616
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,309
  • Înscris: 16.05.2005

View PostCalin72, on 22 ianuarie 2023 - 15:36, said:

Serpiko,jiji dacă era bărbat si nu fanfaron de mult isi făcea stadion...asa cum a facut Pászkány pt CFR...,care nu a asteptat pomana de la Boc...că putea astepta 10 vieți ...,pomana fiind doar pt non-performanța de la U unde se bagă anual milioane de euro...,dar nu miliardarul jiji pe de o parte se bate cu pumnul in piept umflandu-si muschii cu fraierii care ii ciugulesc din palme...incluzand aici si ziaristii aserviti care iau de bun tot rahatul pe care ciobanul il mesteca zilnic sau il viseaza noaptea...,iar pe de alta parte marele miliardar merge cu mana intinsa pe la finuta,pe la Ciolacu Posted Image ...,asteptand el club privat pomana de la stat...,la fel ca marele reJe care la fel asteapta fonduri de la primarie...pt ca el acum cica e Farul Posted Image ...,acelasi reJe pe care tu il laudai...

Si acum să ne intoarcem de unde am plecat cand spunei una si realitatea era alta...iar eu te-am trimis sa studiezi istoricul intalnirilor directe...lucrul care cu parere de rau constat ca nu l-ai facut...

Serpiko,eu când ti-am spus că Voluntari  le-a luat puncte in campionat la CFR crezi ca o spuneam daca nu eram sigur ca e asa Posted Image ...?

CFR 0-0 VOL | CFR Cluj - FC Voluntari | Sumar ...nu era nevoie sa mergi cu istoricul prea departe e in 2021 cand ne-au luat puncte acasa...si tineam bine minte meciul pt ca desi am avut ocazii am ratat ca prostii...

Serpiko,data viitoare ori iti faci temele Posted Image ...ori discutam de altceva...

Arpad Paszkany NU SI-A FACUT STADION, stadionul lui CFR 1907 Cluj-Napoca este al statului, este DOAR CONCESIONAT pe o anumita perioada clubului patronat de catre Arpad Paszkany la acea data. Ciobanul a bagat peste 10 milioane de dolari in stadionul Ghencea cat a fost acolo pentru ca Bucurestiul nu avea nici un stadion la stardele UEFA Champions League la momentul respectiv. Cu 10 milioane de dolari la vremea respectiva iti faceai un stadion de 12-14000 de locuri.

Nici multe cluburi mari de tot ale Europei nu au stadioane proprii: AC Milan, Internazionale Milano, AS Roma, Lazio Roma, SSC Napoli, Ateltico Madrid (Wanda Metropolitano NU este al lor), Bayern Munchen (este al municipalitii si are voie sa evolueze pe el si 1860 Munchen), West Ham United NU are stadion propriu, Olympique Marseille (Stade Velodrome este al municipalitatii).

Doar ca aceste cluburi au niste contracte ferme cu minicipalitatea si fiind factori de interes public major, acest cluburi au intaietate pe acele stadion si evenimentele care se organizeaza pe acele stadioane in afara fotbalului sunt planificate si un an inainte, plus ca isi permit sa investeasca mult mai mult in regenerarea gazonului dupa un eveniment major gen un concert sau un festival.

La noi cum apare o oportunitate sa mai ciupa primaria niste bani, cum dau cluburile afara de pe stadion, ceea ce mi se pare o planificare idioata a primariei.

Un singur club din Romania a avut stadion propriu dupa Revolutie, UNUL SINGUR, stadion detinut de catre club in acte: FC Gloria Bistrita avea si stadionul si baza de pregatire in patrimoniu.

#1617
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,170
  • Înscris: 25.01.2021

View Postmarcel201, on 22 ianuarie 2023 - 17:44, said:

Si de ce am crede aburelile tale ? omul ti-a adus niste argumente si tu te tii ca sunt abureli si doar parerea ta de cfrist frustrat ca echipa campioana nu poate bate o candidata la retrogradare cum bate pe satelitul sepsi si voluntari, fluierand ? Sa aducem in context cum a castigat niste titluri cfr ? Te comporti de parca cfristii ar fi profesionistii vietii si nu ar fi in acelasi joc de mocirla in care se scalda toata jena asta de superliga. De parca doar Iftime are interese cu oierul, de Hagi nu zici nimic? ca i-a cumparat majoritatea "tinerilor promitatori" pe care ulterior i-a trimis inapoi aproape gratis? aproape jumate din superliga vietii traieste de pe urma banilor care-i da oierul pe jucatorii lor, dar nu, botosaniul e cancerul...
Marcele...vezi că te bagi intr-o discutie care sa purtat civilizat intre doua persoane...si in care tu te bagi (ca musca...)pe un ton neadecvat...,iar prin ceea ce spui dai dovada ca nici nu ai citit in totalitate postarile...,fara sa aduci nici un argument la ceea ce spui...si in plus mai si jignesti gratuit...pe un topic unde am incercat si am si reusit sa ne adreasam fara jigniri si atacuri la persoana...

Am să-ti ignor postarea...,dar data viitoare ...FRUSTRARILE varsa-le in alta parte nu aici pe topic...,la Mironica daca isi face un site ...,acolo indiferent de ton esti liber sa-ti sustii si pe ciobanul analfabet care”ajută” liga 1...dar si pe amicul sau de la blatosani Posted Image ...si pe cine vrei tu...

Nu e necesar ca noi doi sa avem aceeasi parere...mai ales ca avem viziuni complet diferite...,eu cand spun ceva aduc argumente si imi sustin punctul de vedere...,tu le combini de nu se intelege...nici ce te mana in lupta Posted Image ...,de fapt pe cine il vrei imaculat...pe Iftime de care toti stiu ca-i blatist ordinar Posted Image ....Iancu nu ne spune o noutate...,pe cioban Posted Image ...sau pe reJele care traieste cu marele ajutor primit de la cioban...

Nu discuta nimeni de jocul CFR-ului...despre care chiar eu am spus ca nu e deloc grozav...,asa ca daca iti vei pune in ordine ideile...si vei adopta un ton civilizat...,poate vom avea un dialog constructiv...altfel ai gresit interlocutorul...

#1618
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,309
  • Înscris: 16.05.2005

View Postbeavis03, on 22 ianuarie 2023 - 17:59, said:

[ https://i.imgbox.com/O5BHRpGI.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ https://images3.imgbox.com/11/02/2bGjRmfV_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ https://images2.imgbox.com/95/d4/hPcA3EsS_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Haaland vs Wolverhampton (1-0)
https://streamable.com/akq4yf

Haaland vs Wolverhampton (2-0) (P)
https://streamable.com/59vnkh

Haaland vs Wolverhampton (3-0)
https://streamable.com/b4wuyr


Erling Haaland has scored his 4th Premier League hat-trick in just his 19th appearance, breaking Ruud van Nistelrooy's record (4th hat-trick in 65th appearances).

19 - Erling Haaland
65 - Ruud van Nistelrooy
81 - Luis Suarez
86 - Alan Shearer
89 - Robbie Fowler

MI se pare de o modestie incredibila acest copil: Erling Braut Håland .

#1619
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,170
  • Înscris: 25.01.2021
Serpiko,ai uitat ce ai sustinut mai devreme ...Voluntari nu a luat punct CFR-ului...,aud...?,nu aud nimic...Serpiko...,nici macar o scuza...ca asa se face cand mai greseste omul...isi cere scuze...,poate e greu...dar asa se face...

Si acum iar fara documentatie...,postezi alta aberatie dar asta ...e din ciclu hai sa povestim sa nu adormim...,acuma mi-e jena sa te trimit sa te documentezi din nou...
Asa e Serpiko CFR de asta plateste impozitul dupa stadionul propriu construit cu bani patronului...la fel cum platesc eu dupa casa pe care mi-am costruit-o din bani proprii si in care locuiesc...in timp ce gigel trebuia sa plateasca chirie pt terenul pe care juca...,eu credeam ca esti unul care urmareste fenomenul...si cat de cat informat...,ce spun eu sunt lucruri stiute de ani de zile...si despre care s-a vorbit inclusiv la emisiunile de la DigiSport...cand umbla ciobanul cu miloaga...s-a facut tot timpul paralela cu CFR care are stadion PROPRIU...

Serpiko esti mult pe langa subiect...si e inutil sa discutam din moment ce negi evidenta...

Edited by Calin72, 22 January 2023 - 19:39.


#1620
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,144
  • Înscris: 28.12.2016
Părerea mea ar fi ca mai bine să se discute pe acest topic doar de fotbalul european, să lăsăm poveștile din Liga 1, vă rog. Aceste dezbateri îndepărtează alți useri, nu atrage la discuții.

Avem acum un meci foarte bun Arsenal-Man United. La meciul din Bundesliga Leverkusen face instrucție cu Gladbach.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate